Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

03 lip 2008, 09:13

a mati juz w na wiosce w kieleckim i tez cicho w domu ale z 6 razy dziennie dzwoni do mnie i kaze zapisywac na kartce co mam mu przywiez bo jedziemy w niedziele do niego na jakies 2 lub 3 tyg zalezy jak sie kacperrek zaklimatyzuje :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 lip 2008, 11:13

Kacper niestety nie dzwoni, nie mogli zabierać telefonów, ja mogę dzwonić do druha, ale i tak nie ma zasięgu więc jak wychodzą gdzieś w góry to wtedy druh daje mi sygnał i mogę dzwonić. Wczoraj właśnie się dodzwoniłam, kacper zdobywał sprawność trapera - wchodzili na Trzy Korony. jeszcze tydzień i wraca :-D

[ Dodano: 2008-07-13, 10:32 ]
Kacper już wrócił, taki szczęśliwy i zadowolony, wiecie że jak opowiada to aż mu zazdroszczę :-D No tak ale tu nikogo nie ma, no cóż wybaczam Wam, okres urlopowy.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 sie 2008, 10:15

O faktycznie znowu tu pustki były.

Ja się wczasowałam ale tylko tydzień na Mazurach, cudowny tydzień, w końcu wszyscy razem dzień i noc z naszym tatusiem, który na codzień wiecznie w pracy. Potem krótki wyjazd jeszcze do teściowej, grypa jelitowa, zapalenie jamy ustnej Karola, wymiana okien i awaria komputera - to już chyba wszystkie przyczyny mojej nieobecności :-D

A jak tam u Was przygotowania do roku szkolnego, bo my jakoś jeszcze w proszku :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

01 wrz 2008, 12:43

heja dziewczyny :ico_haha_02:
i znow sie zaczeło.... :ico_placzek: jak pierwszy dzien w szkole waszych czwartoklasistow???jak nowe wychowawczyni???bo u nas porazka chyba jak na pierwszy rzut oka to sie ciekawie nie zapowiada no ale zobaczymy .zreszta to tez kwestia przyzwyczajenia do pierwszej pani ,a u nas byla suuper i chyba dlatego tak ciezko nam wszystkim sie jest przestawic :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 wrz 2008, 23:17

Ja wychowawczyni nie poznałam jeszcze. Kacper i dzieciaki mówią, że to fajna pani. Ja mamtematyków z zasady lubię, to myślę że przypadnie i mnie do gustu :-D . Ale początek roku ciężki, zwłaszcza finansowo :ico_olaboga: Podręczniki i cała reszta :ico_olaboga:

Przejżałam dziś książki Kacpra, patrąc na materiał to sądzę, że to naprawdę bardzo duży przeskok między trzecią, a czwartą klasą, materiału dużo. Mam wrażenie, że za moich czasów to bardziej płynnie było. Nie wiem czy mnie rozumiecie o co mi chodzi?? :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

04 wrz 2008, 10:13

Sikorka pisze:materiału dużo. Mam wrażenie, że za moich czasów to bardziej płynnie było. Nie wiem czy mnie rozumiecie o co mi chodzi?? :ico_wstydzioch:

tak samo mysle,przerazilam sie jak zobaczylam co beda brac w tym roku :ico_olaboga:
co do finansow to porazka :ico_zly: u matiego tez nawet podobno fajne panie i nawet wychowawczyni sie mila zrobila.jemu najbardziej spasowala pani od historii ale to chyba dlatego ze on ma chopla na tym pkt :-D kacperek ma katar :ico_zly:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

04 wrz 2008, 12:49

UUUUUU katar to okropność. A może Kacperek zaczyna zabkować, mój Karol przed ząbkowaniem miał co trochę taki jedno - dwu dniowy katarek. A pierwszy ząbek mieliśmy jak skończył piąty miesiąc.

U nas z Panią od histori chyba będzie gorzej, Kacper nie ma chopla, niestety , a ja słyszałam, że pani jest bardzo wymagająca i ostra. No ale wszystko wyjdzie w praniu, na początku roku to różnie bywa.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

04 wrz 2008, 13:05

Sikorka pisze:UUUUUU katar to okropność. A może Kacperek zaczyna zabkować, mój Karol przed ząbkowaniem miał co trochę taki jedno - dwu dniowy katarek
no zaczyna dziaselka swedza i sa spuchniete ale zabkow jeszcze nie widac :ico_zly:
miejmy nadzieje ze nasze dzieci sie odnajda w tej 4 klasie i nie beda miec problemow z nauczycielkami,zreszta zdolne mamy dzieci to dadza rade :ico_haha_02: a zebranie kiedy???my 15 wrzesnia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

04 wrz 2008, 22:56

Ja jeszcze nic nie wiem o zebraniu, ale za to wiem że do 15go już mam zapłacić 30 zł na ubezpieczenie :-D I dziś już Kacper lekcje odrabiał - trzy ćwiczenia z polskiego. :-D

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

05 wrz 2008, 14:19

Sikorka pisze:że do 15go już mam zapłacić 30 zł na ubezpieczenie :-D

my tez do 15 ale 35 zł :ico_zly: mati zostal harcerzem(w tamtym roku bl zuchem)i musze mu jeszcze jak najszybciej stroj kupic :ico_zly: moze macie gdzies w szafie jakis stary meski stroj harcerski????kacper jak mi usnał o 9.40 to.....spi do tej pory,zaraz go chyba obudzic musze bo juz mi sie nudzi :ico_haha_02:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość