gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

15 wrz 2012, 22:46

Ja w pracy robie analizy jestem po statystyce i ekonometrii w domu mediowym pracuje to taka firma co zajmuje sie kampaniami reklamowymi a ja np licze o ile wzrosnie sprzedaz jesli wyda sie na reklame np milion zl.
W Siedlcach szukam cokolwiek zwiazanego z analizami albo nawet do biura tylko u nas straszne bezrobocie, praca to po znajomosci i zarobki bardzo niskie a my mamy kredyt na karku.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 wrz 2012, 23:06

gosia888, jak dla mnie czarna magia ale brzmi bardzo ciekawie:)
ja np licze o ile wzrosnie sprzedaz jesli wyda sie na reklame np milion zl.
I rzeczywiście da się to przewidzieć?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

16 wrz 2012, 09:57

hej, witam niedzielnie.
przesłodka Marysia :ico_brawa_01: zdrówka dla Niej!

moja Agatka też tylko z rana chrumka ale za to pyka jej w uchu jak je i jutro jadę z nią do dr bo podejrzewam że ten katar jednak wlazł w uszy :ico_chory: :ico_placzek: jak moje podejrzenia sie sprawdzą to pewnie antybiot- tylko w jakiej formie takiemu malenstwu? :ico_olaboga:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 wrz 2012, 10:34

jak moje podejrzenia sie sprawdzą to pewnie antybiot-
oby nie :ico_sorki: a jak sie zachowuje bardzo marudzi?
I rzeczywiście da się to przewidzieć?
teoretycznie da, a praktycznie to różnie wychodzi :ico_haha_01: Pracuje tam już 6 lat i to moja pierwsza praca i powiem wam że mnie to nudzi. Nie robię tego z chęcią. Najchętniej to bym została nauczycielką ale nie stać mnie na to.

[ Dodano: 16-09-2012, 10:41 ]
wylicytowałam taki strój na chrzciny

Obrazek

pod spód ciepło go ubiorę i najwyżej koc wezmę jak dalej będzie zimno.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

16 wrz 2012, 10:48

gosia888, nie widzę twojego zdjęcia, a zawsze widziałam :ico_olaboga:
Najchętniej to bym została nauczycielką ale nie stać mnie na to.
ja jestem anglistka ale co z tego jak pracy nie ma teraz dla nauczycieli :ico_olaboga:
a jak sie zachowuje bardzo marudzi?
właśnie nie, ładnie śpi,je. tylko wieczorem wczoraj i 3 dni temu strasznie płakała ale to chyba z brzuszka raczej i krótko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

16 wrz 2012, 11:18

Najchętniej to bym została nauczycielką ale nie stać mnie na to.
Młody nauczyciel ma niskie zarobki niestety. Ale godziny pracy są kuszące...wakacje wolne. Praca w sam raz dla mamy :-)
Może korepetycjami można nadrobić?

[ Dodano: 16-09-2012, 11:23 ]
Marta26, a Ty korki dajesz?
Mam kuzynkę germanistkę i po urodzeniu drugiego dziecka wróciła do szkoły tylko na pół etetu bo stwierdziła że szkoda czasu na pracę w szkole jak o wiele więcej zarobi korepetycjami.

[ Dodano: 16-09-2012, 11:25 ]
gosia888, cudny ten komplecik :ico_brawa_01:
Za ile udało Ci się go kupić?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 wrz 2012, 11:48

ja jestem anglistka ale co z tego jak pracy nie ma teraz dla nauczycieli :ico_olaboga:
moja mama też i wiem że ciężko ale mi bardziej marzą się te godziny pracy :ico_haha_01: no ale językowi nauczyciele i tak nie mają tak źle.
Może korepetycjami można nadrobić?
ale ja nawet nie mam wykształcenia pedagogicznego jestem po informatyce i ekonometrii. A chciałabym uczyć matematyki statystyki lub ekonometrii.
właśnie nie, ładnie śpi,je.
to już sama nie wiem :ico_noniewiem: znaczy idź sprawdź do lekarza ale mi się nie wydaje że aż antybiotyk był potrzebny.
Za ile udało Ci się go kupić?
62zł z kosztami przesyłki
jest jeszcze identyczny na allegro tylko z kamizelką ale tam licytacja zaczyna się od 67zł plus 15 za przesyłkę stwierdziłam że nie opłaca się 20zł za kamizelkę płacić

Obrazek

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

16 wrz 2012, 12:06

gosia888, to drugie zdjęcie widze, hehe. fajniusi ten komplecik, przesłodko bedzie Maks wygladał :ico_brawa_01: ja smyka chrzciłam w pazdzierniku to miał biały komplet -śpiochy i sweterek bo i tak miałam go w beciku :ico_haha_02: a w domu wystapił w rajstopach i kaftaniku :ico_oczko:

[ Dodano: 16-09-2012, 12:07 ]
to już sama nie wiem :ico_noniewiem: znaczy idź sprawdź do lekarza ale mi się nie wydaje że aż antybiotyk był potrzebny.
naczytałam się że u niemowlaków to nawet może nie być zadnych objawów i przypadkiem uszy wychodzą na jaw to pójdę dla świetego spokoju :ico_sorki:

korki dawałam, teraz też bym chciała tylko co zrobię z tym cycem moim jak będzie buczała za mną :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

16 wrz 2012, 12:49

hej dziewczyny,sory za nieobecnosc,ale malutki sie zaraził i biedny ma katarek,strasznie się meczy.
Ja mam zapalenie oskrzeli ale juz jest lepiej po antybiotyku.

o do stroju na chrzciny to ja chyba kupie ten Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

16 wrz 2012, 13:17

Marta, Madleine współczuję chorych maleństw...

Gosia, Madleine ubranka do chrztu cudowne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No praca nauczyciela w szkole podstawowej w klasach 1-3 była by super bo później to młodzież ma większe prawda niż nauczyciel... a takie dzieci małe jeszcze o tym nie wiedzą i można je okiełznać :-D

moja Kajcia pobiła rekord w niejedzeniu miANOWICIE OD 20-4 RANO NIE JADŁA a spała od 21-4 :-) a wcale nie obudziłą sie o tej 4 tylko mnie już cyce pękały i bolały jak diabli wiec ją przystawiłam najpierw do jednego zjadła przewinęłam pieluchę i do drugiego bo też już był napęczniały... :ico_szoking: i ładnie pospała do 8:30 potem cyc i o 10 pobudka :-)

Moja Kajcia dzisiaj pierwszy raz zaśmiała się na głos nie samymi mięsniami tylko wydobyła z siebie ha ha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i byłam z nią wczoraj w SMYKu bo dostałam ten bon i kupiłam jej zabawki do maty edukacyjnej i za 3 zabaweczki przywieszane zapłaciłam 120zł :ico_szoking: straszne ceny w tym smyku... :ico_noniewiem: a w ogóle to mnie tak plecy naparzają ze :ico_chory: od dxwigania fotelika, stelaża i tak po 4 razy dziennie wkładanie i wyciaganie z bagażnika i przypinanie fotelika... moje plecy jeszcze do tego nie przywykły... kurde pospała bym jeszcze... alwe moje dziecko nie jest przychylne moim planom... i zachciankom... :ico_wstydzioch:

Madleine a dlaczego Marcinek to rosołek :-D :ico_szoking: :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości