Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 maja 2007, 10:41

dziewczyny moja Ola chyba ma skazę białkową :ico_placzek: jestem załamana. ma krostki na buźce i szyjce. początkowo myślałam, ze to potówki, ale już jest chłodniej a to nie znika :ico_placzek: idziemy dziś do lekarza, mam nadzieję, że nam pomoże :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-05-24, 10:42 ]
a czy skaza białkowa może być uwarunkowana genetycznie?????????bo ja tez miałam jak byłam maleństwem i sie tak zastanawiam :ico_noniewiem:

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

24 maja 2007, 11:02

Witajcie po długiej przerwie!!
Jakos tak wyszło ze nas długo nie było bo internetu nie miałam a to brak czasu a poza tym troche czasu spedzilismy na wsi.
Ale miałam czytania!! Ciesze sie ze wasze malenstwo zdrowo rosna ajakie juz duze i sliczniutkie. Mój szaleje, prawie nie chce spac w dzien a i w nocy roznie bywa!!
Syla przykro mi z powodu twojego taty.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

24 maja 2007, 11:49

Witajcie dziewczyny!
Dzis maly spal mi od 2 w nocy do 5.20 i po nakarmieniu az do 9, wiec mozna powiedziec noc przespana.Wczoraj byl kapany PO RAZ PIERWSZY!!!!Taka tu moda, ze w szpitalu sie nie kapie a polozna umowila sie z nami na kapiel dopiero wczoraj.I okazalo sie , ze stojak na wanienke jest na wzrost modelki a nie takiego krasnala 1,64 jak ja.Myslalam, ze padne.Naciagalam sie jak moglam a i tak musialam na palcach stac.Musi maz odpilowac troszke nozki, albo bede musiala zakladac buty na wysokim obcasie do kapieli. :ico_oczko: Na dodatek maz nakupil pelno kosmetykow dla dzidziusiow a tu pani powiedziala, ze dziecko nie potrzebuje zadnej oliwki itd, nawet myc kazala tylko w wodzie, ale ja dalam krople zelu do mycia. :ico_wstydzioch:

Wieczorkiem sie zdenerwowalam, bo przyszla moja tesciowa o 22.00 !!!!!!!!!!!!! spojrzala na malego i stwierdzila , ze ma JAJOWATA GLOWE i ze tak nie mial.
Jak nie wierze w te zabobony, ale jak ona zbliza sie do malego to cala sie jeze, jestem spieta na maksa i wtedy mam ochote zalozyc malemu milion czerwonych wstazeczek.
Potem wziela nasz telefon, zadzwonila do przyjaciolki i powiedziala:
Mnie takie szczescie jak ciebie to nie spotka, Ty masz ta wnuczusie, ona jest taka slodka, bo wnuk to wiadomo calkiem inaczej.Zazdroszcze Ci. :ico_zly: Ja albo ja zamorduje, albo wyladuje na psychiatrii.Moje nerwy odmawiaja mi juz posluszenstwa.Jestem w pologu i naprawde widze, ze inaczej reaguje na wiele spraw, a jakos szczegolnie mocno przypominaja mi sie wszystkie przykrosci spowodowane ta tesciowa.Ona mi kiedys powiedziala, ze z moja krwia(Rh-) jestem w stanie urodzic tylko martwe dziecko.Przedyskutowalam to z lekarzami-stwierdzili, ze bzdura, ale wierzcie mi cala ciaze w podswiadomosci mialam te slowa i przeogromny strach, ze jej przepowiednia sie spelni.I teraz jak juz jestem po porodzie moja niechec do tej falszywej zlej kobiety wzrosla o milion procent.
Przepraszam , ze WAM tak smuce, ale musialam to z siebie wyrzucic.

Delicja-ja slyszalam, ze sklonnosci alergiczne sa dziedziczne, a skaza jest alergia.Wiem, tez, ze jak bedziesz konsekwentna w diecie to w miare szybko to minie i pozniej mala nie bedzie miala skazy.Moja kolezanka tak miala z corka-mala ma rok i juz od jakiegos czasu jest wszystko oki.

Justynat-ja juz myslalam, ze o nas zapomnialas.Dobrze, ze znowu jestes.Pokaz jak Cyprianek urosl.

Hektorka-Zycze, zeby czary pomogly.Jak nie pomoga to prawdopodobnie maly ma kolki.Nie jestes w stanie wtedy opanowac placzu malenstwa.Ja podaje malemu krople SamSimplex-nawet bardzo mu smakuja-bo sa slodziutkie i oblizuje sie po nich pierwsza klasa. :-)

Mordeczka-zycze udanej wyprawy.Ja mam problem z wozkiem, bo troszke wazy a mi nie wolno dzwigac.Mysle, jednak ze jakos sprobuje go wytaszczyc, bo piekna pogoda, wiec szkoda siedziec w domku

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 maja 2007, 12:26

katrin, szczere wspólczucia z powodu tesciowej :ico_olaboga: co za babsko z niej ... :ico_zly: :ico_olaboga: ja po takich slowach jak jej wyprosilabym ja z domu mowiac ze moze przyjsc jak maly skonczy 18 lat i sam zdecyduje czy chce miec babcie zołzę :ico_zly:
Ja tez jeszcze nie moge dzwigac po cc ale jakos daje rade z wózkiem ,taka ładna pogoda ze żal w domku siedziec...zreszta juz na drugi dzien po szpitalu bylismy na spacerku i teraz codziennie rano i po poludniu biegam z wózkiem na spacerki :-D
justynat., fajnie ze znow jestes.. jak zyje Cyprianek? :-)
delicja, Ola wcale nie musi miec skazy... moj kacpi tez w krosteczkach i to na 100% potówki są wiec nie martw sie na zapas...

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 maja 2007, 12:51

Hej :-D
Ja dzisiaj totalnie padnięta, bo moja Vikusia już od 4:30 urządziła sobie zabawę... oczywiście szybko zudziło jej się samotne gadanie więc potem musiałam spiewac i kołysac itd. :ico_olaboga: A po tych wszystkich lekach i antybiotykach jestem taka osłabiona, że myslałam ze się popłacze jak ona mi wstała... I zrobiłam wtedy najgorsza rzecz, bo z nerwami powiedziałam do niej "Czego znowu chcesz? Daj mi choc trochę pospać" :ico_placzek: i ona biedaczka wtedy zrobiła takie duże oczka i smutną minkę i sie tak zapatrzyła na mnie i ja zrozumiałam, ze zrobiłam własnie najgorsza rzecz :ico_placzek: przeciez ona jest jeszcze malutka i to nie jej wina :ico_placzek: przeprosiłam ją i się popłakałam :ico_placzek: okropna ze mnie matka :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-05-24, 12:56 ]
Jak już się pozbieram psychicznie to poodpisuję na wasze posty... a na razie ogromne buziaczki dla was i dzieciaczków...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 maja 2007, 13:06

kasi.k, nie smuc sie z powodu twoich słów .. maciezynstwo to najpiekniejsza rzecz na swiecie ale czasem mamy prawo miec dosc... zapomnij o tym co powiedzialas , wycaluj Vikusie .. ona juz zapomniala :ico_oczko: i powiedz jej ze ja kochasz najmocniej na swiecie nawet wtedy kiedy jestes zla i padnieta ..Vikusia napewno to zrozumie i usmiechnie sie do Ciebie A po takim usmiechu cala zlosc i zmeczenie miną i znow bedziesz szczeslwia usmiechnieta kochana mamusia :ico_brawa_01:

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

24 maja 2007, 13:09

Witam wszystkie mamy

Syla ja karmię piersią co 2,5-3 godziny ale przedwczoraj dostał na noc butelkę bo nie nadążałam za produkcją mleka
Kasik- Mateusz urodził się 4.04 o 8:50
Iw_rybka -dzięki za odpowiedź , to już wiem że mały ma skazę, to samo było w przypadku starszej córki.Mały też miał uszka zaatakowane bo też mu się łuszczyły i sączyła się woda.Dziwne bo byłam u lekarza i nie powiedział że to uczulenie tylko kazał mi małego kąpać w płynie który kupuje się w aptece i 250 ml kosztuje prawie 35 zł.Wyeliminowałam nabiał i na razie jest ok .Wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych imienin.

Mam pytanie czy wasi mali mężczyźni też potrafią się zasikać po pachy , przy każdej zmianie pieluchy , staram się siusiaka kłaśc do dołu i nic nie pomaga.
Czy to jest możliwe żeby po wypiciu herbatki uspokajającej z Hippa dziecko przespało cały dzień?Dałam mu trochę bo po wyjsciu ze szpitala jest nerwowy , każde stuknięcie go wybudza i odrazu rozkłada ręce

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 maja 2007, 13:12

IM, moj maly facet tez tak potrafi ale zadko mu sie to zdarza .. uzywasz tetry czy pampersow?? bo jesli pampersow to moze sprobuj wiekszych :ico_noniewiem:

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

24 maja 2007, 13:28

Używam pampersów z Happy lub Pampers to w zależności od promocji w sklepie

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 maja 2007, 14:00

IM, moze za male nie powinny ''przeciekac'' :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość