Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

15 paź 2010, 13:18

Witam dziewczyny :ico_noniewiem: chyba zaczne z wami pisać :ico_noniewiem: kupiłam już sobie książke , jutro jade na zakupy i od poniedzziałku zaczynam diete .
JoannaS, ja chyba mam podobną wagę startowa na pwno ponad 63 kg zobaczę.. ajak wreszcie kupie wagę. Mam 160 wiec do wysokich nie naleze. : ) chciałabym 57 wazyc.
no ja też jestem taka jak wy :-D niby nic a jednak kilka kilo by się przydało :ico_haha_01:
Mam nadzieje ze jak już do was napisałam ze od poniedziałku zaczynam to się będe pilnować :-D :-D jak nie to wiecie pasem bić :ico_oczko:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

15 paź 2010, 14:24

avanti ja od wczoraj juz tak na 100% sie pilnuje narazie 1 kg mniej no ale to dzisiaj u mnie dopiero 2 dzien :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 paź 2010, 18:02

no ja również ciągle Dukanuję - mam na minusie ponad 13 kg :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

15 paź 2010, 19:03

Witam!
dana, co Ty mowisz, a ile jestes na diecie ze włosy CI Tak wypadaja,?
Ja juz troche długo byłam na tej diecie ale tak w zasadzie 3 miechy na takim prawdziwym a puzniej to niby bylam ale duzo sobie ze tak powiem" mascilam" dupeczke slodkosciami itd
dzis mam 27 urodziny wiec stawiam dla Was "dukanowski"
Spuznione ale szczere :ico_prezent: A tego torcika oj zjadla bym chętnie :ico_oczko:
ale jem zupy normalne ciezko mi zrezygnowac bo ja zupowa jestem. Jutro postaram sie zmobilizowac bo przez to podjadanie zbankrutuje.
Kochana to sobie rób ten tajski rosołek mozna go na protalu jesc a w czasie warzyw ten kapusniaczek jest boski i jak to kapusniak pomaga w odchudzaniu Czyli przyjemne z pozytecznym :ico_oczko:
puk puk jest tu kto na diecie? oprócz mnie i Milutkiej?
A pewnie nas jest dużo tylko myslimy co tu dobrego wszamac ale zgodnego z djetka :-)
Witam dziewczyny :ico_noniewiem: chyba zaczne z wami pisać :ico_noniewiem: kupiłam już sobie książke , jutro jade na zakupy i od poniedzziałku zaczynam diete .
Witaj kochaniutka jak milusio cie tu widziec :ico_brawa_01:
no ja również ciągle Dukanuję - mam na minusie ponad 13 kg :-)
GRATULUEJE!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a od kiedy ty tak jestes?

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

15 paź 2010, 20:20

Aginka, w jakim czasie tyle schudłaś?

dana i gdzie ten przepis na rosolek i kapusniak?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 paź 2010, 21:45

jestem na diecie od 6 sierpnia - dziś waga pokazała już ponad 14 kg mniej - ale zdarzały mi się grzechy typu wesele i dwie rodzinne imprezy kiedy Dukana schowałam do kieszeni i tak szybko po imprezach nie wracałam na dietę ... ale zastanawiam się na poważnie czy na pewnien czas nie przejść na III fazę bo moja skóra jest w kiepskiej kondycji i chyba muszę dać jej więcej czasu na skurczenie się ....

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

16 paź 2010, 09:12

:ico_kawa:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

16 paź 2010, 10:24

witam sie z zielona herbatka.
1 dzien diety 66,5 kg dzis jest 3 dzien i 64,8 kg :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

17 paź 2010, 10:47

witam zaczynam dziś po urodzinkach weszłam na wage i padłam 64 kg
Sniadanko 2 jajka a właściwie białka ,serek wiejski i 2 szklanki wody najgorzej to ta woda wemnie wchodzi :( na obiadek planuje zrobic pierś z kurczaka dla siebie w foli i serek 0%tłuszczu a kolacja placek dukana z otrębami pycha . powiem wam ze jedzonko bardzo dobre czuje się taka najedzona ze chyba pękne bo ja raczej mało jadłam i piłam dużo kawy z ta woda też dałam rade poprostu chiało mi się tak cały dzień pic ze wypiłam chyba z 2 litry wody :) no i powiem wam ze od rana zeszła mi waga do 63,5 a zawsze wieczorem mialam wage większą niż ta rano .Zrobiłam też suwaczek zeby sie bardziej zmobilizowac :)
jeszcze 3 dni i 2 faza ale nie wiem jaki system wybrac 1/1 czy 5/5 w czym łatwiej wytrwać ?? ja to bardzo cenie sobie warzywa :(

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

17 paź 2010, 22:31

dana i gdzie ten przepis na rosolek i kapusniak?
Kochana wszystko jest w ksiazce ale na szybko to podam ci na rosolek to wez
1 duza piers z kurczaka
cebule pokroj w piorka
zalej woda i dodaj przyprawy tzn organo zioła prowansalskie tymianek (estragon)ale ja osobiscie nie daje go bo mi w tedy nie smakuje itd
kstki bulionowe maja byc oddtluszczone ja daje normalne
trawa cytrynowa albo tak jak ja cytryny troszke wkrapiam
oczywiscie sol pieprz
Piers rozdrabniasz w takie wloski i zjadasz
1 dzien diety 66,5 kg dzis jest 3 dzien i 64,8 kg :ico_oczko:
_________________
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja zow grzesze :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: jezuu ale to przez @ niestety moja wola staje sie slabsza

Ale juz od jutra musze byc wytrwala bo nigdy nie osiagne celu :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość