majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

01 lip 2011, 18:12

Hej ja rodziłam w małej miejscowości w Kościanie w szpitalu, jakoś nie mówię o nich źle bo faktycznie nie było, mogło być lepiej, ale wszystko odbyło się bez komplikacji i poszło szybko a i pielęgniarki na oddziale w porządku, dużo podpowiedziały co jak i w ogóle,(jedna to była mojej mamy znajoma, akurat miała dyżur), może dlatego taka pomoc była

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 lip 2011, 19:03

Ostatecznie wybór padł na szpital Madurowicza w Łodzi. Nie żałuję, że wybrałam ten szpital. Zarówno syn jak i ja mieliśmy zapewnioną bardzo dobrą opiekę.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

01 lip 2011, 21:19

Ja rodziłam w szpitalu w Koninie. Porodówka jest wyremontowana, wszystkie sale są przystosowane do porodów rodzinnych-bardzo dobre warunki. Opieka pielęgniarska bardzo dobra, lekarka tylko jędza mi się trafiła :ico_oczko: Oddział położniczy czeka jeszcze na gruntowny remont, ale warunki też nie są złe. Opieka bardzo dobra, chociaż zdarzały się rozbieżne informacje udzielane przez położne.

marthy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 21 lut 2013, 00:35

Re: *PODZIELCIE SIĘ OPINIĄ O SZPITALU W KTORYM RODZIŁYŚCIE*

21 lut 2013, 01:12

Ja rodziłam w Zywieckim szpitalu. Ma on niezbyt dobrą opinię, co jest zrozumiałe dla mnie w wypadku oddzialu wewnętrznego, czy dziciecego (z nimi miałam styczność), ale jezeli chodzi o porodówkę - bardzo dobra i rzeczowa opieka. Położne sa naprawdę cierpliwe i uczynne, nie tak jak się czasami słyszy o zołzach. Kochane Babeczki - dziękujemy Wam! http://toster.pl/tost/247879

kornelia12345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 27 wrz 2012, 20:50

Re: *PODZIELCIE SIĘ OPINIĄ O SZPITALU W KTORYM RODZIŁYŚCIE*

27 mar 2013, 23:07

Ja rodziłam w szpitalu na Ujastek w Krakowie. Mam mieszane odczucia. Powiem tak.. bardzo dobra opieka nad dzieckiem, zwłaszcza oddział neonatologii. Miałam z dzidziusiem problem i zaopiekowali się nim super. Natomiast jeśli chodzi o kobietę po porodzie, to chyba trafiłam na tę gorszą zmianę personelu. Usłyszałam od pani pielęgniarki, że o opiece trzeba sobie wcześniej pomyśleć... :-(

studentkaEmilka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 cze 2014, 12:28

Re: *PODZIELCIE SIĘ OPINIĄ O SZPITALU W KTORYM RODZIŁYŚCIE*

02 cze 2014, 13:34

Jeśli macie ochotę i znajdziecie chwilę możecie swoje zdanie wyrazić również tutaj https://docs.google.com/forms/d/1zINFn3 ... KCVg/edit#.
Potrzebuję takich opinii o pracy magisterskiej. Chętnie podzielę się z Wami wynikami jakie uzyskałam.
Pozdrawiam :)

studentkaEmilka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 cze 2014, 12:28

Re: *PODZIELCIE SIĘ OPINIĄ O SZPITALU W KTORYM RODZIŁYŚCIE*

02 cze 2014, 13:36

https://docs.google.com/forms/d/1zINFn3 ... KCVg/edit# jeszcze raz przesyłam link

miranda30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2013, 18:45

Re: *PODZIELCIE SIĘ OPINIĄ O SZPITALU W KTORYM RODZIŁYŚCIE*

02 lip 2014, 22:07

Rodziłam prywatnie w medicover http://www.porody.medicover.pl/dlaczego ... dicover-3/ pierwsze dziecko, do drugiego zamawiałam tylko położną.

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: *PODZIELCIE SIĘ OPINIĄ O SZPITALU W KTORYM RODZIŁYŚCIE*

02 lut 2017, 04:06

Rodziłam w szpitalu Medicover. Jestem meega zadowolona. Tym bardziej że mój pierwszy poród odbył się w szpitalu państwowym. Wiem, ze niektorzy uznają porody w szpitalach prywatnych za zbędny luksus, ale wedlug mnie to spora wygoda, komfort- zarówno fizyczny, jak i psychiczny. W moim przypadku mogę powiedziec, ze jestem zadowolona z warunkow panujacych w szpitalu oraz z opieki, jaką zostalam otoczona.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość