pola55
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 wrz 2014, 12:26

Re: Cwiczycie w domu ?

23 wrz 2014, 13:09

Ja ćwiczyłam przez rok w domu, ale od 3 miesięcy przerzuciłam się na siłownię :D

alantena
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2014, 17:06

Re: Cwiczycie w domu ?

26 wrz 2014, 21:29

Ja w internecie znalazłam filmik o jodze i powiem Wam, że teraz joga to jedna z najlepszych rzeczy, które spotkały mnie w życiu. Jestem człowiekiem dosyć zapracowanym, dzieci, praca, dom i znowu dzieci i domu. Joga to chwila dla mnie, chwila relaksu, którą spędzam sama ze sobą. Dodatkowo bardzo dobrze wpłynęła na moje ciało, stało się elastyczne i sprężyste.

miscz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2014, 21:40

Re: Cwiczycie w domu ?

26 wrz 2014, 21:42

Ćwiczę w domu, lecz jeśli mam więcej wolnego czasu chodzę na siłownie lub biegam po parku. Ćwiczenia i wysiłek fizyczny to mój styl życia, więc gdy tylko mam okazję spędzam ją uprawiając jakiś sport. W czasie wysiłku fizycznego bardzo łatwo zapomina się o problemach i to jest bardzo fajne.

donatelia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2014, 16:19

Re: Cwiczycie w domu ?

29 wrz 2014, 12:07

Gdy tylko wstanę robię sobie kilka przysiadów, kilka pajacyków i skłonów, czasami zdarza mi się włączyć na yt Ewę Chodakowską i z nią ćwiczę. Poza tym uwielbiam biegać i jeździć na rowerze. Gdy tylko mam okazję staram się brać udział w maratonach. Ostatnio zainteresowałam się triathlonem i mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się wziąć udział w jakiś zawodach.

__________________________
Njalepsze części do skrzyń biegów

lakaja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2014, 17:21

Re: Cwiczycie w domu ?

29 wrz 2014, 12:22

Ćwiczę Ewę Chodakowską w domu, zaś gdy tylko mam wolną chwilę chodzę na siłownie lub biegam po parku. Ćwiczenia i wysiłek fizyczny to mój styl życia, więc gdy tylko mam okazję spędzam ją uprawiając jakiś sport. W czasie wysiłku fizycznego bardzo łatwo zapomina się o problemach i to jest bardzo fajne.

________________
Postaw z Nami swoje blaszaki

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: Cwiczycie w domu ?

30 wrz 2014, 15:45

Pochwalę się: byłam w UK w weekend i trafiłam na moje wymarzone buty do fitnessu! 100 zł taniej niż w PL się trafiło! Teraz będzie ogień i nic mnie nie powstrzyma ;)

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Cwiczycie w domu ?

01 paź 2014, 21:00

Pochwalę się: byłam w UK w weekend i trafiłam na moje wymarzone buty do fitnessu! 100 zł taniej niż w PL się trafiło! Teraz będzie ogień i nic mnie nie powstrzyma ;)
Trzymam kciuki!! :D

Chyba faktycznie trzeba się wziąć za siebie :D
10 ćwiczeń spalających tłuuuuszzzzczzzz tiaa http://naobcasach.pl/10-cwiczen-dzieki- ... -tluszczu/
;p

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: Cwiczycie w domu ?

02 paź 2014, 11:52

Chyba wykrakałam ;( Angina! Tydzień bez ćwiczeń się szykuje ;( ;( ;(

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Cwiczycie w domu ?

14 paź 2014, 20:28

Oczywiście że ćwiczę w domu!:) Niestety nie mam możliwości pójścia na siłownie więc muszę sobie jakoś radzić. Najczęściej wykonuję treningi Ewki, szczególnie najnowsze Turbo:) Możecie mi powiedzieć w jakich butach ćwiczycie i biegacie? Ja mam tenisówki ale słyszałam, że nie nadają się do ćwiczeń:/ Ostatnio na http://www.landersen.pl/ wyczaiłam fajne buty do biegania i zastanawiam się czy nadadzą się też do ćwiczeń w domu. Będę wdzięczna za odpowiedzi:)
Odpowiednie buty do biegania są bardzo ważne bo można sobie nieźle rozwalić stawy. Ja też kiedyś biegałam w trampkach, na szczęście szybko poszłam po rozum do głowy. Teraz biegam w butach z lidla ale są w coraz gorszym stanie i powoli planuję zakup butów do biegania z http://www.taniozchin.pl/taobao.php?name=view&id=39874643779 Wyglądają naprawdę świetnie i myślę, że będzie mi się w nich dobrze biegać

Bellaela
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 paź 2014, 12:13

Re: Cwiczycie w domu ?

16 paź 2014, 12:50

Do tej pory trochę się ruszałam w domu, ale odkąd spróbowałam jazdy na nartach na wypożyczonych nartach w sklepie narciarskim to stało się moją pasją i już nie mogę się doczekać zbliżającego się sezonu narciarskiego. :ico_haha_01:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość