Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

05 sie 2009, 13:51

selin, witaj :) Jeśli nie masz nic przeciwko to zapraszam cię na wątek gdzie jest kilka dzewczyn które rówznież mają problem z zajściem w upragnioną ciążę zapraszam tu :) http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 43#4990343

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 sie 2009, 14:24

selin pomyśl nad zmianą lekarza :ico_sorki: a w ogóle to powiedział ci co wykrył na tych jajnikach???dał jakieś skierowanie na badania???bo skoro coś tam jest to musisz to najpierw zbadać a dopiero potem próbować starać się o dzidzię :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

05 sie 2009, 16:49

selin, hihi witaj :-D

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

05 sie 2009, 17:30

selin, ale co znaczy chore jajniki? To zbyt ogólnie napisane :ico_noniewiem:
Jesli tylko taką informację dał Ci lekarz, nic więcej,to raczej poszukaj innego
Szczerze mówiąc nie słyszałam o przypadku,ze tabl anty leczyły jajnki, owszem,niektórzy lekarze przepisują tabl np na wyregulowanie cyklu,ale nie słyszałam,żeby to była forma leczenia choroby jajników,cokolwiek by to nie było :ico_olaboga:

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

05 sie 2009, 17:43

Mi się też wydaje, że powinnaś iść do innego lekarza a potem może jeszcze do innego. Trochę dziwna diagnoza i dziwne leczenie. Najlepiej skonsultować się z kilkoma.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

05 sie 2009, 18:01

ja też się staram o dzidzię już 10 miesięcy, dzisiaj miałam usg ale jutro dopiero wyniki, mi się wydaje że powinnaś zmienić lekarza,.
i zapraszam na nasze forum starankowe ;D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

05 sie 2009, 19:06

selin, hmm dziwny ten twój lekarz :ico_noniewiem: przyznam szczerze,ze ja biore teraz tabletki antykoncepcyjne juz drugi miesiac własnie na jajniki,ale mi wykryto torbiela i te tabletki maja mi pomóc ale mam je brac tylko 3 miesiace a nie 6 :ico_olaboga: i tez starałam się o dzidzie i niestety przez jajnika nie zajde w ciaze wiec lepiej wróć do niego jeszcze raz i niech ci wszystko wytłumaczy,albo zmień lekarza bo takie czekanie 6 miesiecy nie ma sensu kochana :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

05 sie 2009, 21:15

selin nie podałaś za dużo informacji ale z tego co piszesz wnika, ze lekarz mógł Ci wykryć pco - policytyczne jajniki i to faktycznie jest bardzo poważny problem przeszkadzający w zajściu w ciążę (w przeciwieństwe do torbieli, które dużo łatwiej leczyć). Miałaś robione inne badania poza usg? Hormnalne itd? Masz problemy z nieregularnymi miesiączkami? Bo jeśli nie, jeśli masz potwierdzoną monitoringiem owulację i nie masz problemów z pękaniem pęcherzykow to nie pco i trzeba usciślić o co chodzi.
Ja osobiscie znam przykład kilku dziewczyn zmagajacych sie z pco i część z nich jest dziś szczęśiwymi mamami.
Wiec przede wszytskim - konsulatcja z dobrym lekarzem lub uściślenie inormacji d dotychczasowego. I głowka do góry kochana :-) sama dość duzo wiem o problemach z zajsciem w ciążę, o potrzebnych badaniach i mam swietnego lekarza któr swego czasu pieknie mi pewne rzeczy wytłumaczył, wiec jeśli masz ochotę o coś zapytać po prostu napisz a maila, chętnie wspomogę radą jeśli bedę mogła: eve.ok@wp.pl . Bo wiem, ze nawet jak wszyscy wokol pocieszają, wyniki badań są właściwe a dzidziusia nie ma -emocjonalnie można wysiąść...tym bardziej kochana- trzymam kciuki i wierzę że w końcu się uda :ico_brawa_01:

aniamisio26
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2009, 19:26

09 wrz 2009, 10:31

Witam dziewczyny ja mam podobny problem tylko że ja z moim mężem jesteśmy już 3 lata po ślubie a od 2 staramy sie o dzidziusia lecze sie w Białymstoku bo podobno tamtejsi lekarze są jedni z lepszych w tych sprawach. Miałam 2 insiminacje domaciczne i na razie nic :ico_placzek: powoli trace nadzieję na własne dziecko.Tym bardziej jak każdy sie dopytuje lub podsuwa niemiłe uwagi. Miesiące lecą i nic , jak dalej będzie to nie wiem. Czy któraś z Was miała więcej niż 2 insiminacje i zaszła w ciąże............Czasami myślę ze to cos z psychiką mą. Czyżbym za bardzo chciała....... :ico_ciezarowka: Pozdrawiam

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

11 cze 2010, 21:12

podciągam wątek,straciłam nadzieje.....czy kiedyś stanie się cud???

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość