Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 paź 2007, 19:30

Wiadomosci od K@TKI musi czekac :ico_zly: jutro maja ja przewiez do innego szpitala aby zrobic badania genetyczne,i usg,gin wstrzymyuje sie narazie od zabiegu bo chce jeszcze 1 usg zrobic w innym szpitalu,napisalam jej ze napewno jest nadzieja moze maja slaby sprzet a ona mi odpisala ze nie widac tetna i niema juz nadzieji i ze pogodzila sie ze strata :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: A MOZE ZDAZY SIE JUTRO CUD????????

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

08 paź 2007, 19:32

K@tk@ tak bardzo mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Jasnie Pani :) pisze:zycie nie jest ani łatwe, ani sprawiedliwe.... przy takiej tragedii zwykle problemy, ktore nam urastaja do wielkich rozmiarow, sa tak malo zauwazalne....


nic dodać nic ująć.Ja ledwo pozbierałam się po jednej stracie, nie wyobrażam sobie nawet co ona czuje............


Asiula czekamy na pierwszy tiktakowy ząbek :ico_brawa_01:

Kamila i co powiedział pediatra ? My nie zmieniamy mleka, przez kilka dni mam jej podawać lakcid a w czwartek szczepienie.

Juli zdjęcia śliczne

Alinko super że ci się podobało , świetna zabawa prawda?

Wszystkie dzieciątka są przecudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My dopiero niedawno wróciliśmy.Ugotowałam braciszkowi rosół, zrobiłam schbowe a na jutro przygotowałam pałki.Muszę o niego dbać jak mamci nie ma :-D , bo wczoraj na obiad nie chciał przyjść bo mówił że właśnie zjadł a dzisiaj okazało się że to była jajecznica :ico_olaboga: .

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

09 paź 2007, 09:55

no nie
skasowalo 2 moje posty napisane wczoraj - 3 raz tego samego pisac nie mam sily

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

09 paź 2007, 10:07

Czesc :)

Jak tam z rańca? Kurcze TT cały czas strajkuje :ico_zly: :ico_zly: jak tak d łuzej będzie ludzie znajdą sobie inne forum..

Cały czas myślę o K@tce..Boziu zeby wszystko było dobrze.. Nie mam słów by określić co czuję, nie mam słów pociechy... :ico_placzek:

Juli fajne zdjątka, twarzyczka Juniora tez dorośleje tak jak naszego słodkiego Leosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla maluchów, są wspaniałe!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka robiąc zdjęcia w Akademii pampersa pomyślałam o Tobie, heheh ciekawe jakie Wy z Adasiem byście napstrykali znając Wasze umiejętnoścvi fotograficzne i pomysły hahahahaah

Avisek pamiętam z tamtego posta komplemencik dla mnie :-D dziękuję :ico_wstydzioch:

Na basenie było suuper, zapiszę małą na ten kurs! Wytrzymała w wdozie 45 minuty i nawet nie jąknęła, instruktorka była pełna podziwu dla niej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zajęcia fajne są, mi się podoba, przynajmniej wiem coz takim dzieckiem mozna robić w wodzie. Zadzwoniłam do Karola by mu powiedzieć, ze będziemy chodzić na kurs, on oczywiście powiedział, ze wymyślam :ico_puknij: na tak.. gdyby rok czy 2 lata temu mi ktoś powiedział, ze z 3-miesięcznym niemowlakiem chodzi na basen tez bym się zdziwiła :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

09 paź 2007, 10:24

kurcze, NIE ma moich POSTÓW!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

po co ja sie staram i pisze takie wywody!!

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

09 paź 2007, 10:39

po raz ostatni napisz:

k@tka - trzymaj sie kochana, wszystko co napisze bedzie banalam w tym momencie.... jestesmy z toba, badz silna...

jasnie pani - trudno, ja tez nie licytuje szkoda ze z tego wszystkiego wyszla jakas afera, moje zamiary byly jak najbardziej pozytywne... od poczatku mni zle zrozumialas.... no nic to tylko net i nigdy nie bedzie w stanie odzwierciedlic rzeczywistosci i uczuc... :-(

alinka - no tak , pisalam ze laska z ciebie, nie dziwie sie karolowi :-)

asia - emi super dziewuszka, usta ma po tobie... co do zebow jestesmy na tym samym etapie, co jakis czas smaruje jej dziasla calgelem co by nie eksplodowaly

juli - przerwalas studia, ktore ja skonczylam

madziorka - leos jak zwykle model pierwsza klasa :-)

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

09 paź 2007, 13:43

Avisku - ja jakos inaczej wyobrazałam sobie dziennikarstwo. Takie wielkie łał.. Prasowki, reportaze, analiza rozmowcy i wiesz.. Takie dziennikarstwo z prawdziwego zdarzenia. A miałam.. Logike, socjologie, historie czegos tam.. I duuuzoduuuzo roznych rzeczy, ktore naprawde nie interesowały mnie. Bo ja chciałam pisac!chciałam pisac felietony, wiersze, miałam bloga, chciałam robic wywiady albo zdawac relacje do national geographic. No miałam jednym słowem wielkie wyobrazenie na temat tych studiow. A tu klops.
Wiec jestem na pedagogice. I dobrze mi. Bo poza pisaniem, zawsze lubiłam rozmawiac. Zawsze byłam "ciocia dobra rada", lubiłam słuchac,doradzac, rozwiazywac problemy.. No i potrafiłam wyciagac z dołkow. Wiec pomyslalam.. Ze czemu nie resocjalizacja!? Jak kiedys wyciagne choc jedna zagubiona duszyczke z jakiegos narkotykowego bagna albo ze slumsow.. bede dumna!


My dzis wstalismy i pojechalismy na małe zakupy.. Za oknem piekne slonce, cudna polska złota jesien, wiec biore Małego w bryczke i bedziemy sobie jezdzic :):

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

09 paź 2007, 13:45

trochę mnie to TT wkurza, wczoraj miałam problem żeby się zalogowc dziś to samo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

ja byłam dziś w pracy i szwagierka zajęla się Emi, jak zawsze zresztą kiedy M. nie ma. A teraz ona poszła do pracy, Emi śpi obiad gotowy więc klikam sobie.

Ciekawe jak tam K@tka ?????????????????????????????????

Co do basenu to ja kurcze tę się już nie mogę doczekać jak pójdziemy z Emilą, ona już pokochała leżeć na golasa i kąpać się więc myślę że basen też polubi. no na przykłat dziś rano wybudziła się ok 6.30 zjadła i nie chciała iść spać, myślę sobie przebiorę ją. DFałam ją na przewijak a ta wryk, rozpięłam pajacyk a ta ryczy w niebogłosy, no to sobie myślę: dam ją na brzuch tak lubi leżeć. No i jak pomyslałam tak zrobiłam no i momentalnie cisza. więc założyłam jej skarpety i taką na pół gołą położyłam spowrotem do łóżeczka i przykryłam kocykiem. Godzinę leżała i opowiadała z miśkami a ja mogłam jeszcze podźemać :-D :-D :-D A to urwis mały

[ Dodano: 2007-10-09, 13:46 ]
Juli ja skończyłam pedagogikę :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 paź 2007, 14:17

Czesc jestem ale :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: z powodu Kasi,od wczoraj nic nie pisze pewnie robia jej te badania :ico_placzek: :ico_placzek: ech nic wiecej nie napisze niemam sil i ochoty :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 paź 2007, 14:19

Witam
My po zakupkach malemu zakupilismy pampersy mleczko herbatke plyn do kapieli deserki i soczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Malemu 2 czapeczki jedna na zime druga na wiosne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No i zapisalam sie do fryca na czwartek a ze moja ulubiona fryzjerka nie miala miejsca wiec ja :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zeby mnie wscisnela i ............tak ale w dwoch turach nie wazne wazne ze zrobi mi na 10 rano lece na sciecie a na 14 na pasemka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jutro o 13 przyjezdza siostra i jedziemy na zakupy na chrzciny ech jakos to bedzie :ico_oczko:
Dziewczyny fajnie macie ztymi basenami ja od listopada bede smigac na silownie :diabel: trzeba zrzucic co nie co :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość