nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

28 cze 2011, 08:15

a nie opowiadałam wam jaką miałam ostatnio śmieszną sytuację. Więc tak: szłam sobie przez park i słyszę jak ktoś krzyczy "laska". Ale co tam idę dalej no bo to na pewno nie do mnie. I znowu słyszę jak ktoś krzyczy. Odwracam się w końcu a tam dwóch chłopaków takich ok. 25lat. Jak zobaczyli, że ja z brzuchem, to się zaczerwienili i tyle im z podrywu zostało :ico_haha_01: :ico_brawa_01:.
Tak samo w sklepie zwykłym odzieżowym oglądałam jakieś sukieneczki i podchodzi ekspedientka i mówi mi, że te sukienki są w różnych kolorach a jaki ja rozmiar potrzebuję. Ja się odwracam do niej bokiem, a ona: "ooo a pani ma brzuszek, a z tyłu nic nie było widać" :ico_haha_01:

po tych sytuacjach to mi się lżej na sercu zrobiło, bo ja tu myślałam, że toczę się jak wieloryb lub piłka, ale jednak jeszcze nie jest tak źle hehe

[ Dodano: 28-06-2011, 08:20 ]
dobra lecę ogarnąć domek i szykować się do miasta. Odezwę się wieczorkiem. Miłego dnia ciężaróweczkom :ico_ciezarowka:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

28 cze 2011, 08:47

Malinkax33 napisał/a:
sek w tym ,ze na koniec ciazy ubywa... :)
u wszystkich ubywa? a dlaczego? Mi się wydawało, że jak się woda zbiera w organiźmie na dwa tygodnie przed porodem to ta waga jest jeszcze wyższa
u mnie też nic nie ubywało, wprost przeciwnie hahahaha. W pierwszej ciązy przytyłam ponad 20 kg.

Co do brzuszka, to ja też podobno zabawnie wygladam - z przodu w ogóle nie widać ciązy, bp ani ramiona ani pupa mi nie przytyła a jak odwróce sie bokeim.... :ico_szoking: to wszyscy w szoku. Dosłownie balon powietrzny!!! JUz mam tak naciagnięta skóre na brzuszku, że wszystkie żyłyłki widać.

Idę skaładać ciuszki, które wyprałam - nie chcecie mi poprasowac to nie :ico_zly:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 cze 2011, 08:55

witam
nina no to ladnie :-)

a ja wczoraj sobie wzielam taka ksiazke do snu "vademekum noworodka" i wyczytalam ze jak dziecko jest obrocone glowka w dol, ale twarza do brzucha naszego, czyli pleckami do kregoslupa to wtedy sie ma mocne bole krzyzowe i teraz sie tak zastanawiam czy to mit czy prawda, ale ja nie wiem jak jest Moja obrocona i nie bede umiala tego spr :ico_noniewiem:

mi na ost wizycie wyszlo ze nic nie przybralam, a teraz przez ten czas do rozwiazania to juz sie nie dowiem :ico_noniewiem: w sumie w obwodzie brzucha tez sie nic nie zmienilo 111 cm :ico_szoking: a dziecko uroslo :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

28 cze 2011, 11:29

Cześc laski. U nas dziś chłodno a mialy być upały hm.... dla mnie lepiej bo sie nie męcze choć powiem wam, ze od wczoraj boli mnie cos pod piersiami... niewiem czy to jest żołądek czy cos innego ale mnie to strasznie drazni no i śpię na pól siedząco bo jak się położę do wszystko podchodzi mi do gardła ble...
A wogóle to nie pisałam wam wczoraj jak mój cudowny mąż jak byliśmy na dzialce wziął Kube na bagażnik na przejażdzkę rowerem no i Kuba wsadził nóże w szprychy płaczu było co nie miara no i teraz cały czas leży , niechce wstać, skórka zdarta ale martwi mnie co innego bo z tego to zrobi się strupek, kurcze ta noga jest teraz opuchnieta i niechce na nią stanąc, zeby nie była peknięta gdzieś... już teraz mam kłopot bo musze go nosic do łazienki a wiecie jak mi teraz jest cięzko i co chwilkę cos chce a wstać nie może a co gorsza nie da sobie nawet zobaczyć dokładnie tej nogi bo chyba sam się jej boi O a mój małż jest w pracy i tak zostałam załatwiona... a prosiłam nie bierz go bo spadnie, ale takiemu mozna mówic... bark mi słów do tego wszystkiego.
Ale nie wytrzymałam i poszłam na pogotowie bo do godziny 18 nie chciał na tą nóżke stawac, lekarz prezświetlił i jak sam powiedział Kuba miał więcej szczęścia niż jego poprzednik ( bo wczesniej mniejszy chłopczyk złamał nóżke i miał gips az po udo od stopy ) bosz a jak się biedaczysko darło jak mu nastawiali noge ... no więc tylko mocne stłuczenie ( skręcenie stawu skokowego ) z ranami i powiedział, ze skoro jest dzieckiem żywym to nie będzie mu wkładał nóżki w gips , ale zeby ją teraz oszczędzać to zawinęli mu w bandaz elestyczny z jakimis maściami. No i tak spędziłam popołudnie az do wieczora bo wrociliśmy przed 22.

No i jak nie urok to sraczka. Dzisiaj cały czas leży i niechce wstać ale może i lepiej niech oszczędza nogę, tylko, ze trzeba go do ubikacji nosić :ico_olaboga:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

28 cze 2011, 11:46

no kurcze zirafka rzeczywiście jak nie urok to przeprowadzka, ale dobrze ze mały nie w gipsie!! Tylko jak Ty biedaku nosisz tego małego do kibelka. Ja nie jestm w stanie przynieść juz małych zakupów do chaty. Tak, że wierz mi że szczerze Ci wpsółczuje i zycze jak najszybszego powrotu do" normalności"
Ja oczywiście na tych upałach całą noc mam z głowy, jesyem padnieta jak pies! NO i do tego te duszności, może jakoś bym spała pod samą poszwą , to jeszcze te duszności. Nie wiem czy to dlatego mój maluch dzisija taki spokojny?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

28 cze 2011, 12:17

może jakoś bym spała pod samą poszwą , to jeszcze te duszności
no ja śpię pod prześcieradłem tzn udaję ze spię bo to spaniem nazwac raczej nie można... a i nie moge na leżąco bo jak już pisałam wszystko podchodzi mi do gardła tak więc prawie siedząc próbuję usnąć :ico_olaboga: no masakra i w dzień jestem padnięta a tu jeszcze leżące dziecko i całe popołudnie przed nami :ico_olaboga:
Tylko jak Ty biedaku nosisz tego małego do kibelka. Ja nie jestm w stanie przynieść juz małych zakupów do chaty
przyniosłam dzisiaj nocnik i stoi przy łóżku bo naprawdę nie daje rady już nosić a wiecie, ze nawet za bardzo schylic się już nie mogę?!!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 cze 2011, 15:15

zirafka nocnik wlasnie to jest jakies wyjscie :ico_sorki: no i dobrze ze to tylko stłuczenie bo jak bylby gips to dopiero bys miala sajgon :ico_olaboga:

a ja od rana duzo werwy mam, posciagalam pranie, od razu je poprasowalam, nawet prasujac potanczylam :ico_szoking: poszlismy na zakupki, ugotowalam obiad, pozszywalam dziurki w łaszkach i dumam co by tu jeszcze zrobic..o.. :ico_oczko:
moze jak nie bede tyle myslec o porodzie to szybciej przyjdzie, a ten bol taki miesiaczkowy ciagnacy sie juz tyle dni to mam nadzieje ze nie jest jakis niepokojacy, tzn ze nic sie z dzidzia nie dzieje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

28 cze 2011, 16:35

hey dziewczyny ;)
ja juz po wizycie u ginki, spadło mi ok 1kg od 19.06.
moze dlatego ,że nie puchne, dzidzia 3010g wazy :)
jakos to jej usg dziwnie mierzy bo duze róznice są eh :ico_sorki:
czuje sie juz tak ociężała ,że masakra ale nic nie drgneło :(
do 6.07 bede napewno se chodzic potem do szpitala..
oby to jej "napewno" nie było az tak pewne :((
ehhrrr.. mamuska mówi zebym sie cieszyła wolnoscia hehe
jaka tam wolnosc... nawet w kiblu sama nie jestem ;)
ide cos posprzątać :P

[ Dodano: 28-06-2011, 16:37 ]
zirafka, współczuje kochana :( buziaki dla maluszka :*
trzymajcie sie dzielnie :*

[ Dodano: 28-06-2011, 16:38 ]
ladybird23, a chcesz u mnie poprasowac ?;> hehe nie moge sie zebrac. taka nijaka jestem :ico_sorki:

[ Dodano: 28-06-2011, 16:40 ]
beti, w upały dzieciaczki tez są mniej ruchliwe mówiła mi ginka.
co prawda u nas dzis chłodno ale duszno okropnie jak nie zawieje lekko wietzryk to pasc mozna,
dlatego dzieciaczki tez nijakie he.
spokojnie, jak czułas 10 ruchów od 9 rano to jets ok.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 cze 2011, 17:05

czy ruchem mozna nazwac "wybrzuszanie" brzucha, wieci o co mi chodzi?takie garbki jak sie robia na brzuchu, czy musi byc konkretny kop?bo ja od rana poczulam moze ze 3 takie kopniaczki, ale to tak tuz po przebudzeniu ale od tego czasu to czuje ewentualnie takie napiecie w brzuchu i widze ze czasem zmieni ksztalt na chwile :ico_noniewiem:

Malinka chetnie bym dzis poprasowala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

28 cze 2011, 17:24

ladybird23, można, dzidzi ciaaaasno :D
wiesz jaka ta dzieciowinka tam scisnieta siedzi ? :P
czasem cos wypnie jak jej niewygodnie... zreszta komu by było wygodnie :D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość