Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 mar 2009, 20:25

Wiola - a co do malego, to naprawde bardzo podobny do Twojego meza :) mi tez mowia, ze mala to caly tata, ale jak pokazuje zdjecia jak ja bylam mala to Nina wyglada praktycznie identycznie!! Nawet loka na czubku glowy ma takiego samego :D a oczy chyba ma po tacie bo ja mam niebieskie, a on szare i chyba jego kolor ma :/

A co do narzekania to jeszcze jedno :D musze jechac o 23.30 do biura :/ bo nie mialam kiedy wczesniej, a teraz moj m jedzie na pilke, a ze pracuja u mnie cala noc, bo maja zaleglosci to jade w srodku nocy - ale nie ma tego zlego :) nareszcie sobie mezulo powstaje do malej i juz teraz bedzie musial sie obudzic i zobaczy jak to jest wstawac co godzine - ach a dzisiaj pobudki byly tak czeste ze o 3 wzielam mala do lozka i usnelam. Kurde jak sie nauczy spac w lozku ze mna, to tez mnie to rozwali bo pol roku staram sie ja odkladac ehh no i w poludnie mi zasypia kurde przy jedzeniu, albo jak ja tatus nosi, dzis ja odlozylam do lozeczka to wydzierala sie okropnie, ale zasnela po 5 minutach wiec musze tak juz robic zzawsze... no to tyle narzekania :D

[ Dodano: 2009-03-20, 20:32 ]
A ja wlasnie probuje zebrac zdjecia i wywolac i wsadzic do albumu :) A Nina ma sfotografowany kazdy wazny moment - no za wyjatkiem porodu - czego zaluje, w sensie zaraz po oczywiscie :)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

20 mar 2009, 21:18

kochaniutkie Antek zasnoł a ja mam troche czasu dla siebie :-D :-D .
Kurde jak sie nauczy spac w lozku ze mna, to tez mnie to rozwali bo pol roku staram sie ja odkladac ehh no i w
u nas juz Antek się nauczył zasypia w łózeczku ale nad ranem tak o 5 zabieram go do nas tak mi wygodniej
U nas pogoda do du... :ico_zly: :ico_zly: siedzimy w domku cały czas , mały ma dalej katar a w wtorek mamy umówione szczepienie wiec dmucham na niego i chucham zeby mu ten katar przeszedł . Dzisiaj załozyłam małemu spacerówke ale był zadowolony normalnie nie umiał sie napatrzeć tak mu sie podobało ,wprawdie pojezdził tylko po kuchni ale bardzo sie mu tam podobało . dziewczyny mam pytanie czy mogłybyście tak jak kiedyś napisać jak maluszki jedzą i miej wiecej co ile , wiem ze kazdy maluch ma inne potrzeby ale chciałabym tak mniej wiecej wiedziec co ile wasze maluszki dostaja jeść bo u mnie to dalej kiepsko wychodzi :ico_olaboga:
u nas wygląda to tak :ico_noniewiem:
7-8 cyc jak wstaniemy
9:30 cyc
11 cyc
13:30-14 warzywa ( narazie tylko marchewka ) cyc
16 cyc
18:30 -19 kaszka ( przed myciem )
19:30 cyc /butelka
23 cyc
2;30 -3 cyc
5 cyc

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 mar 2009, 21:39

slonko2008, u mnie to tak wyglada:

Rano ok 8-7 mleko z butli
około 9.30 czy 10 - deserek z owocow
11- kaszka owocowa z mlekiem
14- zupka jarzynowa, głownie marchew ziemniak (juz zamiast jednego posiłku z mleka)
16-mleko z butli
18.30czy 19 jakas przekaska- jakis danonek czy soczek
21- kleik na spanie lub kaszka z mlekiem.

A wszystko to zalezy od godziny w ktorej wstanie rano i od tego o ktorej i ile spi w dzien :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

20 mar 2009, 21:49

A u nas z jedzeniem jest tak:
7.00 butla mleczka
10.00 kaszka kukurydziana lub ryzowa
13.00 butla
15.00 sloiczek mieska z jarzynami
16.00 sloiczek owocow na deserek
19.00 butla mleka nastepnego na dobranoc
spimy i od rana to samo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

20 mar 2009, 22:00

dużo zdróweczka dla Weronisi niech rośnie nam zdrowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale sie napisałyście,a do mnie nic nie dochodziło ,u mnie w domku już zaczęło sie pakowanko,właśnie teraz mój kochany rozkłada krzesełka i stół z jadalni,a ja złozyłam juz kilka kartonów,narazie mam dość,nienawidze tych przeprowadzek,ale jestem szczęśliwa bo znaleźliśmy już mieszkanko w polsce na wynajem,juz jest zaklepane dla nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a właśnie wiola doczytałam tu i mam pytanko czy ty dajesz już danonki Filipkowi?
u mnie mały dziś przesadził albo może ja,kurcze zjadł najpierw cycka ale mówie on ciągnie po 5 minut,potem reszte ściągnęłam wyszło 30ml-wypił,ale se myśle co to jest więc zrobiłam mu butle 140ml i wypił to ,ale potym ciągle mu sie ulewało bo chyba jednak za dużo,ale myślalam że skoro pije to ma taka potrzebe :ico_puknij: jak to ciągle człowik sie uczy :ico_puknij: ,po kapili nie chciał już ani cycka ani nic,biedny przejedzony :ico_szoking: teraz sie przbudził i zjadł troszke cycusia

[ Dodano: 2009-03-20, 21:03 ]
aaaaa u nas narazie schemat jedzonka jest pogmatwany,różnie to wychodzi :-) dziewczyny życzę miłej nocki :ico_spanko: do juterka
no chyba ze jeszcze coś ktos tu naskrobie to potem zaglądne :ico_oczko: ale póki co dobranoc! :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 mar 2009, 22:41

Agusia1982, tak ja małemu daje juz od dwoch tygodni, najpierw tylko na nuplu mu dałam wyprobowac, potem po lyzeczce a teraz ma jednego na dwa razy :-)
Lekarz powiedział, ze mozemy juz mu dawac, tym bardziej, ze od dawna na samej butli jedziemy :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 mar 2009, 22:41

u nas tak
7-8 wstajemy
9-30 blebranie w kleiku :ico_oczko:
10 cyc
1 cyc
4cyc
6 cyc
8 spanie
a potem to juz tak roznie...oststnio budzi sie kolo 12
Wiola jej az mi sie lezka zakrecila bo sobie Igolka takiego malego przypomnialam jak zobaczylam Filipka takiego noworodka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 mar 2009, 22:43

A własnie dziewuszki, jak bedziecie miały czas po pochwalicie sie fotkami maluszkow z pierwszych dni zycia :-D tak rak zirca proponowała, ja juz to zrobiłam, czekam na was :-D

[ Dodano: 2009-03-20, 21:45 ]
Wiola jej az mi sie lezka zakrecila bo sobie Igolka takiego malego przypomnialam jak zobaczylam Filipka takiego noworodka
no ja jak tak przegladam te fotki to nie moge w to uwierzyc, ze juz tyle czasu mineło.
A najpiekniejsze mam zdjecia prosto z porodu na sali, szkoda, ze nie moge wam pokazac, bo Filipek tam golutki :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 mar 2009, 22:58

Obrazek

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

20 mar 2009, 22:58

Ja jak Was przeczytalam to przegladnelam wszystkie zdjecia :)) jesoo to chyba najpiekniejsze wspomnienia w moim zyciu :D lacznie z pierwszymi pocalunkami, przytulankami z moim mezulem :) uwielbiam o tym myslec, tylko jak z okresu ciazy i Niny niemowlaka mam zdjecia, to niestety z pocalunkow i przytulanka prawie w ogole :/ nikt wtedy o tym nie myslal :((

Co do jedzenia to u nas ostatnio jest tak:

7/00 wstajemy
9.00 butla (bo po nocy mam puste piersi i nie jest glodna z rana)
11.00 deserek
12.00 piers (i drzemka), a jak sie obudzi to dokarmiam kaszka
15.00 butla
17.00 piers
19.00 butla
22.00 piers
24.00 piers
2.00 piers
3.30 piers
4.30 piers
6.00 piers :/

Tak to wyglada w ciagu ostatnich kilku dni... maasakra!! Mam wrazenie, ze gdybym przestala ja karmic w nocy to jadlaby w dzien i wiecej spala, wiec musze pomalu dawac jej tylko smoka w nocy...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość