Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 sty 2012, 12:21

witam,

iza próbuje zasnąć ale coś ciężko Jej to idzie :ico_noniewiem: dziś nocka tragiczna, wstała o 3 i nie spała do 5, jak ja wrócę do pracy i Ona tak będzie kombinować w nocy to ja na głowę dostanę do tego pobudka na jedzenie co max.3 godziny :ico_placzek:

co do gondoli to my nie używamy wcale :ico_sorki:

nina0226, zdrówka dla Ciebie :ico_sorki:
waży 7600 i mierzy 72cm.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzwonił Przemek, był na rentgenie i pani ordynator przyszła mu powiedzieć ze dowiadywała sie w laboratorium, póki co do dziś posiew jest negatywny :ico_sorki: nic nie wyhodowali, ale ostateczny wynik bedzie 20 styczni
ale super wiadomości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 sty 2012, 14:14

Szkieletorek podaj przepis na mufiny
1 1/2 szkl mąki
1 niepełna szkl cukru
1 łyżeczka proszku do pieczenia
1 łyżeczka sody

100g czekolady
1 szkl mleka
2 jaja
1/2 szkl oleju

Suche składniki wsypać do miski i wymieszać. Czekoladę utrzeć na tarce bądź pokruszyć i dodać olej,mleko i jajka. Wymieszać mokre składniki z suchymi .Przygotowane ciasto wlać do foremek (ok 3/4 foremki) i piec około 25 min w temp 190 stopni.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

17 sty 2012, 14:19

Szkieletorek dzięki, a ile szt mufinek wychodzi z takiej porcji?

[ Dodano: 17-01-2012, 13:19 ]
zuś_85 napisał/a:
dzwonił Przemek, był na rentgenie i pani ordynator przyszła mu powiedzieć ze dowiadywała sie w laboratorium, póki co do dziś posiew jest negatywny nic nie wyhodowali, ale ostateczny wynik bedzie 20 styczni


ale super wiadomości
będzie dobrze!

[ Dodano: 17-01-2012, 13:19 ]
zuś_85 napisał/a:
dzwonił Przemek, był na rentgenie i pani ordynator przyszła mu powiedzieć ze dowiadywała sie w laboratorium, póki co do dziś posiew jest negatywny nic nie wyhodowali, ale ostateczny wynik bedzie 20 styczni


ale super wiadomości
będzie dobrze!

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

17 sty 2012, 14:22

iza próbuje zasnąć ale coś ciężko Jej to idzie :ico_noniewiem: dziś nocka tragiczna, wstała o 3 i nie spała do 5, jak ja wrócę do pracy i Ona tak będzie kombinować w nocy to ja na głowę dostanę do tego pobudka na jedzenie co max.3 godziny :ico_placzek:
ciężko bardzo :ico_olaboga: nie wyobrażam sobie pracowac po takich nockach :ico_olaboga:
no ale moze jej sie unormuje? a mleko jak? pije juz wieksze ilosci?
moze zwiekszaj jej stopniowo ilosc mleka i wydłużaj przerwy nocne oszukujac smoczkiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

17 sty 2012, 14:29

O kurcxze dziewczyny ... Majcia ma jednego ząbka :ico_brawa_01: teraz się przebił.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 sty 2012, 14:32

kiedy ty na to czas znajdujesz? Chyba jednak Lilusia nie marudzi tak bardzo
Oj wczoraj marudziła bardzo ale ja piekłam a niunia zajmowała się babcia.
uwielbiam białą zimę, najlepiej mroźną
Oj ja również chociaż te wielkie mrozy gdy było koło -20 stopni nie były fajne ale plusy tez miało bo zarazki i robactwo wymraża wtedy .
bardzo schudł mój mąż
Jak wróci do domu to nadrobi to.W szpitalu chyba jeszcze nikt nie przytył a poza tym on był poważnie chory więc nie ma się co dziwić.
moim zutem z tył napedem to wszedzie jeżdzę tylko nie po swoim pasie :-D
hehhehehe
dziś posiew jest negatywny
Super wieści i raz jeszcze zdrowia dla niego.
młody robi postepy w rehabilitacji
No świetnie,coraz lepsze wiadomości nam piszesz .Oby tak dalej.
Szkieletorek chlebek z Twojego przepisu pyszny wyszedł:-)
Cieszy mnie to bardzo. Dla mnie największym plusem tych chlebków jest to że one po 4 dniach nadal są pyszne i do zjedzenia a nie jak te sklepowe ze suche i pleśń je bierze . Co prawda jest troszku twardszy ale zębów nie połamie się.
ostatnio wzielismy go kilka razy do nas do lozka i spal jak zabity :ico_olaboga: dzisiaj tez, budzil sie co 1,5h a wzielismy go do nas i 5h przespal
Zgadza się.Moja co prawda w miarę ładnie śpi w nocy ale w koszyku max do 8 rano a jak wezmę ja do mnie do łóżka to do 12 by spała.
ja sie odchudzam aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D
Jeśli cię to pocieszy to ja tez tego nie jem.Tylko jestem wykonawcą.
masz ta maszynke do robienia ciasta na chleb i bulki czy sama wszystko robisz
Mam maszynę ale nie korzystam z niej .Sama wszystko robię.

[ Dodano: 17-01-2012, 13:35 ]
ile szt mufinek wychodzi z takiej porcji?
Mnie wyszło 12 .
Majcia ma jednego ząbka
No to brawa dla niej.A była marudna przy tym czy nic a nic.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

17 sty 2012, 15:27

.A była marudna przy tym czy nic a nic.
to znaczy , pisałam wczesniej, ze wczoraj po kąpaniu usnęła ale po godzinie sie obudziął i nie spała do 23 , ale nie żeby marudziła tylko sie smiała i szalala no w nocy sie obudziąl ale jeść nie chciała tylko tak pociumkac cycka no i rano przed 8 juz nie spała, a to do niej nie podobne. a dwa dni wczesniej zrobiła 4 kupy, ale nie lejące tylko takie dorosłe twarde.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

17 sty 2012, 15:28

A moja dzisiaj bynajmniej jak na razie jest bardzo grzeczna .A skok rozwojowy to chyba dłużej trwa .Może to na ząbki faktycznie marudna była bo strasznie wszystko pcha do buzi .

Chlebek wyszedł super i oczywiście bardzo dobry jest .
Mała o 11 była z babcią u sąsiadki a zarazem naszej cioci a ja szybko domek wysprzątałam, zrobiłam pranie i teraz mam czas na kawkę i na spokojne zajmowanie się niunią.

Katarek nadal ma moja i sama nie wiem czy mam iść z nią do lekarza by ja osłuchał czy nie . Z drugiej strony pójdę do lekarza w przychodni będzie masa chorych dzieci i nie wiadomo czy nie przyniesie czegoś gorszego.

[ Dodano: 17-01-2012, 14:29 ]
Zirafka no to oby wszystkie ząbki tak małej wychodziły bez boleśnie i bez płaczu.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

17 sty 2012, 16:06

a mleko jak? pije juz wieksze ilosci?
nie ma takiej opcji na zasypianie wypije 120 próbowałam zrobić kilka razy 150 ale 30 zostawiała :ico_placzek: a nocy wypija po 60 mleka :ico_olaboga:
wydłużaj przerwy nocne oszukujac smoczkiem
próbowałam ale jest straszny płacz :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

17 sty 2012, 18:09

za próbuje zasnąć ale coś ciężko Jej to idzie :ico_noniewiem: dziś nocka tragiczna, wstała o 3 i nie spała do 5, jak ja wrócę do pracy i Ona tak będzie kombinować w nocy to ja na głowę dostanę do tego pobudka na jedzenie co max.3 godziny :ico_placzek:
Ja też się o to boję. Jak wrócę do pracy to nie wiem jak będę funkcjonować.
Wracam do pracy w maju więc będę już małego w nocy wodą częstować żeby się odzwyczaił nocnego jedzenia.

Eryk dziś z tatą poszedł na szczepienie. Ja taka zasmarkana z gorączką nie mogłam pójść.
Mały grzeczny był. Waży już 6200.
O kurcxze dziewczyny ... Majcia ma jednego ząbka :ico_brawa_01: teraz się przebił.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My też mamy x-landera xa, ale myślę że do końca zimy wytrzymamy, w końcu mój Eryk jest najmłodszy z forum :ico_oczko: .

Dziewczyny zastanawiam się czy to normalne na ten wiek Eryka, ale On jak siedzi u mnie na kolanach oparty pleckami w pozycji półleżącej to się podnosi do siadu i zaraz po chwili opada. Boję się, że to za wcześnie dla niego się tak siłować.

[ Dodano: 17-01-2012, 17:11 ]
musze sie pochwalić ze młody robi postepy w rehabilitacji :ico_brawa_01: ćwiczymy intensywnie :ico_brawa_01: i już jest o niebo lepiej :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Niego

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość