Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 sty 2011, 21:19

A ja wczoraj zaczelam odliczanie wstecz. Ciezko uwierzyc ze to juz ok 120 dni do rozpakowania :ico_szoking:
już się zaczyna odliczanko :-D ja zaraz też zacznę :ico_brawa_01:
W szoku bylam ze spodnie o 80 zl prawie poprzeceniali
to ładna przecena :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 sty 2011, 22:33

Witam sie i ja, jakos nie mialam czasu zajrzec a jeszcze dzis bylismy z zyczeniami u rodzinki.

Zoola ale mialas przezycia, trzymajcie sie dzielnie i zdrowiejcie :-)

Co do tych cen to tez slyszalam ze vat maja podniesc wiec zobaczymy jak to bedzie u mnie w sklepie.

JA siare pierwszy raz zobaczylam jakos kolo 35 tygodnia nie wczesniej, tak wiec kazdy innaczej.

Aniu juz mamy odliczanko od 120 dni :ico_szoking: jeju ale to przelecialo, to ja juz tez mam ale nie liczylam dokladnie ile mi zostalo.

Kurka jutro znowu musze isc na te glukoze okropna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 sty 2011, 22:36

Murchinson dzięki za info, a powiedz mi gdzie dokładnie ten outlet jest? Chętnie się tam wybiorę :-) Z mężem będziemy w Łodzi 13tego!

wiola85, dasz radę kochana! Oby tylko jutro laboratorium było czynne :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 sty 2011, 22:40

wiola85, czemu znow? wyszlo ci cos nie tak?

Ja tez sie jutro wybieram, machne se piecdziesiatke i mam nadzieje ze to wytrzymam :ico_oczko: Ostatnio znow nie mam w ogole ochoty na slodkie wiec pewnie bedzie ciezko. Mocz i morfologie tez musze jutro zrobic

Udalo mi sie umowic na 3D na srode, troche sie stresuje, mam nadzieje ze wszystko ok a z drugiej strony nie moge sie doczekac zeby zobaczyc Filipka w tym ujeciu :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 sty 2011, 22:47

Udalo mi sie umowic na 3D na srode, troche sie stresuje, mam nadzieje ze wszystko ok a z drugiej strony nie moge sie doczekac zeby zobaczyc Filipka w tym ujeciu :-)
Suuuper :-) na pewno wszystko oki!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

02 sty 2011, 22:49

Mama Izuni mnie też krew zalewa jak słyszę o takich rodzicach :ico_zly: Jak w ogóle dorosłemu człowiekowi może coś takiego przyjść do głowy to ja nie wiem :ico_puknij: Z tymi sankami podczepionymi do samochodu to jakać abstrakcja :ico_olaboga:

Zoola ale mieliście przeżycia, dobrze że Nataszka już zdrowa, a Ty się teraz kuruj :ico_sorki:

Ja jutro idę na krew i mocz. . . ale chyba pójdę do siebie blisko do labolatorium nie będę się ciągałą z Filipkiem tramwajami do szpitala. Trudno zapłącę te 20,- ale nie stracę tyle czasu i synka nie wymęczę. Chociaż On i tak chętnie ze mną chodzi na piechotkę w takie wyprawy :ico_oczko:

Dziś mój mężuś poczuł delikatne kopniaczki naszego maleństwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja już czuję wyraźnie na zewnątrz no ale moje doznania są podwójne bo czuję też od środka :-D Już kilka razy w ciągu dnia :ico_brawa_01:

Co myślicie o szczepionkach skojarzonych? Moja szwagierka się teraz zastanawia jak szczepić synka. Ja Filipka szczepiłam skojarzoną Hexą, znosił ją bardzo dobrze, bez gorączki i żadnych skutków ubocznych czy komplikacji. Ale ona się naczytała opinii innych rodziców którzy nie polecają tej szczepionki. Mi się wydaje że po każdej szczepionce jest jakieś ryzyko :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 sty 2011, 23:36

Patrycja_g dodaj trochę cytryny jak nie będziesz mogła wypić.
Motylek22moja siostra szczepiła skojarzonymi szczepionkami swojego syna-nie wiem czy tą o która pytasz. Nic mu nie było, a dziecko było kute raz a nie kilka razy. Po każdej szczepionce mogą wystąpić działania uboczne niezależnie od tego czy jest ona pojedyncza czy skojarzona-wiele zależy od organizmu.

Widzę, że jutro mamy dzień badań-ja też rano idę na upuszczenie krwi.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

02 sty 2011, 23:46

Murchinson, ja też tak myślę. Czytałam też że po każdym leku mogą wystąpić skutki uboczne więc tym bardziej po szczepionkach. Ale ja w swoim otoczeniu nie spotkałam się z tym aby w jakiś sposób szczepionka dziecku zaszkodziła w większym stopniu. Jak będę szczepiła nasze drugie dzieciątko i będzie nas nadal na to stać to znów wybiorę szczepionkę skojarzoną. Ale zbieram opinie bo chcę moją szwagierkę uspokoić, ona już po przejściach w szpitalu nie ma zaufania do lekarzy. . .

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 sty 2011, 07:17

Najczęściej jako działanie uboczne po szczepionce występuje zaczerwienienie, ból w miejscu w kucia i podwyższona temperatura. Spytam siostry czy tą szczepionką szczepiła i dam Ci znać.
Dużo osób zastanawia się czy szczepić tak czy inna szczepionka ale nie zastanawiają się gdy ma podać dziecku jakiś lek, który czasem ma bardzo ciężkie działania niepożądane.
Ale ten Twój Filipek ma piękne duże oczy.
Jak ten czas szybko leci, niedawno dowiadywałyśmy się o ciąży a tu już odliczanie :ico_szoking: Nie wiem kiedy to zleciało.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 sty 2011, 09:44

hej !!!
u nas duzo lepiej !!!!!

czuje juz systemetyczne ruchy TYMONA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: własnie mnie kopnął :-D
Nataszka tez juz dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:
ja jutro uderzam na krew i mocz :ico_oczko:
ja nie wykupowałam szczepionek skojarzonych.......mała szla normalnym trybem tylko ta ostatnia przypominajaca dostała skojarzona
z synkiem bede szła tym samym trybem !

a dzis mam goscia !!!!!!!!!!!!!! przyjezdza moja kolezanka z Francji !!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość