Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 mar 2007, 19:24

Beatka, serdecznie gratuluje!!!

Ojoj, pare godzin nieobecnosci a tu tyle napisane!!! :ico_brawa_01:

Witam nowe ciezaroweczki. Co raz wiecej nas sie robi i dobrze, wieksza grupa wsparcia. Mrtuusia1, ja musialam wrocic do Polski i nie bylo mnie rok caly okraglutki w USA i przez ten rok sie ze swoim R nie widzialam. Na szczescie dalismy rade i wierze mocno, ze Wam tez sie uda i dzieki pomocy rodziny i przyjaciol szybko Wam minie ten trudny czas. :-D
Kasiu, mnie boli dolna czesc kregoslupa. Tak mam od kilku lat (uraz po wypadku). Na razie boli tylko troche mocniej niz normalnie, wiec jakos sobie radze. Najwyzej w pozniejszych miesiacach jak bedzie bol nie do zniesienia to bede musiala wspomagac sie lakami i masazami... Trudno.
Dziewczyny, pogoda jest cudna!!! Dzis nawet taka pracoholiczka jak ja zrobila sobie wolne i poszla na spacer. Wrocilam z czerwona buzia. Zapomnialam, ze slonko szybko lapie i nie posmarowalam sie kremikiem z filtrami :ico_haha_02:

Aha, i bylam dzis w fajnym sklepie z ciuszkami dla dzieci i kupilam super spioszki i komplecik. Nie moglam sie powstrzymac :ico_sorki: :-D

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

27 mar 2007, 20:48

beatka gratulacje!
Wisienka, pochwal się, wklej jakąś fotkę... :)
Ja właśnie radośnie sobie czekam, bo Sebek zadzwonił, że wsiadł w pociąg i jedzie do domku. Obejżał chyba wszystko co chciał, wiec postanowił nie zostawac do jutra.
Za to moja mama mnie rozwala. Wymysliła, że posprząta mi mieszkanie przed świętami. Dziś pomyła okna. Moje protesty na nic sie zdają. Mi nie wolno, a głupio, żeby na święta nie było posprzątane, więc mama sprząta. Niestety ja nie potrafię siedzieś (tymbardziej leżeć) jak kto obok zasuwa, zatem co chwile wstaję i przynajmniej udaję, że coś robię, a wtedy mama na mnie krzyczy, bo powinnam więcej leżeć. Ale nic to, nauczę sie lenić i bedzie oki. (ciekawe, co będzie potem ;) )

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

27 mar 2007, 22:33

dziekuje dziewczyny. jestescie kochane. macie juz pomysly na jakies imiona??? bo ja nie mam pojecia jak dac na imie.

:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 mar 2007, 22:37

Mla-myszko, Ty lez, ja Cie prosze. Ja tez nie umiem siedziec jak ktos obok cos robi, ale pomysl, ze to dla twojej dzidzi i dla Ciebie.

Beatko kochana, ja mam imie dla chlopca juz przygotowane: Hubert. W sumie to jedyne imie na ktore moj maz nie reaguje wysypka. Nie wiem, mamy zupelnie inne gusta co do imion... Sprobuje jeszcze z nim podyskutowac odnosnie Daniela, ale nie wiem czy mi sie uda przeforsowac to imie, bo mojemu R zle sie kojarzy...

Dziewczynki, musze wkleic jakas fotke, zeby sie pochwalic swoim bebenkiem (juz jest na prawde spory). Rano jest malutki, ale za to wieczorem... Fiufiu :)

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

27 mar 2007, 23:53

no to czekamy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

28 mar 2007, 08:41

kasia3 moze idź do innego lekarza skoro nawet masaż ci nie pomaga - dla mnie to nie jest normalne - wręcz przeciwnie.
Co do imienia to mamy z tym problem ale po długich negocjacjach chlopiec bedzie Karolkiem lub Łukaszkiem a dziewczynka Karolinką, Kingą lub Wiktorią.
A co do porządków świątecznych to ... mi pomaga mąż bo mama ma to gdzieś - swoje okna umyła a moje zostawiła :ico_placzek: nie układa nam się dobrze a na święta wyjeżdża wiec będę miala tylko meża rodzinę

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

28 mar 2007, 10:17

Czesc Dziewczynki! :ico_haha_02:
Wisienko bardzo mnie pocieszylas :-) !Dzieki Ci za to!!W sumie TY to dopiero mials przez caly rok.Teraz sobie mysle ze 4 miesiace do reszty zycia to niedlugo :-) !!!
Jejku Dziewczyny wczoraj mialam dzien jedzenia z mottem kocham jesc! Tak sie najadlam u przyjaciolek ze nawet sniadania nie moge zjesc :-) !
Mamy Imiona oczywiscie:Dziewczynka bedzie Nel, a Chłopiec Kacperek albo Dawid.
BEATKO GRATULUJE CHLOPCZYKA!!!!! :ico_brawa_01:
Co do porządkow domowych to ja bede sprzatala jak zwykle z moim mężusiem, bo mamy sprytny podział obowiązków od początku związku. Rezygnować z nieczego nie bede bo daję radę ze wszystkim, a i tak mycie szafek na gorze i roboty na wysokosciach należą do niego :-) !Okna umyję w sobote, firanek nie mam wiec nie ma problemu z zawieszeniem ich :ico_haha_02: !
Znowu sliczna pogoda!Sloneczko swieci i wiaterek cieplutki!Tylko chodzic na spacery i podziwiac :-) !!!Trzymajcie sie!!!!

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

28 mar 2007, 10:20

My nad imieniem jeszcze nie debatowaliśmy. Osobiście podoba mi się Zuza, ale nie wiem, co tatuś na to. Jutro może potwierdzi się płeć, to zaczniemy dyskusję.
Ja ostatnio zaczęłam rozmyślania nad szpitalem. Rozmawiałam dziś z pielęgniarką w mojej przychodni, która była wczesniej położną i ona powiedziała mi, że ze wszystkimi szpitalami miała styczność jeszcze w czasie studiów i jakby miała teraz rodzić, to sama by nie wiedziała... Trzeba się wybrać na rekonesans chyba.

A.. no i mam jeszcze jednen temat do przegadania z moim kochaniem. Wrócił z tych targów podniecony, bo znalazł tam maszynę, która mu sie strasznie spodobała i oczywiście jest koniecznie potrzebna. Tyle, że to jest wydatek rzędu 40.000 euro :ico_szoking: (oczywiście Sebek stwierdził, że jak na taki sprzęt, to nie wiele). Musiałby brać jakiś kredyt, czy coś, a jakoś mi się nie widzi, żeby było nas na dodatkowe wydatki, jak sie dzidzia urodzi. Mam nadzieję, że samo mu przejdzie, z reguły jest dość rozsądny. Ale wczoraj jak przyjechał i zaczął opowiadać, to trochę mnie wpienił.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

28 mar 2007, 10:47

Witam,
Kasiu z suwaczkiem spróbuję sama najpier i to w biegu,a wieczorem, jak nie dam rady, to na pewno będziesz miała mie na gg i będę Cię męczyć. Dziękuję Ci bardzo za pomoc :ico_oczko:
Co do imion, to ja i mój mąż mamy naprawdę zdecydowanie różne gusta, zwłaszcza, że jego różni się od wszystkich. Część moich koleżanek twierdzi, że on wymyśla imiona, bo chce mi dokuczyć, a ja wiem, że mu się naprawdę podobają. Na szczęście odwiodłam go do Egona, Gwidona, jeszcze został Eryk i Olaf, ale te są nawet znośne. Najgorsza jest jego fascynacja Egonem. Najpier chciał nazwać tak psa, ale udało się inaczej. Później chciał nazwać tak dziecko niezależnie od płci (jeszcze nie znamy), teraz został przy chłopcu. I to ciągle jego typ :ico_szoking:
Porządki przedświąteczne. Ja sprzątam na raty, mąż mi nie pomoże, bo go ciągle nie ma, ale obiecał, że w sobotę zajmie się okanami i firanami. Bardzo się cieszę, bo nie znoszę tego robić, a i on robi to lepiej.
Myślę też o jakiś wypiekach, żeby nie jechać do rodziny z pustymi rękami. Ale to dopiero w przyszłym tygodniu :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-28 ]
Mnie nie boli główa, ale za to okropnie bolą mnie plecy. I nie mogę znaleźć sobie pozycji. Najgorsze jest długie siedzenie przy komputerze. Pomaga masaż i ciepła kąpiel.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

28 mar 2007, 12:56

Dzien dobry, Sierpnioweczki!!!

Ja mam od rana dobry humorek. Po pierwsze: jest 6 rano i jest cieplutko, po drugie: maszerujemy dzis do lekarza, moze poprosze o USG to uda sie okreslic plec mojego Baby Fasola, po trzecie wczoraj dzwonilam do wrozki i powiedziala mi takie rzeczy, ze hoho. To chyba pierwsza wrozka, ktora wrozyla mi przez telefon (ja mieszkam w NYC a ona w Chicago), a byla niesamowita!!! Wiedziala rzeczy, o ktorych nie wie nawet moja rodzona mama. Jestem zachwycona ta kobieta!!! Aha, przepowiedziala mi, ze bede miala chlopca. :ico_brawa_01: I jeszcze kilka bardzo waznych dla mnie rzeczy, ale to juz zachowam w tajemnicy :ico_wstydzioch:
Oki, biegne na sniadanko. Jak wroce to postrama sie wkleic obiecana fotke.
Buziole!!! :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość