mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

29 lis 2007, 10:29

Hej wstałyscie już śpiochy :-D Ja dziś miałam noc do d..y mała co pół godziny krzyczała niech jej te zęby wreszcie wyjdą, dzis rano też tylko na ręce i ręce. Chodzi i woła amamama a jak jej daje to niechce dziś zrobiła dwa łyczki mleczka jedną łyżeczke takiej owsianki z deserki i dwa gryzy biszkopta :ico_olaboga: myśle że cos podjadła :-) Wczoraj znowu mi obiad zwruciła :ico_olaboga: już nie wiem co z nia coś nie chce jeść może przez te zęby. Ja też się przymiezam do sprzedania na allegro troche ciuszków po matyldzi ale jakoś mi ich szkoda tym bardziej że nie płacą za nie jakiś rewelacyjnej kasy :ico_noniewiem: A zdrugiej strony tylko miejsce zajmuje bo przecież u nas juz zawory po zakręcane, nie będzie dalszej produkcju :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

29 lis 2007, 10:52

Maziu dobre z tymi zaworami :-D
możlowe że te akcjie Matyldzia ma przez zęby,
ja też się nie wyspałam, i też już bym chciała żeby te piep.... zęby wyszły!

Jolciu, to pewnie niedługo Hubik będzie miał siostrę :-)
A mogłabyś wstawić link do prezentów dla Hubiego bo ja myślę cały czas nad gwiazdkowym... plisss :ico_sorki:

Asiu, szykujesz się do pracy? I jak samopoczucie?

Maritko, jak dzionek Matce Polce mija?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 lis 2007, 11:00

Witam samopoczucie mam wypisane na twarzy uśmiech od ucha do ucha

Padlam spac chyba kolo 23 i wstała 30 minut temu :-D Do pracy pojade później jak będzie większy ruch.
Lala mi zginela i śliczne kozaczki :ico_placzek: tam Panie już złożyły reklamacje, ja wciąż się łudzę :ico_puknij: że dojdą te paczury

Słuchajcie pytam męża kto będzie dziś w pracy, jaka dziewczyna, nie byłam tam 1,5 roku i tylko jedna się utrzymała w pracy,resztato nówki. I słyszę "ciumka" podobno tak ją nazywają, ciekawe dlaczego :ico_oczko:

Dziękuję za fotki, nasi chłopcy to już nie takie bobasy, takie buziorki maja fajne chłopięce :D

Piękne słonko u nas aż chce się żyć :-D w nocy teżbyło małe co nieco ( w końcu :ico_oczko: ) idę na kawkę

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

29 lis 2007, 11:08

I ja się melduję :-D

Maziu może faktycznie skontaktuj się z lekarzem,bo skoro znów Matyldzia zwymiotowała :ico_noniewiem: .Chyba jest jakaś tego przyczyna,no chyba,że to zęby.
Bartek ma 10 zębola :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_szoking: :ico_brawa_01: i całkiem dziś ładnie spał,obudził sie tylko dwa razy w nocy :-D

Jolu z tym naszym telewizorem jeszcze nic nie wiadomo,dziś wieczorem mamy zadzwonić to facet wyceni awarię,bo może się okazać ,że wyjdzie drogo i się nie opłaca.Ten nasz złom ma juz 10 lat,dp tej pory działał bez zarzutu,ale teraz może padł na dobre, zobaczymy :ico_noniewiem:

Bartek się bawi w lekarza ,założył stetoskop i bada siebie i mnie :ico_haha_01: .Może następnym razem da się zbadać bez płaczu pani doktor :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

29 lis 2007, 11:08

Ojjj ciężki dzien mnie dziś czeka mała spała 20 min i już szaleje w tym łóżeczku po południu z martyną na kontrole do laryngologa ciekawe co mi powie ona znowu kaszle. U nas też świeci ładnie słoneczko. Matyldzia wczoraj była pierwszy raz na sankach ale jej się podobało naewt z górki zjeżdżała z makusią. No zaniedługo mikołaj już dziś rano moja martyna sie pytała czy napewno jej przyniesie tą firanke w barbi :ico_noniewiem: musze iść w końcu na jakieś zakupy i rozejżeć się za nią. :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-29, 10:11 ]
IWCIU mój mąż by się bardzo ucieszł jak by mu się tv zepsół przynajmniej by miał pretekst żeby kupić nowy :-D Już mnie cos ostatnio zagadywał ale po co jak ten jeszcze gra chodz jakiś czarny pasek nikiedy przejdzie no w końcu już ma 7 lat :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

29 lis 2007, 12:48

a mi się Bartuś uśpił,chyba po wczorajszym woli jednak pospać w dzień.Umylismy właśnie okna i tak sie pewnie zmęczył pracą,że zasnął :ico_oczko: .Mielismy iść na spacer(już od tyg, siedzimy w domu) ,takie ładne słonko,ale jest wiatr i zrezygnowałam .Tymbardziej,że Bartek ma jeszcze resztki katarku :ico_noniewiem:

Idę sobie zrobić kawkę,zaraz Dominik wraca ze szkoły i koniec siedzenia przy kompie :-(

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

29 lis 2007, 13:01

Dzień Dobry dziewczynki.

Bardzo dziękuję za życzenia imieninowe :ico_buziaczki_big:

U nas w sumie nic nowego. MASAKRA z zębami znowu powróciła (idą dolne dwójki) ale nie wierzę że wyjdą jeszcze w tym roku :ico_zly: Okres właśnie mi się skończył czyli te litry "towaru" poszło na marne i Amelki jeszcze nie będzie :ico_oczko: Co do szczepionek to my jedziemy dokładnie tak jak przewiduje PLAN SZCZEPIEŃ przecież nie wymyślił tego jakiś idiota, kupowaliśmy tylko skojarzone aby kłuć było mniej. Na te meningokoki (czy jakoś tak :ico_haha_01: ) nie szczepiliśmy, pediatra mówiła że ona nie daje gwarancji na ochronę przed sepsą bo wywołują ją jeszcze inne bakterie. Moje podejście do tego jest takie, że wcale o tym nie myślę, nie mogę zakładać najgorszego bo po co mam się zamartwiać i źle spać w obawie o moje dziecko. Przecież krzywda może mu sie stać wszędzie.

ELU i ASIU ---- dla Was :ico_prezent: już będziecie wiedziały za co :-)

MARITTKO ---- jestem z Ciebie bardzo dumna Ty nasza MATKO POLKO :ico_brawa_01: Powiedz (bo wiesz nie jestem na bieżąco :-D ) jak z karmieniem piersią, próbowałaś czy po prostu nie chciałaś? Piękne wózki wynalazłaś dla bliźniaków, ten pierwszy jest wyjeb.... w kosmos, aż bym chciała takie dwie małe kserokopie :ico_haha_01: Mi się ten podoba, jest dla malucha i dla starszaka, który nieco więcej waży :-D Ja może w taki zainwestuję (pod warunkiem że w końcu zajdę :-D )
http://allegro.pl/item273865792_absolut ... nstwa.html

Tyle bym chciała Wam napisać ale zaraz pewno się trolik obudzi..... o już :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 lis 2007, 13:56

Kasiulko czesc, ucalowanka dla waszej rodzinki :-D

Spadam szykowac sie to work :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

29 lis 2007, 14:43

ASIU trzymam kciuki :-)

MERY ucałuj męża że tak szybko neta Ci zmontował :ico_brawa_01: Jak Ci się śpi na nowym miejscu? Co Ci się śniło pierwszej nocy, pamiętasz?


Dzisiaj rano jak stałam przy lustrze robiąc make-up podszedł do mnie mój mały mężczyzna i przytulił się do mnie z tyłu łapiąc mnie tak milutko za pośladki. Poczułam się tak jakoś fajnie bo mąż tak mnie nie łapie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

29 lis 2007, 14:49

Specjalnie dla Eli :-D

Farma od nas:
http://www.allegro.pl/item271635685_271635685.html

Autobusik od moich rodziców
http://www.allegro.pl/item272194920_272194920.html

Narazie strczy, na mikołajki prezentów wielkich nie robimy. Zawsze dostawaliśmy słodycze, ale że Hubi jest jeszcze za mały to dostanie książeczkę ze zwierzątkami. I jedno i drugie uwielbia :-D

Muszę zmykać :-)

[ Dodano: 2007-11-29, 13:50 ]
Kaaasiuuu :ico_nienie: :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość