Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

30 sie 2013, 09:07

hej dziewczyny

betina wspolczuje ja znow cala noc zgage mialam no pieklo... wypilam mleko prosto z lodowy i nic..

a ja chyba sie przejde do tej lekarki bo mam mega uczulenie na rekach i wlosy mi na nich deba stoja :ico_sorki: :ico_noniewiem: i swedzi jak nie wiem!!!

Kurde dopije kawe i pojde bo mialam w planie glowe umyc i wogole no ale zanim to porobie to sie wsciekne!! :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

30 sie 2013, 09:39

Hejka

Ja tylko wpadlam sie zameldowac, bo od wczoraj mam mega slabegp neta bo przekroczylismy limit, i teraz dziala jak chce :ico_haha_01: oby do niedzieli :ico_oczko:


Betina wspolczuje nocki :ico_olaboga:

Kamilka lepiej isc sprawdzic do lekarza :ico_sorki:


U nas w miescie zaczyna sie coroczny festyn, wczoraj po poludniu tata z synkiem byli juz zobaczyc czy karuzele stoja ;-)
No i dzisiaj mamy sie wybrac, nie wiem ile ja tam pochodze bo juz mi tak ciezko ze szok :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

30 sie 2013, 10:20

betina :ico_pocieszyciel:
kamilkaidż koniecznie do lekarza
U mnie w miare ok . Troszkę się stresuje tym pujściem Mateusza do szkoły bo on troszkę jest nieśmiały.Martwie się czy się zaklimatyzuje itp.
Plany na dziś to ; za chwile pojedziemy na rowerkach do parku i na plac zabaw .Póżniej obiadek chyba będą kotlety rybne z pieczonymi ziemniaczkami i mizerią .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

30 sie 2013, 11:18

chyba z 5 razy wymiotywałam
do tego naszły skurcze
Ojj to cie wymęczyło bidulko. Ale skurcze raczej od wymiotów bo ja jakoś tydz temu wymiotowałam i tez brzuch mnie bolał po tym .
u mnie dziś ładnie się zapowiada :-D
U nas tez już ładnie jest.Słoneczko świeci i ciepełko jest więc ciuszki schną.
dziś troszkę mleka mi w nocy popłynęło
No to super. U mnie to się leje na okrągło prawie ,muszę kupić w końcu wkładki laktacyjne bo biustonosz co raz mokry a po nocy piżamę muszę codziennie prac bo mokra.
ty jeszcze z brzuchem
jeszcze nie urodziłaś
No wkurza wkurza ale co zrobić.
ja chyba sie przejde do tej lekarki
No to skoro to jest aż tak bardzo uciążliwe to idź niech ci coś da przeciwświądowego by ulżyło.


Ja kończę dopijać kawkę i biorę się dalej do pracy .

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

30 sie 2013, 12:08

hej jestem z powrotem i normalnie serce mnie boli... wizyta szybka dala mi fenistil i wzieli krew i zadzwonia do mnie dzis lub jutro rano czy to nie cholestaza ale na ich oko to uczulenie :ico_haha_02: wiec wapno i fenistil narazie o zobaczymy...

A po wizycie wyszlismy na rynek a tam Flohmarkt dla Dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wzielam ze soba 20 euro i mi poszly jak woda :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Dzieciaki powystawialy mase zabawek ubran itp mozna bylo cos kupic wiec chcialam sie rozejrzec za spiworem do wozka i wydalam przez Adaska 10 euro na glupi samochod!!! Normalnie nie wychodze z domu nastepnym razem do 6 wrzesnia!! ehhhh :ico_nerwusek: jeszcze przyszedl i mowi ze zaluje ze go chcial bo chetnie by kupil zestw z Playmobbil tez byl za 10 eyuro ale juz bym tamto wolala...

a ogolnie to nie wiem co ze soba zrobic tak mnie te rece swedza a jeszcze jutro goscie i maz chce cos sie napic i juz mnie cholera bierze :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

30 sie 2013, 14:11

nie wiem co ze soba zrobic tak mnie te rece swedza
Mnie pomagało smarowanie się pudrem płynnym , na chwilkę taka ulgę dawał.

Ja mam wysprzątane, wyprane .Teraz nastawiam obiadek i zarobie drożdżówkę z śliwkami. Byłam w sklepie i były więc naszło mnie na coś takiego i jeszcze z duża ilością kruszonki.
Popołudniu jak ubrania wyschną to wyprasuje je i będzie laba na jutro.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

30 sie 2013, 15:20

ja po wizycie ,jeśli nie urodzę do 16 września to dostane skierowanie do szpitala na wywołanie
na razie gin mój idzie na urlop
szyjke mam skróconą rozwarcie na 2 palce
no i mamy z mężem działać :D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

30 sie 2013, 19:55

szyjke mam skróconą rozwarcie na 2 palce
No to do dzieła ,oby ruszyło i nie trzeba było wywoływać.

Lili właśnie ogląda bajkę. Zaraz pójdzie spać.
Ja popołudniu miałam tylko poprasować ale oczywiście nosiło mnie i wzięłam się za taki pokój przy garażu ,jest wyremontowany,są w nim meble prawie nowe tylko się bałagan zrobił , potem plac zabaw Lilci doprowadziłam do ładu.
Drożdżówka oczywiście upieczona ,stygnie .Zaraz będę próbować czy zjadliwa jest.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

30 sie 2013, 20:17

Betina jeszcze do terminu dotrwasz :ico_oczko:


My po festynie, dwie godziny chodzenia i wymiekam :ico_olaboga: tak mnie spojenie juz pozniej bolalo ze nawet kroka na kraweznik nie moglam dac :ico_olaboga:
No ale synus zadowolony, pojezdzil karuzelami, pojedlismy smakolykow, fajnie bylo :ico_brawa_01:

Teraz maly wlasnie usypia, ja wykapana, wydepilowana i nabalsamowana, ide relaksowac sie przed tv :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

30 sie 2013, 20:38

Ja zaliczyłam szczepienie z Polą i mega długi maraton przy desce do prasowania. Poza tym dostałam niespełna 50% wypłaty, oj nawet szkoda gadać na ten temat...

Betina no to pracujcie z mężem :ico_oczko:

Szkieletorku następnej motorek w ... ktoś wmontował :ico_haha_01:

Kamilka dobrze, że Cię jednak nie zostawili :ico_sorki:

Leona super dzień za Wami :ico_brawa_01:

Lala będzie dobrze ze szkołą.

Jenny gdzie jesteś? Dzisiaj humoru nie masz, czy może to już?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość