Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

11 paź 2008, 18:17

IVI90, BBOOOSSSKIIIIEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BARDZO MI SIE PODOBAJA

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

11 paź 2008, 19:20

Sabciu naprawde?
Bo wczoraj u mnie byla zona brata Grega i powiedziala ze sa BARDZO POSPOLITE :ico_szoking: Az mi sie przykro zrobilo, pol dnia ryczalam. Jak wrocil Greg z pracy to wszystko mu powiedzialam a on skwitowal tak- ze z nia to tylko mozna pogadac o sztucznych cyckach, odsysaniu tluszczu albo o liftingu :ico_szoking: :ico_szoking: Ze jest pusta i beznadziejna i ze sam sie dziwi ze jego brat tyle lat wytrzymal z tak pusta i prozna kobieta.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 paź 2008, 20:32

witajcie, tak sobie Was od czasu do czasu podczytuje, wybaczcie :ico_sorki: ale w sumie tez niedawno przechodzilam przez "to"

Ja sie jeszcze nie wazylam, ale ja z rana 2-3 razy wymiotuje, dopiero po 13 cos jem i zazwyczaj 1 grzanke i popijam cola wiem ze jest niezdrowa ale po niej jest mi lepiej. Po 15 jem jakis owoc banan albo ananasa i znowu popijam cola, bez tego ani rusz. Wieczory sa troszke lepsze moge sobie tak o 18 pozwolic na cieply posilek jakas zupke albo cos innego i potem znowu cola. A potem spac.
A jak mam gorsze dni to tylko pije.
z tego co piszesz moge "strzelic" ze w brzusiu siedzi u Ciebie corcia :ico_oczko:
ja bedac w ciazy tez tylko cole pilam...uwielbialam cole!
z synkiem zas objadalam sie brzoskwiniami :ico_oczko:

dziewczyny piszecie o wymiotowaniu...jesli Wam to przeszkadza to poproscie swojego lekarza aby Wam przepisal tabletki dzieki ktorym te dolegliwosci mina... ja w drugiej ciazy bralam takie tabletki (nazwy niestety nie pamietam)

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

11 paź 2008, 21:20

MONIKABfr myslisz ze bedzie corka?
W sumie ja narazie to nic nie obstawiam :-D no ale zobacztymy.
Juz lece na ten watek- dziekuje za zaproszenie.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 paź 2008, 10:17

Hej dziewczyny, IVI pisze to już kolejny raz, ale szczerze Ci wspólczje, choć na szczęście nie wiem jak to jest, ja dalej 0 ojawów i pewnie glupio to zarzmi, ale chcialabym choć malutki znak od mojej niuni. Ja też mam ochote na cole, ale to normalne bo przed ciążą mialam to samo więc chyba to żaden znak. Nie jem za to kompletnie slodyczy, które wcześniej wręcz pochlanialam. Ogólnie mój apetyt bardzo się zmniejszyl i najchętniej jadlabym pomidorówke z magi :P Może moje przeczucia się potwierdzą i jednak będzie ten synuś, choć jeśli mialabym polegać na swojej intuicji dalabym sobie rękę obciąc, że w brzusiu siedzi Wiktorek :)IVI co do wystroju Twojej sali jest przepiękny, a to co mówią inni jest malo ważne - ona ma się podobać Wam a nie innym, a jeśli ktoś to krytykuje to znaczy, że brak mu taktu i tyle.Sabcia ja też dużo ćwicze, jestem z zawodu instruktorem fitnessu, lekarz nawet zalecal, żebym pracowala do 4 miesiaca , ale ja wole poćwiczyć w domu. Wiem tylko, że silownia nie jest wskazana i jazda na rowerze. Co do iegania ja biegam 3 razy w tygodniu i dużo ćwicze z pilką. Polecam ją Wam dziewczyny, bo te duże pileczki są przeznaczone przeważnie dla ciężarnych no i sa bardzo przyjemne i malo męczące. Taka pilka kosztuje ok. 25-30 zl a ćwiczenia można znaleźć w internecie - szczerze dziewczyny polecam, bo wiem, że wiele kobiet ma problem z wagą no i rozstępy. W dodatku przed porodem stosuje się specjalne ćwiczenia na nich, które znacznie ulatwiają poród :P Ale się wymądrzam:P:P:P:P. A co do mojej wagi to choć wskazowka nie wile podskoczyla to taka jestem nabita jakaś i w spodnie sie nie dopinam - więc nie wiem jak to jest :) Pozdrawiam i milego dnia życzę

[ Dodano: 2008-10-12, 10:24 ]
Monikab Fr, ale te Twoje skarby mają oczy,aż napatrzeć się nie mogę

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

12 paź 2008, 11:09

dziewczynki mam pytanie zabezpieczacie sie jakos przed rozstepami w ciazy??? Ja wlasnie kupilam sobie oliwke dla dzieci bo slyszalam ze to pomaga ale ogolnie to mam mieszane uczucia co do smarowania ciala oliwka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

12 paź 2008, 11:17

czesc
avanti rozstepy sie pojawiaja wtedy gdy brzuch szybko rosnie a skora nie nadarza sie rozciagac, jest jej za malo i peka i wtedy pojawiaja sie rozstepy. Wiec tak naprawde zaden najdrozszy krem tu nie pomoze. Ale jest wskazane natluszczanie skory.

ejustysia poprostu czasami szlag mnie trafia jak slysze moja przyszla szwagierke i tyle. :ico_olaboga: A ze ma przewrocone w glowie pol miasta wie.

My dzis jedziemy sobie do znajomych Grega na obiad a potem wieczorem moze gdzies wyskoczymy- narazie to plany, zobaczymy co z tego wyniknie.

Milego dnia :-D

Jutro ciag dalszy zalatwiania naszego wesela. A w piatek na 18 mamy probna kolacje, wiec wszystko musi byc dopiete na ostatni guzik.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 paź 2008, 11:19

Avanti Mi mama kupila kremy na rozstępy Vishy, ale ja uważam, ze wystarczy regularnie używać balsamu ujędrniającego - roie to zawsze rano i wieczorem, pod prysznic też mam żel ujędrniający, no i do tego jakiś ruch i ćwiczenia, które ujędrniają skórę. Kilka lat temu gdy wyjechalam za granicę przytylam 12 kg, jednak nie mialam żadnych rozstępów i cllulitu, gdy wrócilam do wagi też nie mialam problemów z skórą. Myślę, że chyba jakieś drobne ćwiczenia i regularne ujędrnianie skórki wystarczy.

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

12 paź 2008, 11:22

ejustysiu ty na 100% nie bedziesz miala rozstepow, ja chyba terz nie.
Bo w tamtym roku przytylam 13 kilo i tez nic nie bylo a potem schudlam 15 kilo i tez bylo ok, bez rozstepow.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

12 paź 2008, 11:23

IVI - z doświadczenia wiem, że to u mnie poskutkowalo bo te 12 kg prytylam w miesiąc i w następne 2 schudlam i nie mam ani jednego rozstępu, no ale to cyba też zależy od indywidualnych predyspozycji

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość