Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

28 cze 2010, 12:53

Czesc dziewczyny. Co do usg to wg pomiarów to nawet wyższa ciąża, jakby na 12 tydz z hakiem???? Własnie wróciłam z usg. Rusza się :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Aż sie popłakałam ze szczęscia.... W czwartek mam badanie pappa jest to usg w 3d które wykrywa wady chromosomowe. Pózniej krew biorą na reszte badan genetycznych fajnie wymyslili. Jak tu bedzie w porządku to nie trzeba kosmówkowego robic.
Zubelek plt to płytki krwi.
Dziewczyny dziekuje za miłe słowa... :ico_sorki: :ico_kawa: Macie kawe ja własnie koncze i pedzę obiadek przygotowywac wymysliłam sobie pierogi ruskie natrzaskam zamroże i bedziemy wcinac tydzien a ja odpoczywac :ico_oczko: i się lenic.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

28 cze 2010, 13:04

Agnieszka26, super wieści :ico_brawa_01: oby więcej takich na wątku :ico_brawa_01:
podrzuć trochę tych pierogów uwielbiam swojskie :ico_brawa_01: a tu ciężko o świerzy biały ser :ico_placzek: kupne też lubię ale nie tak no i mam po nich zgagę .Ale bym zjadła :-D Za 2 tyg w pl mamusia narobi i się córusia najje :ico_haha_01: :-D

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

28 cze 2010, 13:32

Agnieszka26 bardzo sie ciesze ze wszystko wporzadku oby tak dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

28 cze 2010, 16:58

moja córcia dziś dostała promocję do klasy 3 z wynikiem dobrym,jestem z niej taka dumna :-D nie odbiega bardzo od irolskich dzieci,oczywiście poza fonetyką itd :ico_noniewiem: języka nie zna perfect ale w szkole daje radę :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

29 cze 2010, 11:15

Zubelek dla twojej córci :ico_brawa_01: :ico_tort:
Zapraszam na pierogi starczy dla wszystkich mjejsca też Lubin to chyba nie daleko (niby) :ico_oczko:
Ja też się bardzo ciesze że wszystko w porządku... Wczoraj wieczorem zaczełam krwawic z nosa i nie mogłam zatamowac wiec po pól godziny pojechalismy z M na pogotowie i musieli podac cos bo innaczej bym sie chyba wykrwawiła....
Sie mam z tymi płytkami krwi teraz jak nie jedno to druge :ico_olaboga:
Ale co nas nie zniszczy to wzmocni
:ico_spanko: Teraz chdze taka słaba wiec zmykam do łóżia i nynam może sie szybko zregeneruje OBY... Pozdrawiam mamuski...
Co tu tak pusto dziewczyny tyle nas jest a nic nas nie widac...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

29 cze 2010, 11:26

Agnieszka26, oj niedobrze z tą krwią,dobrze,że pojechałaś na pogotowie.
No ja mam chyba największą ochotę na te twoje pierogi ale i ja mam najdalej do ciebie :ico_haha_01:
No własnie ciężarówki gdzie wy się podziewacie???Meldować się tu bo nam wątek wymrze śmiercią naturalną :ico_noniewiem:

nawet u nas słonko wychodzi,może nie będzie tak ciemno :ico_sorki: a na upały to chyba muszę poczekać aż do pl polecę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

29 cze 2010, 12:39

Melduję się, melduję :-D

Poleciałam z rana na zakupy do Niemcowa, dopóki nie było upału i jakieś pół godziny temu wróciłam. Pokupiłam trochę pierdółek młodemu i sobie stanik. No i oczywiście kupiłam mu niezbędną rzecz - kąpielówki :ico_smiechbig: no ale nie mogłam się oprzeć, bo były przecenione na 1 euro

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

29 cze 2010, 12:46

Cześć, ja właśnie wróciłam z USG i naszczęście wszystko jest dobrze, dwie rączki dwie nóżki i pięć paluszków na każdej kończynce, no i oczywiście serduszko bije. Zasuwa jak szalony albo szalona jeszcze niestety nie widać. Ulżyło mi, że wszystko ok. Pozdrowienia, już mam neta więc będę częściej wpadać ale muszę się rozpakować najpierw a niestety teraz juz nie jestem taka szybka jak kiedyś :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

29 cze 2010, 17:21

Cześć, ja właśnie wróciłam z USG i naszczęście wszystko jest dobrze, dwie rączki dwie nóżki i pięć paluszków na każdej kończynce, no i oczywiście serduszko bije.
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U mnie upał koszmarny, z domu nie da się wyjść, a mały od godziny sandałki w rękach sugerując, że chce na spacer :-D

Ja 13 lipca idę na usg genetyczne. Mam nadzieję, że trzynastka nie będzie pechowa :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

29 cze 2010, 20:38

gaga22, ależ kąpielówki są bardzo ważne :ico_haha_01:

Agata86, cudownie,że wszystko dobrze :ico_sorki: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:
Mam nadzieję, że trzynastka nie będzie pechowa :ico_sorki:
nawet tak nie myśl :ico_nienie:
chociaż ja zawsze 13 uznawałam za normalną cyfre i normalny dzień to od zeszłego roku to już nie...
no własnie dziś mam 12t i 6d w poprzedniej ciązy w tym dniu dowiedziałam sie że maleństwo nie żyje a na drugi dzień równo 13t miałam zabieg.termin miałam na 13.03 :ico_noniewiem: no ale nie ma co się nakręcać,tylko wspomnienia wracają :ico_noniewiem:

nasmażyłam dziś placków ziemniaczanych,ugotowałam pyszną zupkę i wszyscy zadowoleni :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość