Poddenerwowana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2011, 19:26

17 cze 2012, 11:32

Chłopak mi powtarza: "Nie denerwuj się bo nie ma powodu, a jeśli jest to nie denerwuj się bo to może dziecku zaszkodzić". Widzę , że dla niego to nie problem i chce mieć bobaska, ale ja chciałabym najpierw skończyć studia, żeby móc zapewnić przyszłość nie tylko sobie ale całej rodzinie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 cze 2012, 12:34

chłopak ma rację, teraz się denerwujesz i wsłuchujesz w swoje ciało i dlatego odczuwasz jakieś bóle, uwierz mi nie tak łatwo i nie tak szybko poczuć, zagnieżdżajace sie jajeczko. Kochana nakręcasz się, najszybciej test możesz zrobić w dniu spodziewanej miesiaczki ale nie zdziw sie jeśli będą opóźnienia spowodowane własnie tym, że sie stresujesz, boisz pewno, że @ nie zobaczysz. Jak nie było wytrysku to i nie będzie ciąży, mimo śladowych ilości plemników w płynach (ale to już wiesz) nie ma tak dobrze, tak to tylko nastolatki wpadają, ale to tez z reguły nie zabezpieczają się wcale i dochodzi do wytrysku. Nie nakręcaj się, a nawet jeśli okaze sie, ze jestes w ciaży to co? Chyba świadoma jestes konsekwencji uprawiania seksu, piszesz że studiujesz to raczej 15 lat nie masz, wiec poradzisz sobie:) Zmieni to życie Twoje ale nie tak strasznie, wszystko zalezy od dobrej organizacji:)

Poddenerwowana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2011, 19:26

17 cze 2012, 12:55

Jestem świadoma uprawiania seksu. Przede wszystkim robię to z osobą, z która nie poznałam się przypadkowo na imprezie, a z kimś z kim chcę spędzić resztę życia. Wiem, że dziecko to prezent, najpiękniejszy jaki można dostać ale chciałabym być gotowa i pewna, że niczego mu nie zabraknie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 cze 2012, 19:04

Poddenerwowana, powodzenia:)

Poddenerwowana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2011, 19:26

17 cze 2012, 22:03

Za kilka dni napiszę jak sprawa się rozwinęła ;)

Poddenerwowana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2011, 19:26

26 cze 2012, 10:23

W poniedziałek rano zrobiłam test ( Quick vue ), wyszła jedna kreska. Będę musiała powtórzyć test, ponieważ zrobiłam go dość wcześnie tj 12 dni po zbliżeniu i boję się, że może być niewiarygodny. A na dodatek bolą mnie piersi. Mam nadzieję ze to na @ ( 5 lipca ), bo przeważnie tak było, że na tydzień przed bolały. Co o tym myślicie?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

26 cze 2012, 10:29

Poddenerwowana, mnie bolaly tak jak na okres piersi... okres nie przyszedl... zrobilam test 10 dni po spodziewanej miesiaczce i wyszedl pozytywny.

Poddenerwowana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2011, 19:26

26 cze 2012, 10:33

Wiem, że są takie objawy jak przed miesiączką. Ten cykl jest najdłuższym cyklem w moim życiu... :/

Poddenerwowana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 18 lis 2011, 19:26

26 cze 2012, 10:48

Z natury jestem cierpliwa, ale w tym wypadku wymiękam. Nie mogę się na niczym skupić, a tu sesja egzaminy... :/

[ Dodano: 27-06-2012, 22:00 ]
Ból piersi mija, mam nadzieję, że to dobry znak ...
A i śluz jest przezroczysty rozciągliwy taki jak zawsze był przed @. Jeszcze tylko kilka dni...

[ Dodano: 05-07-2012, 23:24 ]
Dzisiaj powinna przyjść @, jednak nie ma...
Miałam sporo stresu, nadal go mam, ciągnące się zaliczenia, prace itp...
Warto czekać, czy robić test...? - oto jest pytanie

onapyta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2012, 23:50

Czy jest możliwa ciaża?

26 cze 2012, 23:52

Witam odrazu przepraszam że zakładam nowy wątek .. Mam pytanie może któraś z was kochane dziewczyny miała taki przypadek i zaszła w ciąże A więć zaczne od tego że 17 maja br. dostałam miesiaczki i trwała 2 dni później było tylko 2 dni plamienie ale ten okres o ile to można nazwać okresem nie był taki obfity jak zawsze. 19 maja br. współżyłam z narzeczonym i doszedł wtedy do końca we mnie. Przeważnie stosowaliśmy stosunek przerywany . Nastepną "miesiaczke" powinnam dostać 14 czerwca br. Dzień przed spodziewaną miesiączka zrobiłam wieczorem test ale wynik był negatywny. Wiec czekałam na okres ale nie dostałam w spodziewanym terminie ale dostałam 18 czerwca br wiec 4 dni mi się spóźniła miesiaczka i ona trwałą 3 dni i tak samo było jak z poprzednią nie była obfita. Jak się skończyła znów zrobiłam test ale tym razem rano i znów wynik negatywny Naczytałam się na róźnych forach że nie które dziewczyny miały podobny problem tylko że to nie był okres tylko plamienie. I ja się już głubie i nie wiem co mam myśleć bardzo chciała bym mieć dzidzie. wiec prosze o pomoc i wsparcie Dodam że nie zażywam zadnych leków ani żadnych tabletek anty. Też nie mam żadnych stresów. Pozdrawiam

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość