Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 lip 2007, 09:41

A my z P sie nie odzywamy samna nie wiem co sie dzieje wczoraj byla klotnia znowu i spi w drugim pokoju ech szkoda gadac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 lip 2007, 12:12

Hahahaha Juli a gdzie ty sie moich cycków dopatrzyłaś na tych zdjęciach?? Znaczy, ze takie małe tak? No owszem niezbyt wystrzeliły, ale wcale mnie to nie martwi. A w szpitalu mi mówili, że z małych lepiej karmić, bo w dużych se częsciej zastoje robią bo mleko musi dłuższą drogę pokonywać i później zostaje w tych kanalikach i takie tam... To by się zgadało, bo jak pamiętam biedne cycatki się tu wyżalają, że z karmieniem problemy a my z Madziorką (dwie Pamele) mlekodajne krowy hihi...

Madziorka super foteczki. Teraz mi się zdaje, że Leoś do taty podobny jest.

Madzia przykro mi, że tak ostatnio się kłocicie. POwinnaś wyrwać się z domu a nie gnić tam bez przerwy. Już dawno Cię wyciągałam, ale ty się wiecznie wykręcasz. Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że robisz to specjalnie. Nie mam racji? Ty się musisz wyluzować to i do P zmienisz podejście. Jak się za długo w domu siedzi to dobrze nie robi na kontakty partnerskie. uwierz, wiem co mówię.

Juli a espumisan dałaś Krzysiowi jak miał kolkę?
Chciałabym wierzyć, że to nie jedzenie powoduje te kolki. Zeżarłabym wtedy główkę cebuli bo tak ją kocham. a tak to się boje jak cholera.

A w ogóle to tu pustki ostatnio. wszystkie mamuski zajęte szkrabami widocznie, bo rzadko wpadają.

U nas od rana burza na maksa. Teraz trochę się przejaśnia. My jeszcze w pieleszach. Moje chłopaki śpią jak zabici a ja na wpół naga klikam sobie. Wyciągnę ich dziś na zakupy do Geanta. Muszę małemu czapeczkę większą kupić i smoczek na zmianę, bo jak mi tego wyżuje to koniec.
A w planach mieliśmy dziś wyjazd nad morze hehe, to byśmy się popluskali.... :-D
Dobrze, że w ostatniej chwili zmienilismy plany.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

22 lip 2007, 12:19

Alinko - ja tu cie musze rozruszac!!! :-D ja tez tak miałam z moim D - kłotnie etc - potzreba mi było odmiany - ja tu w poniedziałek - musze cie gdzies na spacer i jakas kawe wyciagnac - wózek w wózek - pojdziem na lody !!! ja stawiam! odezwij sie a gg -i jak bedziesz miała chwile to wyjdziemy sobie - chyba blisko mieszkamy ? nie :-D a jak masz fotelik samochodowy - to ja zabieram samochód i możemy sobie wypad do Arkadii z maluchami zrobic - od razu sobie hmor poprawisz! mi pomaga !! jak brzydka pogoda - albo mam mega chandrę - to zabieram samochód i jade z Hubertem do Arkadii- pochodzic - pooglądać - wśród ludzi poprzebywac :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lip 2007, 13:28

hej

julie gratuluje zakupkow w slicznych kolorkach.. czekamy na fotki ze spacerku w nowej kreacji hihi

madzia chyba kamilka ma racje.. mi tez sie wydaje ze ty ciagle w domku siedzisz... albo wychodzisz sama z malym...i moze stad te doly :ico_noniewiem: .kamilka taka fajna wesola kobitka wiec napewno cie rozweseli i rozrusza.. tylko daj sie z domu wyciagnac!!!!!!!!!!!!! :-D

kamila to prawda my cycory mamy jak pamele hihi ale chyba w wieku przedzszkolnego.. i mi sie takie podobaja.. i pelne mleka hihi

zaraz ide probowac laktatora ..trzymajcie kciuki hihi

aha pragne zakomunikowac ze po mojej wczorjaszej dawce pysznosci moj maluszek spokojnie przespal nocke hihi
ja tez wierze ze te kolki i gazy to jednak nie sa spowodowane jedzeniem i dlatego palaszuje
wlasnie buleczke z salata i pomidorkiem hihi

dzis mielismy miec znow gosci.. tym razem znajoni z dwoma dziewczynkami dla odmiany,. ale wlasnie odwolali wizyte hihi
na 3 mykamy do kosciola z naszym malym anioleczkiem a potem spacerek tralalala hihi pogoda dzis sloneczna hihi oby taka przetrwala do popoludnia hihi

gosia super pomysla z tym wypadem.. alinka siedzi sama i napewno twoje towarzystwo ja odmieni .. kurcze kobietki ale wy kochane jestescie.. troszczycie sie o swoje kolezanki mamcie w dolkach... prawidziwe kochane przyjaciolki :ico_brawa_01:

a do mnie kiedy ktoras przyleci na weekend??? hihi

[ Dodano: 2007-07-22, 14:06 ]
DZIEWCZYNY MAM WAZNE PYTANIE DO MAM CHLOPCOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CZY PODCZAS KAPIELI SCIAGACIE NAPLETEK MALUSZKOM??? BO SLYSZALAM ZE TRZEBA TAK ROBIC ALE NIE WIEM OD KIEDY.. OPINIE SA PODZIELONE.... WCZORAJ PROBOWALISMY ALE SIE NIE DALO JAK NA RAZIE... :ico_noniewiem:
I JESZZCE JEDNO.. CZY ZAKLADAJAC PIELUSZEK PODNOSCIE JAJKA DO GORY?? :ico_noniewiem:
MOJA KUMPELA MAMA BLIZNIAKOW WCZORAJ TAK MI COS NAGADALA.. ZE WLASNIE TAK POSTEPOWALA ZE SWOIMI CHLOPCAMI... I MAM DYLEMAT..
BO TUTAJ TO KAZALI FIUTKA W DOL...
I JUZ ZIELONA JESTEM
ONA TEZ MOWILA ZE LEKARZE ROZNIE MOWIA I POCZATKOWO NIE SIAGALA A POTEM Z MALYM NA ZABIEG MUSIALA JECHAC :ico_olaboga:

AHA I CZY PODAJECIE MALUCHOM JAKIES WITAMINKI??
TUTAJ NIC NIE MOWILI
A M OZE POWINNAM SAMA??
WIT D BEDE MIALA OD KOLEZANKI TO ZACZNE PODAWAC BO SLONCA MALO U NAS
A OCZYWISCIE TUTAJ TEZ NIKT SIE TYM NIE PRZEJMUJE :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

22 lip 2007, 14:15

madziorka hihi, - z tego co wiem - nie wolno napletka odciagac do 3 roku - potem delikatnie - po 1 mozna - ale teraz nie. co do jajeczek ???? pirwsze słysze - do góry?? to nie duzy facet :-D normalnie i "fistaszek w dół" . kolezanka miała z synem problem - bo sie czasem zdaża - a nie ze dlatego , ze nie odciagała :ico_szoking: teraz nmozna krzywde tylko zrobic . pozdrawiam

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 lip 2007, 14:21

ja naciagam ... Filipowi tez od urodzenia ... bo tam sie brud normalnie zbiera ......
trzeba uwazac zeby nie poranic bo wtedy moze sie zrobic kuku ....... ale ja jestem za odciaganiem ...
zapytajcie sie swoich panow co by było jakby nie myli "truskaweczek" przez 3 lata .......

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 lip 2007, 15:37

ja po zabawie, siedzielismy do trzeciej nad ranem, wytancowalam sie za wszystkie czasy i wypilam zdrowie chyba calego TT :-D :-D , spodziewalam sie ciezkich przezyc dzisiejszego dnia, ale o dziwo calkiem niezle sie czuje. Lucja nie dala babci w kosc w nocy, spala od 24 do 6 non stop, i wlasciwie wszystko w porzadku, tylko slad po szczepionce na raczce jej zaczol ropiec :ico_olaboga: , wyslalam meza do apteki, moze cos z niej przywlecze. a pod wieczor nad rzeke jedziemy, troszke sie ochlodzic...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 lip 2007, 16:39

-indigo- pisze:że z karmieniem problemy a my z Madziorką (dwie Pamele) mlekodajne krowy hihi..
ja tez sie przylaczam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: do waszego pamelkowego klubu,tez mam male,ale mleczka duzo,wiec chyba cos w tym jest,co kamilka napisala...ja tez gdzies slyszalam taka opinie...madziorka ladne zdjecia,a to z kapieli moje ulubione :ico_brawa_01: madzia26 tak mi przykro...wiesz ,moze kamilka ma racje,wyjdz gdzies z kolezankami i bedzie ci lepiej,ja tez sie tak zasiedzialam w domku,nie chchcialam nigdzie chodzic,a jak poszlam,to od razu lepiej sie poczulam :-D kamilko fajne fotki ze spotkania :ico_brawa_01: tez bym chetnie poszla z wami do parku ,madziorka ma dobry pomysl,moze kiedys uda sie spotkac :-D
CZY PODCZAS KAPIELI SCIAGACIE NAPLETEK MALUSZKOM?
:ico_szoking: ja nie .

[ Dodano: 2007-07-22, 16:40 ]
nic mi o tym nie wiadomo,dziewczyny a wy co robicie z malymi ptaszkami ? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

22 lip 2007, 20:01

poczytam was póżniej , bo teraz niestety nie mogę

Dostałam sms-a od Asiulki, wszystko u niej ok a nie pokazuje się na tt bo komp jej się zepsuł i czeka aż jej naprawią.Kazała Was gorąco pozdrowić.

buziołki dla dziciątek, do póżniej pa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 lip 2007, 20:17

dzieki aciu pozdrow asiulke od nas ....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość