Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

24 wrz 2013, 09:05

Karo, najlepszego z okazji polowy ciąży!!!! jeszcze trochę i będzie szal przed porodem ;) masz cala wyprawkę po Nikosiu?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

26 wrz 2013, 21:32

Hej :-)

U nas dobrze, rośniemy, czujemy się dobrze, nie chorujemy :-) Byłam ostatnio na wizycie i Mała nadal pośladkowo, jest bardzo nisko, ale lekarz mówi, że do 30tyg powinna się obrócić, czuje jak próbuje ale coś jej nie wychodzi :ico_haha_01:
Pogoda rzeczywiście okropna, pada u nas ciągle, normalnie dołująca momentami. W domku trzeba już popalać, brzydki wrzesień :ico_sorki:

Cieszę się, że u Was w porządku i dobrze się czujecie. A jak Wasze zachcianki i waga?? U mnie +6kg i ostatnio żyć nie mogę bez ciasteczek cookies, milka je robi, takie duże pieguski :-) normalnie fenomenalne :-)
Maksio mi zgrzeczniał bardzo od kiedy znowu jest ze mną w domu, nie jest rozpieszczany przez babcie, nie ma pozwalane na wszystko i widzę efekty :-)

Inia, fajnie, że trafiłaś na dobrego lekarza, który rozchwiał Twoje wątpliwości. Dobry lekarz to podstawa :-) Tr :-) zymam kciuki by z pracą męża się ułożyło

Karo, pięknie Ci z tym brzuszkiem choć sporawy jest :-) no i laseczka jak talala, z tymi obcasami to ullala

Co do wyprawki coś tam dostałam, troszkę kupiłam, ale jeszcze sporo mi brakuje, choć podobno teściowo pakę naszykowała, więc najpierw poczekam co ona wymyśliła a potem dokupię resztę. Chcę jeszcze leżaczek kupić i nową pościel, pewnie na allegro to kupię. A Wy już zaczynacie szaleć??

Miłej nocki

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

27 wrz 2013, 08:48

Hej Dziewczyny,

karo, super, że mąż z nowej pracy zadowolony, a twój Nikoś już chodzi do tego nowego p-kola?

koroneczka, myślę, że jeszcze sporo czasu mam maluszek na zmianę położenia ;-) Fajnie, że synuś się zrobił grzeczniejszy odkąd jesteś w domu. Ja też mam jakieś 6 kg na plusie...

Co do wyprawki, to ja nie zaszaleję, ale i nie mam potrzeby szaleć. Wszystko mam i dla chłopca i dla dziewczynki. W planach mam zakup jedynie kilku rzeczy:
- pieluszki tetrowe,
- pieluszki wielorazowe (bo takich zamierzam używać), typu kieszonka z wkładami z mikrofibry, albo z bambusa, jeszcze zobaczę
- elektroniczna niania (miałam kupić przy Piotrku, ale jakoś się obeszło, teraz chcę już mieć)
- blender (blender mi się zepsuł, a znów przed nami miksowanki)
Na tym się kończy moja lista zakupów. Kilka rzeczy dla siebie kupię, jakieś staniki do karmienia, nowe koszule nocne i oczywiście trochę drobiazgów (smoczek, butelka, kosmetyki dla maluszka). Także tym razem nie rzucę się w szał kupowania ślicznych ubranek, pościeli itp. ;-)
W planach mam jeszcze odnowienie łóżeczka, dziś wyszoruję, pogoda zapowiada się ładna, więc przeschnie na podwórku, a później pomaluję jakąś bezpieczną farbą, chciałabym białe ;-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

27 wrz 2013, 22:43

Inia, ja też będę malowała Maksiowe łóżeczko na biało :-) mimo, że wcale nie jest zniszczone, po prostu marzy mi się białe dla córci :) zresztą mebelki do dziecięcego też kupujemy białe. Jak już wypróbujesz farbę koniecznie daj znać i pochwal się efektem końcowym!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

02 paź 2013, 09:33

inia1985, zapraszam do odliczania od 120!!!! :-D

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

05 paź 2013, 21:17

kurcze dziewczyny ,ale ten czas leci.Niedługo rodzić będziecie.

Tylko dziwie się,że jeszcze zadne wiosenne mamy 2014 sie nie pojawiły :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

06 paź 2013, 17:28

Madeleine no wiosna już dawno powinna być bo teraz to juz lato moze się pojawiać :-) moja siostra ma termin na 1 czerwca więc to już lat :-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

06 paź 2013, 18:14

No Dziewczyny racja, czas pędzi, jeszcze trochę i będziemy odliczać dni :-)
No i faktycznie strasznie mało Dziewczyn na wspólnym terminie, nas garstka, wątek nie może ruszyć porządnie, wiosenek nie ma, zobaczymy, może jeszcze się pojawią... bo tak trochę smutno, może byśmy się połączyły...?

Inia, Nikoś chodzi do nowego p-kola od 1 października.

Jak się czujecie Ciężaróweczki??

Ja jutro i we wtorek wizytuję, mam usg połówkowe, więc pooglądam sobie Syneczka :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

06 paź 2013, 21:25

Cześć dziewczyny!

U mnie już 29tydzień :ico_szoking: czas naprawdę zapierdziela. Jeszcze kilka dosłownie tygodni i się pakuje :-) Moje chłopaki posżły spać, duży zasnął , Mały nie :-)

Ja się czuję bardzo dobrze :-) żadnych negatywnych dolegliwości, poza bólami kręgosłupa od czasu do czasu, ale do wytrzymania :-) Mała wierci się niesamowicie, ciągle próbuje się przefikać. Pogoda się poprawiła i od razu humorek lepszy :-) zaczynam porządki powolutku, trzeba robić miejsca na ciuszki dla dziewczynki, przydałaby się nowa komoda :-)

Piszcie co u Was, ściskam Was mocno

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

Re: Zimóweczki 2013/2014 ( grudzień, styczeń, luty)

10 paź 2013, 10:05

Hello :-)

U nas wszystko dobrze, Aleksiu rośnie i fika koziołki :-) Ma już pół kg, także kawał chłopa! :-D Jest ułożony główką do dołu, no i wszystko w porządeczku :-) Macica i szyjka też ok, macica czasem mi się stawia. Zaczęłam 6 okienko :ico_brawa_01:

Koroneczka, mnie też miejsca brakuje... Tylko ja poluję albo na szafę dla Nikosia, albo w ogóle mebelki :ico_sorki: Bo komodę mam, tylko własnie Nikosiowe rzeczy muszę gdzieś przenieść, a u nas w szafie nie ma na to miejsca. Więc komodę z przewijakiem mam na dzidziusiowe rzeczy.
Widziałeliśmy ostatnio fajne mebelki w Ikei, jakoś wcześniej nie wpadły mi w oko, albo nie było akurat ich wystawionych. Są białe oryginalnie, ale można dobierać elementy drewniane, niebieskie i limonkowe. I powiem Wam, że przewaga bieli z tą limonką wygląda bombowo! :-) I tam właśnie akurat wystawiona była szafa, pod spodem od dołu jeszcze kilka szuflad, do tego połączenie półek takich na książki, puzzle czy zabawki i jeszcze zamykane półki na jakieś ubranka czy bieliznę. Oczywiście można dowolnie dokupić komodę np, no fajne!

Ja już też zakupki fajne zaliczyłam :ico_brawa_01: Internetowo póki co of course :-) Kupiłam dwa dresiki, fajne, jeden pomarańczowy z tygryskiem, bodziaka z czapeczką dla królewicza, dwie bluzy i spodenki dresikowe, bo najbardziej potrzebuję ciepłych rzeczy :ico_sorki: Bo wiecie mój Nikoś urodził się w lipcu i praktycznie wszystko było letnie... Do tego miałam kilka kartonów z ciuszkami od kuzynki po Jej Synku, które oczywiście oddałam, więc siłą rzeczy w tych najmniejszych rozmiarach nie mam za wiele. Fajne ubranka w odpowiedniej ilości mam dopiero od rozm. 74-80. Ale całe szczęście że tylko przyjemne kupowanie ubranek a nie całego wyposażenia :ico_sorki: :ico_oczko:
Wszystko praktycznie mamy, jedynie fotelik samochodowy musimy kupić z większych rzeczy.
Dla mnie oczywiście nowe koszule i takie tam pierdółki.

Inia, co u Ciebie?

Koroneczka, pochwal się w końcu fotkami :ico_nienie: :-) Inia, też wklej coś aktualnego :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość