Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 lut 2012, 15:37

Beatka78, nie zagladalam na podwozie ostatnio alezaraz na poczatku mam takąjak gdyby kulke miesna :ico_noniewiem: planuje w weekend zmolestowac męża więc to będzie najlepszy sprawdzian czy wszystko ok :ico_oczko:

Borys nie spał od 7.30 do 14 :ico_szoking:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

23 lut 2012, 16:46

hej laseczki:)

ja tez dola zalapalam...Maz mnie tak denerwuje, ze tylko go łepetyne trzasnac...
a na dodatek roboty w szkole mam od groma...
ech...

sorki, przez jakis czas nie dam rady czesto pisac :ico_placzek:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 lut 2012, 17:53

Witajcie kobietki :ico_brawa_01:

Złożyłam wniosek o becikowe - kurde będziemy dłużej na kaskę czekać bo muszą sprawdzić w Bielsku czy mój D. nie pobrał becikowego. A że to inne miasto to swoje odczekamy pewnie ...
Beatka78 nie zapytałam bo dopiero przed chwilą przeczytałam, że o to prosiłaś :(

Odebrałam też pesel małej i byłam w NFZ'cie złożyć wniosek o kartę dla małej ale tyle ludu było że tylko pobrałam wnioski i drugie podejście zrobimy jak się pogoda ładna zrobi :-)

Swojego podwozia jeszcze nie oglądałam - nie mam odwagi. Dotykałam jedynie tej sfery pomiędzy pipulą, a dupką. Czuć bliznę ale tak spoko ;-)
No i dalej się czyszczę ale jeszcze chyba to normalne.Chociaż wczoraj myślałam że okresu dostałam bo taka bardziej 'żywa' krew wypływała.
No i jeśli o ten smrodek chodzi to też tak mam pomimo częstego podmywania... :(

Powiesiłam firankę u małej w pokoiku i wreszcie jest przytulnie :-) No ale szkrabul i tak zasypia w wózeczku póki co.

SPaghetti dzisiaj zjadłam własnej roboty. Mam nadzieję, że nicmałej nie będzie.

Aaaa i znów dzisiaj kupeczka była :-) odetkało malutką :ico_brawa_01:

[ Dodano: 23-02-2012, 16:54 ]
Kaja to jakiś portal z ciuszkami jest ? Jak tak podaj proszę namiar :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

23 lut 2012, 18:10



Jadzia ja katarek polecam jak najbardziej dla mnie jest rewelacyjny, można nim pieknie nosek wyczyścić bez większego krzyku :ico_nienie: nie wiem czy aż tak głeboko wysysa ale napewno pozwoli swobodnie oddychac
:ico_sorki: dzięki bardzo tanie to nie jest,ale przyda się , a przy okazji kupiłam inhalator bo do tej pory zawsze pożyczałam :-D

martam trzymaj się kochana :*.......

ja nie ogarniam tego wszystkiego Lenka ciagle marudzi dziewczyny sie nie słuchaja , zero współpracy z ich strony :ico_zly: a do tego M ciagle w pracy :ico_zly: juz mnie wkurza , bo jak wraca to jest padniety i usypia na siedzaco i wszystko na mojej głowie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 23-02-2012, 17:13 ]
Aaaa i znów dzisiaj kupeczka była :-) odetkało malutką
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 lut 2012, 19:09

M ciagle w pracy juz mnie wkurza , bo jak wraca to jest padniety i usypia na siedzaco i wszystko na mojej głowie
...Maz mnie tak denerwuje, ze tylko go łepetyne trzasnac...

wiem co czujecie :ico_noniewiem: mam to samo, ponarzekałam troche że mógłby wczesniej przychodzić (bo bije nadgodziny) więc ostatnie3 dni przyszedł wczesniej i owszem ale co z tego jak żdnego pożytku i tak z niego nie ma :ico_zly:


Mad wrzuć jakieś focie Martynkowego pokoiku :-) :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 lut 2012, 19:30

Nie narzekajcie na mężów. U nas w pracy najprawdopodobniej będzie miesiąc postoju i już na samą myśl ze mąż będzie miesiąc w domu mam ochotę palnac sobie w łeb :ico_olaboga:

eska pytałaś o koszty menu. U nas w zwiazku z tym że to poczworna impreza to wyjdzie nam około 100zł za osobę


No i popisałam, mlody wzywa

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

23 lut 2012, 19:34

Kaja to jakiś portal z ciuszkami jest ?
nie nie, byłam po drodze w takim moim ulubionym sklepiku a ze dzić mieli wsio przez pół ceny to musiałam wstąpić a dziewczyny spacerowała z Kubą wzdłuż witryny sklepowej :ico_haha_02: normalnie od razu sie lepiej poczułam :ico_oczko:

a i byłam tez z Kubusiem u siebie w pracy i sie dowiedziałam że mój kolega będzie tatusiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 lut 2012, 21:01

Dziewczynki, a ja już wrzucałam zdajsie focie pokoiku Martynki :-) jutro najwyżej zrobię nowe o ile się wygrzebiemy po wizycie położnej ;-)

My chrzciny w czerwcu najprawdopodobniej, a koszta w restauracji to max 70zł od osoby.
i sie dowiedziałam że mój kolega będzie tatusiem
Super :-) A moja koleżanka urodziła w nocy wczoraj córeczke Majeczkę :-) :ico_brawa_01:
U nas w zwiazku z tym że to poczworna impreza
A co to za okazje Wam się skumulowały ?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

23 lut 2012, 21:25

Mad., Borysa chrzciny, Emilii urodziny, moja 30stka i brata urodziny :-)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 lut 2012, 21:34

Borysa chrzciny, Emilii urodziny, moja 30stka i brata urodziny
Ale super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość