Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

22 lis 2007, 21:21

mariola mam nadzieję że jednak nie pójdziesz do szpitala i wszystko będzie ok, ja miałam dwa razy glukozę robioną bo też lekarz myślał że cukrzycę będę mieć ale na szczęście wszystko się ułożyło. Więc mam nadzieję że i u Ciebie będzie wszystko ok :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

22 lis 2007, 21:26

mariola pisze:No witam was.A więc u mnie troche żle po wizycie miałam iśc jutro do szpitala ponieważ lekarz wystraszył sie że dziecko nie rośnie ,na szczęscie zrobił usg i troche znaczy malo alle może byc przytyło.No ale druga sprawa miałam dzisiaj skurcze więc przepisał mi jakiś silny srodek a nadodatek mam leukocyty podwyzszone i musze zrobic posiew moczu jak zle wyjdzie to i tak trafie do szpitala



oj nieładnie. posprawdzaj wszystko tak jak lekarz kazał i głowa do góry - na pewno jest ok tylko maluszek juz mysli nad dobrą linią :ico_oczko:
Trzymajcie sie zdrowo i powodzenia


Ja wróciłam godzinke temu od gina. Chciał mnie wysłac do szpitala ale go ubłagałam zebysmy tu sprawdzili najpierw badaniami czy jest faktycznie cos nie tak z moja watrobą i dopiero wtedy w razie czego do szpitala!
Ten mój bolacy bok to najprawdopodobniej watroba. Musze zrobic badania z krwi i w nastepny czwartek do gina znów. Chyba ze bede widziec (on wie ze jestem pielegniarką) ze wyniki sa złe to mam isc od razu na izbe przyjec do szpitala, no alobo bedzie mnie bardziej bolec.

Koncze - wpadlam tylko do Was napisac i ide polezec bo oczywiscie boli.

Aha maluszek zdrowy. waży juz 2200g. widziałam slczne usteczka i nosek i rączke.
Nie dał rady sprawdzic czy nadal chlopak czy juz dziewczynka bo wiercipieta tak brykało ze nie dał sie podglądnąc!

ide spac dobrej nocki!

mz74, Dobrze ze wszystko u Ciebie ok

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

22 lis 2007, 22:37

Dziewczyny czuje sie bardzo zle kregoslup mi nawala brzuch strasznie boli a główke dziecka mam bardzo nisko normalnie czuje ja prawie w kroku tak mnie to boli,że aż ciężko mi się chodzi :ico_placzek: Pierwszy raz tak sie wysraszylam jak lekarz mi powiedzial ze mam uwazac bo naprawde nie najlepiej sie czuje :ico_nienie: dobra ide sie polozyc

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

22 lis 2007, 23:14

Madzia wzruszyło mnie jak opisałaś, jak Cię Patryczek przyszedł ukochać :-D ... już bym chciała, żeby to moje Małe tak mogło :ico_brawa_01:
Justyna fajne foty...ale coś mi tu nie gra :ico_oczko: marudziłaś, że jesteś gruba, a ja tam widzę śliczną Mamusię i bynajmniej nie grubą!!!!
Gosia super czy u Ciebie ok!
Mariola i Marcia trzymam kciuki, żebyście nie wylądowały w szpitalu!!!!
Śpijcie słodko!!!do jutra!!! :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

22 lis 2007, 23:33

Hej kochane.
A więc tak,moje maleństwo waży już 2400 i jest z nim wszystko dobrze,narazie sie nie śpieszy na swiat i bardzo dobrze.Lekarz powiedział,że jeszcze 2 tyg mam wytrzymać,a później niech się dzieje co chce :ico_brawa_01: :ico_szoking:
Troszke mam w morfologii podwyższone leukocyty i to mnie troche martwi no i mam powtórzyć morfologię,mam nadzieję,ze sie unormuja,Wynik był 14,47,a max to 15 ,więc nie wiem.
Marcia ratuj :ico_sorki:

Widziałm ,ze padł temacik seksu,to ja muszę się pochwalić,że właśnie dzisiaj dostaliśmy zgodę hehe :ico_wstydzioch: ,bo od lipca niestety nic :ico_olaboga:wczoraj wzięłam ostatnią tebletkę na podtrzymanie i już możemy huraaaaaa :ico_brawa_01: ,ale mój maż coś sie chyba boi :ico_puknij: io zobaczymy jhak to będzie.
Cieszę się,że u reszty dziewczyn wszystko dobrze :ico_brawa_01:
Justynko ale Ty fajowo wyglądasz

Buziaki lece spać :ico_papa:
:-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

22 lis 2007, 23:45

a moja dzidzia wazy dopiero 1500 widze ze bardzo malo nastepny powod do zmartwien :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 lis 2007, 09:02

Witam Panie!
Dzisiaj wcześnie na nogach :-)

mariola pisze:a moja dzidzia wazy dopiero 1500 widze ze bardzo malo nastepny powod do zmartwien

ale weź pod uwagę też to że dopiero to 31 tydzień, czyli trzy tygodnie mniej, ja też jak byłam u gina ostatnio w 32tc to ważył około 1500, więc się nie zamartwiaj :ico_pocieszyciel:

Jak się tam wam spało dziś?

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 lis 2007, 09:37

Witam,

Ja juz na nogach od 6.30 (jak codzien...) :-) Na szczescie dzisiaj juz znowu piatek :ico_brawa_01:

Marcia i Mariola,

Trzymam kciuki, zebyscie nie wyladowaly w szpitalu! Moze nie bedzie tak zle!!
Mariola waga nie masz co przejmowac! Renia, ma racje zwroc uwage na suwaczki.... 3 tygidnie roznicy to bardzo duzo w tym okresie ciazy!!

Monia,

.... to musisz jakos "naklonic" mezusia do seksiku :-D
:ico_oczko:

Mnie sie zle spalo, bo to kolejna noc bez meza.... co prawda cale lozko mam dla siebie, ale nie mamy sie do kogo przytulic... :ico_placzek:

U mnie swieci sloneczko, wiec pogoda nastraja optymistycznie! :ico_haha_01:
Zycze milego dzionka!!

Buziaki!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

23 lis 2007, 09:52

Czesc dziewczyny.

Wczoraj nic nie pisałam i miałam niezła lekturkę do czytania.

Mariola, Marcia trzymam kciuki zeby wszystko było ok.

Mariola nie martw sie, ja miałam robione usg w 30tyg i dzidzia wazyła wtedy 1300g, lekarz mówił ze jest wszystko w porządku. Po prostu jest drobniejsza. zrobisz wszystkie wyniki i się okaze co dalej, na razie nie martw sie na zapas :ico_pocieszyciel:

Marcia u Ciebie tez mam nadzieje ze z wątroba bedzie dobrze, tez musiało się cos przypałętac :ico_zly: Daj szybko nam znac jak bedziesz miała wyniki.

Monia, Gosia dobrze ze u Was wszystko w porządku :-)
Monia to teraz zaszalejecie z mężem :ico_oczko:

Justyna ja tez uważam ze brzusio masz super i w ogóle widac ze fajna z Ciebie dziewczna :-)

Misia Twój brzusio też ładniutki :-)

Gonia fajnie ze sie wzruszyłaś, wyobraź sobie jak mi było miło. Juz niedługo bedziesz miała swoją kruszynkę przy sobie i sama zobaczysz jakie to super uczucie :-)

Kasia bardzo podoba mi się ta komoda i rzeczywiście masz sporo ciuszków. My na razie nie kupujemy, u nas nie ma zadnego wyboru a ceny są bardzo wysokie tak więc wstrzymamy sie jescze. Jak Maciek skręci mi szafki to poukładam wszystko i tez wkleje Wam fotke. :-)

Renia mi tez często jest gorąco, mysle ze to jeden z czynników ciąży.Czasami mnie to denerwje bo momentalnie robi mi sie gorąco a ja nie wiem co robic :ico_noniewiem:

mary, u mnie tez sie tak zdarza jezeli chodzi o sex. Jestesmy tak zalatani ze nie zawsze jestesmy w stanie sie zgrac. Ostatnio mój mąż mnie zaskoczył i nadrobił wszystkie zaległości związane z tym tematem :ico_oczko: Mackowi brzuch raczej nie przeszkadza jedynie chyba brak możliwosci związanych z nim :ico_oczko:

Spinka ja ruchy zaczęłam odczuwac gdzies około 16,17 tyg.Na początku to było takie przelewanie, później juz wyraznie czułam leciutkie pukniecia.

Mam nadzieje ze nikogo nie pominęłam a jesli tak to bardzo przepraszam :ico_sorki: Troche tego napisałyscie i mogłam o czyms zapomniec :ico_wstydzioch:
Miłego dnia :-)

[ Dodano: 2007-11-23, 08:53 ]
No i wyszła z tego niezła lekturka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 lis 2007, 09:57

Witaj Madziu,

... no troszeczke sie rozpisalas, ale w koncu mialas 1 dzien przerwy, a wiesz, ze na Naszym watku to szmat czasu.... :ico_oczko:

Buziaczki!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość