Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

15 mar 2007, 09:32

Witam :-)
delfina, Fela[b] co do skutkow oilatum to sa wprost zadziwiajace. Kondycja skory poprawila sie synkowi po dwuch uzyciach, chociaz dodam ze ja jeszcze poprosilam o krem (taka butla pollitrowa z pompka) a o mydelku zapomnialam powiedziec :ico_wstydzioch: .Czyli kompie synusia z OILATUM, nastepnie delikatnie osuszam skore i smaruje tym kremem bo w ciagu dnia to smaruje buzie i nozki BAMBINO a glowke Oliwka
[b]martuchafrost
dopiero teraz dojrzalam w profilu ze ty tez z Belfastu klikasz :-) co do tej historii ktora opisalas to mnie nigdy cos takiego nie spotkalo, zadne nieprzyjemnosci, wyzwiska itp a dodam ze mieszkam we wschodnim Belfascie i uwazam ze jest tu bardzo spokojnie
kasi.k parapetowe robimy w domku w sobote :-) ale z TT znikam w piatek :ico_placzek: i to na ponad tydzien :ico_placzek: Co do plci twojego malenstwa to nie mam pojecia :ico_wstydzioch:

Dziewczyny ktore pominelam pozdrawiam Was serdecznie :-) a teraz musze zmykac Alusie obudzic do szkoly :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

15 mar 2007, 11:18

hej dziewczyny
Lucy mi sie najbardziej podoba Oliver - po polsku Oliwier.
Co do ciazy i jak sie wygladalo w ciazy to mysle ze na wiekszosc dziewczyn ciaza dziala bardzo dobrze. Tzn czują się piekne mlode itp to przez te hormony i to nie zalezy od plci.

muchafrost to mialas biedna przezycia, ale dobrze ze juz sie przeprowadziliscie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-03-15 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

15 mar 2007, 11:47

Co do imion i rejestracj w USC... to jesli sie ma angielski akt urodzenia - to nie powinno byc problemu
My naszej dalismy imie Alexandra - i pani w USC sie pytala tylko czy chcemy przez x czy ks - no ale po to dalismy jej na imie tak, zeby bylo tak samo w polskich dokumentach :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 mar 2007, 13:19

MADZIORKA masz dokladnie taki sam gust do imion co ja. jakby byla dziewuszka to chcialam TOSIA, ale jest maly ogonek wiec mysle. Marcel tez mi sie podoba tylko ten moj ukochany jest uparty na Franka.
GOSIA masz super dzieciaczka taki przystojniaczek maly. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 mar 2007, 13:36

czesc mamcie hihi
dopiero od godzinki na nogach jestem.... a jeszcze 2 godz i do pracy,,, ale ten czas zapieprza.... hihi :ico_olaboga:
a ja sie rozleniwilam... i zwykle przed praca cos gotowalam zeby i dla siebie cos wziac na przerwe zamiast kanapek hihi ale teraz mieszkam minutke drogi do robotki wiec sie wycwanilam i do domciu przychodze na gotowe.... zawsze to 30min dluzej z adaskiem... bo jak wracam o 22 to niewiele czasu nam pozostaje... hihi
wiec z ranka moge teraz wiecej poklikac i poobijac sie hihi

ide na popedalowac na rowerku bo znow wszystko w biegu bede robic.... jak zwykle... oj nie wiem co to bedzie jak sie kruszynka pojawi na swiecie.... ja jestem taka niezorganizowana... na maxa.... hihi
:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 mar 2007, 13:37

EMILKO ja mieszkalam na Shankill, ale tam sie dzieje i tak jak ludzie mowia tak tam jest mordobicie i nienawisc do obcokrajowcow, a mieszkalam tam dlatego, ze mialam blisko do roboty, teraz dojezdzam autobusem, ale mi to nie przeszkadza musze myslec o dzidzi wiec szybko sie przeprowadzalam.
pozdrawiam i milego dzionka
ja niestety lece do roboty, ale tylko na 6 godzin mimo ze mialam zostac 8 powiedzialam szefowej NIE. nie bedzie mnie wykorzystywac, a laski (IROLKI) co tam pracuja sie buntuja, ze ja teraz jestem ksiezniczka bo w ciazy i ze jakbym potrzebowala pomocy to mi nie pomoga, mam w kontrakcie 40 godzin i tyle robie, ani godziny wiecej!!!! dobrze ze sa tez tam murzynki, filipinki i inne narodowosci one sa w porzadku to w razie czego mi pomoga jak potrzebuje. dlatego moj kochany nie chce tu zostac na stale bo mowi ze jednak widac ta dyskryminacje ze wzgledu na narodowosc ( tez to zauwazylam), ale sa tez tu ludzie mili dla nas i pomocni.
mi sie do Polski nie usmiecha wrocic ze wzgledu na zarobki no ale zobaczymy.
:ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

15 mar 2007, 13:42

My wlasnie po mleczku a wczesniej warzywkach - cos dzis nie smakowaly olce -zastanawiam sie czy juz jej jakiegos miecha nie dolozyc - bo w sumie sie jej nie dziwie - same warzywka to mdle :ico_oczko: moze sprobujemy w weekend cos z kurczaczkiem :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 mar 2007, 13:46

Martucha ale Tosia to Antonina... a Tola to Anatola... ale mi sie podoba tlyko zdrobnienie tego imienia.. i dowiadywalam sie ze Tola jest uznawana jako samodzielne imie.... wiec oki.... podobnie jak Pola od Apoliny...
ale Tosia to juz raczej nie...
Tola jest malo popularna... wiem ze robert janowski ma Tole i ze wokalistka blog27 tez ma tak na imie... a najpopularniejsza Tola to z Bolka i Lolka hihi

dobra serio ide sie poruszac.... jeszcze zagladne tu przed wyjsciem

[ Dodano: 2007-03-15 ]
dziewczyny zmykam do pracy.... juz niedlugo... opuszczam was... zreszta i tak chyba wszystkie wybyly na spacerki ... nie dziwie sie... takie piekne sloneczko.... buzka papa

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

15 mar 2007, 16:22

witam
widze ze imionka poszly w ruch :-D
u nas tez mielismy kilka typow ale ja do konca nie bylam na nic zdecydowana.i stwierdzilam ze jak dopiero ujrze moje malenstwo to je nazwe.i tak bylo jak tylko zobaczylam konradka to odrazu do niego powiedzialam,witaj na swiecie konradku.tak jakos z tych naszych typow to imie pierwsze mi na jezyk sie nasunelo.
powodzenia w wyborze imienia :ico_haha_01: :ico_haha_01:
gosia ale masz super baseballowca :ico_brawa_01: dla mnie tomus to wykapany tatko :ico_haha_01:
emilka to super ze oilatum dzial u ciebie.ja mam tylko krem ,ale nie taki wielki jak ty tylko 150ml i uzywam mydla do kapieli.ale chyba znowu zapisze sie do lekarza zeby przepisal mi plyn do kapieli moze jest lepszy niz mydlo i tez wezme wielki krem, a co.nie bede co mc po recepte biegac :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-15 ]
a delfina moze zeczywiscie mayci nie potrzebne sa lekarstwa,bo to nic powaznego tylko przeziebienie i ona sama to zwalczy.z tego co wiem to tutaj nie szprycuja lekami jesli to nic powaznego tylko chca zeby organizm to sam zwalczal i nabieral przeciwcial.bo w pl to byle co i antybityk daja a to chyba niedobrze.nie wiem poobserwuj maycie i zobaczysz.pozdrawiam

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

15 mar 2007, 16:52

Emilka no to bardzo sie ciesze, ze pomoglo Nathankowi! :ico_brawa: Emilka czyli wszystkie prodikty sa na recepte? Mozesz i Alusi raz w tyg taka kapiel w oilatum zrobic, bo jest super dla skory.
Gosia zdjecia super, a Tomus to caly Tatus, i jakie ma super zabeczki :-D
Fela moze i dobrze, ze nie szprycuja lekami, ale Maya chora jest jak nie wiem, boje sie zeby sie nie rozlozyla na dobre, bo pozniej to tylko antybiotyk :ico_placzek: . Dzis w nocy nie spala tylko spacerowala po lozku, nie mogla oddychac :ico_placzek: .
Uciekam bo musze sie moim chorowitkiem zajac!
Buziaki

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość