Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

24 maja 2011, 09:01

Witam z :ico_kawa: dzis znowu piekny dzien niedlugo idziemy na spacerek :ico_brawa_01:
Aga tak paraduje na stroju a co jak szalec to szalec hehe no w sumie to po ciazy schudlam o 4 kg mniej niz przed :ico_brawa_01: Agus nie martw sie tez dojdziesz do siebie!!!!!!!!!!!

buzok tak to na zelazo co do kupek to na poczatku byly problemy wtedy czopek glicerynowy i mala robila kupke. Teraz juz chyba organizm sie przyzwyczail i jest kupka conajmniej jedna hehe

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

24 maja 2011, 09:02

i po kąpieli
Obrazek

[ Dodano: 24-05-2011, 09:05 ]
Aga tak paraduje na stroju a co jak szalec to szalec hehe no w sumie to po ciazy schudlam o 4 kg mniej niz przed :ico_brawa_01: Agus nie martw sie tez dojdziesz do siebie!!!!!!!!!!!
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja też koło domu latam w stroju, ale jak tak dalej pójdzie to niedługo ze mnie spadnie :-D no przynajmniej majtki, bo cycki dopóki karmię to jako tako wyglądają

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 maja 2011, 17:52

CHUDZIELCE!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zazdroszcze Wam :ico_sorki: :ico_oczko:

Ja właśnie sobie odpoczywam, bo tak jak pisałam była u mnie koleżanka z patologii ciąży ze swoim maluszkiem, fajnie było, bo byłyśmy na baaardzo długim spacerku z dzieciaczkami :ico_brawa_01: .
A tak ogólnie to nic ciekawego :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

24 maja 2011, 20:26

gaga piekny czysdzczoszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas dzien przebiegl spokojnie byla moja siostra z Oskarkiem i Oksanka a oto oni:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

24 maja 2011, 22:11

Jeju jakie te "Nasze" dzieciaczki są słodnie, Aniula śliczne zdjęcie, a jak malutka słodko śpi :-)
Gaga sumo jest najlepszy :ico_brawa_01: , koniecznie się pochwal ile waży, po jutrzejszym szczepieniu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

25 maja 2011, 09:54

Cześć dziewczyny, u nas znów pogoda super, Krzysio śpi, a Bartek bajki ogląda to mam chwilkę.

Aniula o rany jaka słodka mała, a jakie ma fajne usteczka

A to mój mały wczoraj - zaczął sobie zjadać nóżki :-D niestety jeszcze krótko w buzi je trzyma i nie do końca udało mi się uchwycić ten moment dziś postaram się bardziej
Obrazek

zmykam, bo pralka mnie woła :-D :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

25 maja 2011, 12:59

hej dziewczyny :-D
jejku jakie piękne te wasze bobasy :ico_brawa_01: uwielbiam takie fotki :-D
moja się właśnie obudziła i marudzi więc szybko skorobnę.
U mnie cały maj zimny i pada,ciągle kurtki,kaptury ,nawet swetry a nie bluzeczki czasami...no pada i pada ponoć czerwiec ma być mniej deszczowy ale o 20 stopniach to sobie można pomarzyć na razie 8-10stopni no a w czerwu do ok 16 ma być.Wkurzam sie bo depresji się można nabawić do tego ciemno i gradem zasuwa co jakiś czas :ico_placzek:

a wy tu o strojach kąpielowych piszecie eh zazdroszczę...

na spacerki latam i o 9 rano i po południu bo dziewczyny do szkoły prowadzę ale to zajmuje pół godziny i już w domu bo gdzie tu chodzić w deszczu.

jakaś rozlazła jestem dziś i nic mi sie nie chce ,obiad szybki dziś zrobię :ico_oczko:

czytam wagę waszych dzieci 7-8 kilo wow,ja myślałam,że moja to kluseczka a ma 6720 jednak są większe kluseczki :-D nie mogę się napatrzyć na wasze dzieci :ico_brawa_01:

gaga22, fajnie synuś smakuje "syruszi"-ja tak mówię na mojej nózie syrusie :ico_oczko: ale Lili jeszcze nie bierze nózek do buzi...
jej kończę bo mnie woła i woła :ico_oczko:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

25 maja 2011, 14:22

witam sie z :ico_kawa: u nas dzis zimno :ico_chory: slonko swieci ale wieje zimny wiatr :ico_chory: bylysmy rano na zakupach i mysle ze na taka pogode jedno wyjscie wystarczy przynajmniej zajme sie troche domkiem :ico_oczko:

gaga no Oksancia ma te usteczka pomamusi hehe
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla niunka czlowiek guma normalnie hehe :ico_smiechbig:

zubelek wspolczuje pogody :ico_sorki: dzien bez slonca to dzien stracony ja tez nie nawidze szrych pochmurnych dni :ico_sorki: chwalisz nasze bobaski a ja czekam na fotke Lili :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

25 maja 2011, 17:57

Witajcie! Napisałam długiego posta, i mi komputer się zawiesił :ico_zly: . wogóle mam dziś kiepski dzień, bo pogoda okropna, wieje strasznie zimny wiatr :ico_olaboga: .
Bylam troszkę z małym na dworze i szybko uciekliśmy do domu, bo widać jemu też taka pogoda nie pasuje, bo maruda z niego dziś okropna.
A wogóle to jutro mamy bierzmowanie mojego P siostry i aż mnie mdli jak sobie pomyślę o spotkaniu z teściową :ico_zly: .
Ale u Was widze za to, że wszystko oki :ico_brawa_01: .
Gaga ale z Krzysia siłacz, mój Adrian jeszcze nie podnosi aż tak nóg, żeby sobie dostać do buzi, ale to pewnie już niedługo nastąpi, uwielbiałam jak Oliwcia tak robiła :ico_brawa_01:
pada i pada
u nas podobno już jutro ma się pogoda poprawić, pakuj dziewczyny i przylatujcie do Polski :-D .
jakaś rozlazła jestem dziś i nic mi sie nie chce ,obiad szybki dziś zrobię
hehe to tak jak ja a dziś jemy wczorajszy rosół :ico_noniewiem:
czekam na fotke Lili
ja też :-D

[ Dodano: 25-05-2011, 18:19 ]
A tu mój brudasek
[img][img]http://images43.fotosik.pl/886/ddd91d68f404dc3cmed.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 25-05-2011, 18:21 ]
A obok to dzieło Oliwii "Mój tato" :-D

[ Dodano: 25-05-2011, 18:26 ]
[img][img]http://images46.fotosik.pl/834/0cf154aaa4927c54med.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 maja 2011, 08:37

Hej dziewczyny, u nas po szczepieniu Krzyś dostał gorączki, rano miał 38,7. Dałam mu Nurofen w czopku i teraz śpi. No i oczywiście jest mega marudny.

Waży 6900 i ma 65 cm, także już nam tak szybko na wadze nie przybiera. Zresztą nic dziwnego, bo się straszliwie ruchliwy zrobił i niewiele śpi w dzień.

Zmykam, bo zaraz się obudzi, a Bartkowi muszę śniadanie dać no i trochę chałupę ogarnąć

[ Dodano: 26-05-2011, 08:38 ]
buzok a Adrianek na bardzo dużego wygląda na tych zdjęciach, super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 26-05-2011, 08:39 ]
no i dzięki dziewczyny za uznanie dla wyczynów Krzysia :-D :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość