Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 mar 2007, 22:49

iwonap, :ico_pocieszyciel: NIE JESTEŻ WYRODNĄ MATKĄ !!!! co Ty dziewczyno opowiadasz .... każda z Nas chce najlepiej dla swojego Brzdąca .... Musisz stosować się do zaleceń lekarzy - koniec kropka!!! A Piotrus jeszcze tego nie rozumie .... On rozróżnia tylko smaki .. i wiadomo że woli lepsze mleko ... To tylko dziecko .... A Ty musisz być TWARDA ....



A dla reszty :ico_buziaczki_big:

J ateż się przyznaje do czytania "po łebkach" :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale łeb mnie napitala i Malwina nie pozwala mi pobyc z Wami ... g:<

wiecie zauważyłam że Malwinie zaczyna "uciekac " jedno oczko .... i to dopiero teraz .... :ico_noniewiem: co robic ?? hm.... ale w sobote planuję zaliczyc Panią Doktor ... he he he - fajnie zabrzmiało - więc zapytam co robic z tym ślipkiem .... Bo wiecie jakby wszystkiego było mało to i nam sie znowu zrobiły czerwone policzki i zaczynaja sie pojawiać plamki we włosach .... pomimo brania Ketotifenu (przeciwalergicznego leku) :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-29 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-03-29 ]
hm.. wszystkie Baboski Desperadoski pewnie już śpia - ewentualnie "tulą" swoich facetów .... no to i ja nie będę "gorsza" i ide przytulic się .... do Kapika :607: DOBANOC ....
... może uda mi się zajrzeć do Was z rana w pracy ...

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

29 mar 2007, 23:09

aginka ,ale boskie,poprostu super to zdjątko na gorze te duze...Malwinki
Dla niej buziaczki :ico_buziaczki_big: o takie
Ja juz zmykam do łozeczka cieplutkiego...nie bylo mnie tu z wami dzis,ale taka pogoda piekna,ze podwieczor do domu wrociłam..potem pokąpałam,nakarmiłam i na koncu wytuliłam...

DOBREJ NOCKI dla kazdej z babosow!!!!! :-D

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

30 mar 2007, 07:11

hej babosy z babolandii :ico_haha_01:

[ Dodano: 30-03-2007 ]
[center] :-D [size=150]BABOSY [/size] :-D wkrótce koniec miesiąca i ogłoszenie zwycięzców :ico_brawa_01: - podawać aktualne dane !!!
Obrazek[/center]

[center][size=150]BABOS DESPERADOS TABELOS[/size][/center]
NICK--------- SKARBEK------- URODZONY--- WAGA--- WZROST--- ZĄBKI
Edyta82............Oskarek...........22.04.2006......????...........??...........5
Boranna............Wojtuś..............20.05.2006......7,20...........73..........2
Maggie..............Antonio............24.05.2006.......9,58........................4

Delfina..............Maya................31.05.2006......9,00...........83..........brak

Paulina446.........Kacper..............09.06.2006......????...........??...........??
Paulina83...........Kacperek..........07.06.2006......9,40............74...........8
Reniia1501.........Wojtuś..............07.06.2006......9,89...........75,5..........3
Missdee..............Maciuś..............17.06.2006......9,00...........??...........2

Zubelek..............Gabrysia..........21.06.2006.......9,00...........76..........brak
Elwira22.............Zuzia...............28.06.2006......10,00...........86..........2
Kaola.................Nicola..............25.06.2006......7,90...........71..........1

Iwona................Piotruś..............03.07.2006......9,80...........??...........5
Paulaa ..............Dominik............03.07.2006......10,60........73...........3

Abyss................Monika..............03.07.2006.......8,50...........76...........2

Wisniowamama...Igorek.............04.07.2006......8,70...........82............2

Madzisko...........Ania.................7.07.2006......??........??.............2

Diem.................Kourosh...........08.07.2006..........8,96........??...........4
Iza ...................Mateuszek........14.07.2006......... 9,30......79............4

Kristi.................Nicole...............25.07.2006..........10,50......70............2
Aginka...............Malwinka..........27.07.2006..........9,00......74............2
Mama Emilki.......Emilka.............07.08.2006.......7,70..........69..........6
Justyna25..........Adrianna ..........12.08.2006......7,26...........66...........brak
Ostatnio zmieniony 30 mar 2007, 08:10 przez kaola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 mar 2007, 07:40

Dzien Dobry bardzo pieknie z rana mowie wam moje Baboski Juz dzisiaj mamy Piatek i juz dzisiaj w nocy jedziemy sobie do Polandi... Jak ten czas szybko przelecial ja az jeszcze troche nie dowierzam... No ale ciesze sie ze pojade sobie i zobacze moj ojczysty Kraj moze cos sie tam pozmienilo?? Moze jakas nowa droge zrobili no ciekawa jestem ale nie tylko tego tylko jeszcze innych rzeczy...
Iza oj tak zwiedzania bedziemy mieli duzoo I rodzinki tez mamy do zwiedzania duzo takze Nicole bedzie rozchwytywana I wszyscy z naszych rodzinek sie beda nia zachwycac juz to czuje bo malutka moja jest taka slodka ale ok jakos bedzie..
Ogulnie to sie ciesze ze jad ei czuje ze bedzie fajnie.Ja wlanie papusiam sobie sniadanko zeby miec sily bo mam tyleeee pakowania ze ja niewiem kiedy ja to zdaze zrobic a dzisiaj moj slodki mezus przyjdzie okolo 13 do domku i juz by chcial popakowac do autka naszego wszystkie wieksze bagaze.. Fajnie bo mielismy wziasc lozeczko od Mlautkiej Nicosi ale watpie ze sie nam zmiesci bo raczej auta z gumy niemamy niestety :-D No ale jakos damy rade i najwyzej lozeczka nie wezmiemy i pospimy sobie razem w trojeczke w jednym lozku mi sie to nawet podoba bo juz umiem tak spac jak zajac jak sie to mowi jak mam przy sobie malutka no zobaczymy
Aginka ty sie tez kobietko trzymaj jestes mloda i nie mozesz sie sypac cos ty ani nie mysl o tym... Dobrze bedzie ladnie wyzdrowiejesz i bedzie Ok mysl pozytywnie
Maggie oj tak wczoraj to sie musialam zmobilizowac i tego palera wlaczyc chociaz ciezko bylo... Ale wiesz musialam bo jak przyjedziemy spowrotem z polandi to musi byc czysto w domku bo moje urodzinki sa odprawiane w sobote i przyjada goscie.. i nie mialabym czasu tak gruntownie posprzatac
Ok laseczki ja teraz koncze papusiac i zabieram sie do Pakowania zajrze sdo was w wolnym czasie obiecuje i sie ladnie tez pozegnam z wami byc moze z polski sie tez odezwe jak znajde czas pomiedzy tym zwiedzaniem rodzinek i sklepow :ico_brawa_01: :ico_haha_02: ciotka moja ma komputer takze moze wejde..
Iwona chetnie bym ci pomogla z tym sprzataniem ale niestety nie znajde na to czasu......... Za duza rodzinke mamy w Polandi a potem babcia i swieta no i nie wyrobie sie nawet jakbym chciala hehehe :-D :ico_haha_02: :ico_oczko:
Ok to ja spadam Buziaczki paa Pakowanie czeka i walizeczka na lozku sie juz prosi zeby ja zapelnic hehe :ico_brawa_01: :ico_oczko: :ico_haha_02: :-)

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

30 mar 2007, 07:43

Iwonka brawa dla Piotrusia za kolejnego zębolka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maggie - taki ślub i chrzest to też fajna sprawa taki mały tuptuś będzie z mamą i tatą w malutkim garniturku dreptał :ico_haha_01: - sliczny obrazek :ico_haha_01:

Edytka , Diem, Magiie - zdrówka dla dzieciaczków :ico_buziaczki_big:

Diem - ja baba z buszu - a ty z kosmosu a cała reszta z babolandii :ico_smiechbig:
a z odcycowywaniem - to wg mnie musisz zacząć podawać mleko z flachy np raz dziennie na początek :ico_oczko: - myśmy tak zaczynali i wojnę mieliśmy przez około tydzień - fakt mała wciąż cycuje - ale też i z flachy wsuwa - i teraz są dni czasem - że nie dostaje cyca lub tylko raz dziennie rano - i jest ok :-D
diem pisze:... i juz trzeci raz zrobil kupke ( zazwyczaj raz dziennie) ... zlotko z odcieniami zieleni czy to od zabkow ?

ja czytałam - że może być i do tego jeszcze czasem chrosteczki na pupci :ico_oczko:
ale co ja się wypowiadam - na żebach się nie znam (raptem jednego śmy się dorobili)
a co do kupek ... hmmm... co tu jest normą - kiedy moja to i 6 potrafi zrobić :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Kristi - fajnie masz już do poladnii lada chwila :ico_brawa_01: - miłego pobytu :ico_haha_01:

Aginka - ty się tu nam nie syp :ico_nienie:

Iza - na pewno załapie i siadanie wkrótce - zwłaszcza jak mu się nóżki od stania zmęczą :-D

Iwonap , a ty tu bez takich wyrodnych proszę :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: bo jeśli ty jesteś - to co z nami :ico_smiechbig:
Aginka pisze:NIE JESTEŻ WYRODNĄ MATKĄ !!!! co Ty dziewczyno opowiadasz .... każda z Nas chce najlepiej dla swojego Brzdąca .... Musisz stosować się do zaleceń lekarzy - koniec kropka!!! A Piotrus jeszcze tego nie rozumie .... On rozróżnia tylko smaki .. i wiadomo że woli lepsze mleko ... To tylko dziecko .... A Ty musisz być TWARDA ....
- i ja się pod tym podpisuję :ico_haha_01:
jak to mówią trzeba twardym byc nie miętkim :ico_smiechbig:
Ostatnio zmieniony 30 mar 2007, 09:33 przez kaola, łącznie zmieniany 2 razy.

paulina83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

30 mar 2007, 07:44

dzieńdobry..... :523: :523: :523: :523: :523: :523: :523:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 mar 2007, 07:49

No a jeszcze napisze wam Baboski ze my jedziemy dzisiaj na noc na poczatku takie troche dziwne uczucie mialam ze w nocy i ze to niebezpiecznie ale jak moj maz bedzie wyspany (jak przyjdzie z pracy to idzie spac) to raczej nie powinno byc zadnych problemow ja sie bede starala nie spac jak najdluzej zeby tez troche poczuwac i meza popilnowac delikatnie zeby nie zasnal ale nie moze zasnac jak bedzie wyspany no takze bedzie Ok trzeba myslec pozytywnie Ok tym razem to juz serio zmykam.. Ale mam zalaczony komp takze jak cos to jestem i tez cosik napisze ale ja widze ze wy jeszcze z waszymi pociechami spicie i niema was tak tez sie zdarza a przy okazji sobie profil zmienilam bo tak mi sie podoba moja Nicolinka w tym niebieskim ubranku :ico_haha_01: :ico_haha_02: Byc moze dlatego ze Niebieski kolor to ja kocham i uwielbiam i mnie ten kolorek uspokaja no ale nie przynudzam juz :ico_oczko: tylko zabieram sie za robote bo nikt za mnie tego nie zrobi a musze spakowac i siebie i mezulka mojego no to juz nic nie gadam i spadam paaa :-D

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

30 mar 2007, 07:50

Wczoraj do mnie dzwonili z dagplejer (to coś jakby żłobek - lub opiekunka) i mają miejsce dla małej od maja :ico_olaboga: powinnam się cieszyć - a ja tylko myślę teraz jak to będzie tak maą na pół dnia oddać w obce ręce :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
jak ja to wytrzymam - i na dodatek przez pierwsze dwa tygodnie bedę domku ..... sama ..... bez malej .... :ico_placzek: :ico_placzek:
bo pracę dopiero od połowy maja zaczynam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 mar 2007, 07:51

Kaola dzieki dzieki czuje ze bedzie ten urlopek fajny ale nie zapeszam nic tylko lece bo sie nie spakuje dzisiaj taka ze mnie gadula ze jak juz zaczne gadac to niewiem kiedy mam skonczyc heh no to do za chwile chociaz troche popakuje i jestem znowu.. :-) :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-30 ]
Kaola o to masz sie nie za lekko.. Na poczatku bedzie napewno trudno ale przyzwyczaisz sie z czasem o rety nie chcialabym byc na twoim miejscu poczatki sa zawsze trudne niewiem co mam ci poradzic wiem ze sie przyzwyczailas do coreczki i wogule no ale jakos przezyjesz Trzymam za ciebie kciuki i zycze powodzenia i wytrwalosci a teraz mnie juz niema i zmykam pakowac sie paa

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

30 mar 2007, 08:04

Kristi, dzięki - wiem, że tu się nic poradzić nie da tylko trzeba przez to przejść i już
jeny jak ten czas szybko zleciał - gdy się mała urodziła to wydawało mi się, że to jeszcze tyyyyyyyyyyyllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeee czasu jest do tej chwili kiedy przyjdzie mi do pracy wracać, a teraz to jest już tuż tuż - zaraz będzie wielkanoc i po wielkanocy 2 tygodnie i już .... :ico_olaboga:

Kristi - ile macie km do PL???

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości