Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 sie 2007, 19:34

kamelek1, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!! A te urodziny to bezalkoholowe? :-D Tylko ciacho i kawka? No cóż... nie wybrzydzam :-D

Zdjęcia waszych maluszków są the best!
Kasik- ja tam nie chcę się odzywać, ale moja teściowa też mi kiedyś mówiła, że będzie dobra. A jak wyszło to sama wiesz... I chociaż ze mną nie mieszka, to jej ręka też nad nami wisi... :-D Niczym miecz, który czeka, aby opaść. Najpewniej na moją głowę...

[ Dodano: 2007-08-11 ]
jejku... dziewczyny... przeniosłyście się na inny wątek czy jak? Taka frekwencja, czyli zerowa jest przerażająca w Waszym wykonaniu :ico_haha_01: No nic... nikogo nie ma to lecę do łóżeczka książkę czytać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 sie 2007, 00:20

kamelek1, wszystkiejgo najlepszego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Kolka, dziekujemy za zyczonka :ico_sorki:
a co tu dzis takie pustki :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dagles
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:06

12 sie 2007, 08:51

Kamelek wszystkiego najlepszego!!!!! :-)

no rzeczywiście jakoś malutko klikamy...

ja zadowolona bo w koncu kupiłam wózek (maclaren)
wypróbowalismy go wczoraj w trudnym terenie i sprawdził się!!!!! mała spała az godzinę w nim :ico_brawa_01:
żałuję ze az tak długo używałyśmy tego dwufunkcyjnego ... :/

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 sie 2007, 11:29

Dagles, i kupiłaś ten, który pokazywałaś? Dlaczego żałujesz? Ja jestem zmuszona używać tego wielofunkcyjnego, ale narazie jeszcze korzystam z głębokiej wersji

Mordko- nie dziękuj, bo to nie dla Ciebie te życzenia były :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 sie 2007, 12:15

hej :-) wróciłyśmy z wakacji, wypoczęte i uśmiechnięte :-)
aj nie mam co pisać :-D
kamelek wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 sie 2007, 13:46

delicja, witaj :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 sie 2007, 13:53

no witam

ja niemam jak narazie nadal czasu na neta wiec tak szybko

Eryk do siadania juz sie bierze tzn ja Go trzymalam na kolanach na lezaco a moje dziecko podnioslo sie :)(9.08) :ico_brawa_01:
o chrzcinach opowiem i wkleje zdjecia jak wrocee do domu tzn po 22( chrzest mielilsmy 5.08)
a tak wogole moje dziecko to jest najwiekszy smieszek na swiecie- wogule nie placze tylko sie naokraglo brechta az sie zanosi-a na rekach lubi u kazdego byc- no ale wiadomo ze u rodzicow najlepiej!! jak Tatus wyjechal to Eryczek sie zamulil ale juz wrocil do normy i znowu strasznie sie smieje!!!
no i oczywiscie przez kazdego jest rozpieszczany-ciekawe jak sobie dam rade po powrocie hmm :-D

Pozdrawiam kwietnoweczki i zyczonka dla wszystkich Maluszkow!!! :-)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 sie 2007, 14:01

Mróweczka, No to brawa dla Eryczka, za to, że jest taki fajny! Moja Julka ostatnio też jest pogodna, nie wiem czy to wpływ herbatki jabłkowej z melisą, czy charakter po mnie :-D :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 sie 2007, 14:23

dziewczyny, mam pytanko. Od kiedy maluchom zaczęłyście podawać owocowe soczki???bo ja tez już bym chciała coś dać mojej małej,ale boję się, że za wcześnie, no i na dodatek ta alergia, boję się. a ona nie chce pić ani koperkowej herbatki ani rumiankowej :ico_placzek: a i chciałabym zagęścić jej troszkę mleczko, bo strasznie mało je :ico_noniewiem: może by więcej wtedy jadła :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 sie 2007, 14:32

delicja, ja zaczęłam podawać Julci soczki mniej więcej w tym okresie, w jakim jest teraz Ola. Ale na początek po pół buteleczki np bobo-fruta. Mleko można zagęszczać kleikiem ryżowym. Ale to robiłam już jak Julka miała ok 3,5 miesiąca. teraz czasem podaję jej Bebiko2R- już z kleikiem... Ale najlepiej spytaj pediatry co ona na to. Moja mnie opierniczyła równo, że tak zaczynam. Ale jak powiedziałam, że dawałam małymi kroczkami i nic się nie działo to sie uspokoiła i kazała mi mała obserwować...
Ostatnio zmieniony 12 sie 2007, 14:35 przez Kolka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości