Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 lut 2008, 23:56

emalia30 pisze:Słuchajcie imie Gabriel zostało odrzucone

mężowi sie nie podoba??????? wybierzcie takie jakie Wam obu sie podoba :ico_olaboga:
mnie sie podobał Tymoteusz a Jacy Franio, i wyszło na jego bo syn :ico_oczko: jakby była dziewczynka byłoby na moje Tosia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

08 lut 2008, 09:06

Obrazek
doładnie mam dziś jest moj 10- ty dzien pracy i wstawania po 6 rano ,padam
weekend w koncu wolny ,wyspie sie pobede z chlopakami.
martuchafrost pisze:wybierzcie takie jakie Wam obu sie podoba

nie ma takowego :ico_placzek:

zmykam do pracy
buziaki kochane,mam nadzieje,ze wszystkie czujecie sie dobrze

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

08 lut 2008, 12:52

emalia30, ty jak zwykle pierwsza :-D odpocznij sobie w weekend,nalezy ci sie!
a co do imienia to macie jeszcze troszke czasu ja mialam taki sam problem jesli chodzi o imie dla drugiego syna :-)

[ Dodano: 2008-02-08, 12:00 ]
martuchafrost pisze:byłoby na moje Tosia

a mi sie strasznie podobaly Pola i Nadia ale nie bylo mi widocznie pisane :ico_placzek:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

08 lut 2008, 18:30

Magda Sz. pisze:emalia30, ty jak zwykle pierwsza
tak jakoś wychodzi czasami :-D

odpocznij sobie w weekend,nalezy ci sie!

no własnie zamierzam w koncu odpoczac-10 dni pracy non stop daly mi popalic :ico_zly:

Magda Sz. pisze:a mi sie strasznie podobaly Pola i Nadia ale nie bylo mi widocznie pisane

kto wie moze trzecia bedzie to Nadia badz Pola :ico_oczko:

jak wam sie weekendzik zaczyna??jakie plany kochane macie??
ja mam w planie na basen jechac z chlopakami i znajomymi-zobaczymy jak sie to pouklada ,na pewno bede spala do 10 conajmniej :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 lut 2008, 20:12

Emalia śpij kochana dopóki mozesz :ico_oczko: ja pod koniec ciąży spałam na maksa, jakbym to chciała zrobić na zapas ale sie nie dało :ico_oczko:
moje plany na weekend???? u nas non stop chata pełna, wiec pewnie ktoś wpadnie :ico_brawa_01:
a dzis zabukowałam moim rodzicom bilet akurat na Franka roczek i przyleca na tydzień a mówili ze nigdy nie przylecą bo sie boją samolotu :ico_oczko: a tu taka niespodzianka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

08 lut 2008, 21:48

martuchafrost pisze:a dzis zabukowałam moim rodzicom bilet akurat na Franka roczek i przyleca na tydzień a mówili ze nigdy nie przylecą bo sie boją samolotu a tu taka niespodzianka

to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze niedawno moja siostra z mezem i corcia siedzieli w Anglii i moja mama byla i u niej i u nas i tak mowila ze kto by pomyslam ze jeszcze bedzie mogla sobie kiedys polatac po swiecie a nigdy wczesniej nigdzie nie byla ale dzieki wielkiej emigracji miala szanse :-D
A my w weekend nie wiem co robimy ja na pewno lece jutro na silownie jak w kazda a wieczorkiem pewnie przyjdzie do nas kolega jak zreszta w kazda sobote :-)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 lut 2008, 21:58

Magda Sz. pisze:ja na pewno lece jutro na silownie

no nie Madziu lece z Tobą :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Magda Sz. pisze:i tak mowila ze kto by pomyslam ze jeszcze bedzie mogla sobie kiedys polatac po swiecie a nigdy wczesniej nigdzie nie byla ale dzieki wielkiej emigracji miala szanse

zupełnie jak moja mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a niech ma co opowiadać sąsiadkom :ico_oczko: moja mama na rencie wiec siedzi sama w domku całymi dniami ( mój ojciec zaraz po pracy na ryby bo kocha ten sport ) :ico_oczko: wiec jak juz sie widują to późnym wieczorkiem, a tak sobie u nas oddychną obydwoje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

09 lut 2008, 11:49

martuchafrost pisze:Magda Sz. napisał/a:
ja na pewno lece jutro na silownie

no nie Madziu lece z Tobą

zapraszam bedzie mi razniej :-D Obrazek
martuchafrost pisze:a niech ma co opowiadać sąsiadkom moja mama na rencie
dokladnie!moja jeszcze w co druga nocke dorabia a w dzien opiekuje sie moja babcia ktora ma prawie 89 lat i jest lezaca wiec taki wyjazd to prawdziwa odskocznia tyle ze zawsze problem z opieka do babci :ico_olaboga:
Emalii dzisiaj jeszcze nie bylo to znaczy ze odsypia :-D i na zdrowie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

09 lut 2008, 13:21

witajcie

Magda Sz. pisze:a mi sie strasznie podobaly Pola i Nadia ale nie bylo mi widocznie pisane

piekne imiona :ico_brawa_01:
mnie sie podoba Zuzia.,Oliwka :-D

emalia30 pisze:kto wie moze trzecia bedzie to Nadia badz Pola

tez tak mysle takze spokojnie moze kiedys bedzie coreczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emalia30 pisze:no własnie zamierzam w koncu odpoczac-10 dni pracy non stop daly mi popalic

no wlasnie kochan odpoczywaj duzo i nieprzemeczja sie :ico_nienie:
zycze ci mnostwa odpoczynku i snu oraz relaksu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

martuchafrost pisze:a dzis zabukowałam moim rodzicom bilet akurat na Franka roczek i przyleca na tydzień a mówili ze nigdy nie przylecą bo sie boją samolotu a tu taka niespodzianka

super niespodzianka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: napewno sie cieszycie

no moi rodzice to raczej watpie zeby przyjechali szczegolnie moja mama :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

a unas po staremu
maz mnie dzis pyta czy niechcialbym szybciej do Pl wracac :ico_szoking: :ico_szoking:
no a ja oczywiscie ze kiedy mam sie pakowac hihi
takze moze sie uda szybciej wrocic fajnie by bylo
znajomy ma firme i chce nas jak najszybciej sciagnac bo szuka pracownikow
a oferuje dobra kase takze niebedzie zle

och juz bym chciala byc w PL :ico_placzek: :ico_placzek:

ide robic obiadek i musze pobawic sie z dziewczynkami hihi
w kucyki pony :ico_wstydzioch: hihi

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

09 lut 2008, 13:43

Magda Sz. pisze:Emalii dzisiaj jeszcze nie bylo to znaczy ze odsypia :-D i na zdrowie :ico_haha_01:
- hehe jestem,juz jestem i w zasadzie powiem wam,ze obucilam sie po 8-mej tzn moj kochany M. mnie zbudzil i nie dalo rady zasnac jeszcze raz,za to na pewno zwlekalam ze wstaniem z wyrka :-D

jaka u was pogoda??
U mnie dzis pieknie za oknem,sloneczko swieci i za jakies pol godz idziemy z chlopakami pokopac pilke tzn oni beda kopac z kolezanki mezem i synem a my sobie pochodzimy troszke,pozniej planujemy wpadzik na basenik i saune

milusiej soboty moje drogie

Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość