Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

07 mar 2011, 22:27

hej! ja od jutra jestem bezrobotna - półtora tygodnia byłam chora (chyba faktycznie to na tle nerwowym, bo dziś po rozmowie z kierowniczką znów mnie kręgosłup rozbolał) ale nic tam troche dzwonilam z domu, nie wiele, ale jednak, a dziś dowiedziałam się że "nie stać ich na tak chorowitych pracowników" chociaż nie mam płaconych składek na ZUS (umowa student), i z dniem dzisiejszym przestałam robić przedłużenia Internetu DSL (robi się to całkiem fajnie, bo wiadomo - łatwiej przedłużyć niż sprzedać coś nowego) i miałam do piątku "wykazać się" na sprzedaży abonamentów z Orange (wykazać się = min. 3 umowy dziennie) oczywiście bez nagranych kontaktów jest to dla mnie nie do zrobienia więc jutro idę ostatni dzień... ech, koleżanka posłała moje CV do swojej firmy - też parszywy telemarketing, ale przynajmniej płacą 7zł/ h i prowizja. W tej chwili miałam tylko prowizjie i ostatnie dwa miesiące (w styczniu chorowałam, na koniec lutego właśnie też) miałam 364 zł i teraz 288 zł. Za siedzenie dzień w dzień 6h. to chyba troszkę za mało....

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

08 mar 2011, 09:34

Jaiołku trzymaj się i trzymam kciuki za nową pracę!!!

Ania ja również się bawiłąm na koncertach majki jeżowskiej :-D Niesamowite, że nasze dzieci też mają szanse :-D jak tylko będzie we wrocku to na pewno się wybierzemy! Ania mam takie pytanie do Ciebie. Nel zaraziła wszytskich w domu, oprócz mnie i jeszcze nie zdążyli wsztscy wyzdrowieć, wczoraj Tato miała np 39 gorączki... Czy Nel może ponownie zarazić się o innych??? Zwymiotowała mi po ok 3 godz zazycia zinatu...jak się powtórzy to zmienić antybiotyk???

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 mar 2011, 13:34

Teraz musze robić bilas roczny naszej firmy, co mnie przerasta trochę bo de facto nie było księgowości robionej, tyle co trzeba było czyli VAT i ZUS, a tu kupe roboty będzie...
Poza tym dzis zadzwonił znajomy czy umiem założyć spółkę z o. o. i jutro bierzemy się do roboty, tylko nie wiem ile sobie zażyczyć za to. Myślałam, że on po prostu prosi o pomoc, a on chce zapłacić :ico_oczko: Fajnie tylko ile powiedzieć? Księgowa bierze 1000zł za umowe i papiery do sądu.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

08 mar 2011, 16:41

Justyna to może 950 sobie zażycz :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 mar 2011, 17:37

Marta- Zinnat jest ogólnie niedobry ale zakłada się, że jak zwymiotuje po czasie dłuższym nież 0,5h to się dawka wchłoneła, a juz po 3h to na pewno. Raczej nie powinna się drugi raz zarazić jeśli to to samo.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 mar 2011, 21:48

Justyna to może 950 sobie zażycz
myslałam o 300 plus papier i tusze do drukarki, chyba uczciwie :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-03-09, 11:21 ]
Hihi jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną do kancelarii odszkodowawczej :-D
Wg. ogłoszenia kokosów nie płacą, ale jest umowa o pracę, a to już dobrze.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

09 mar 2011, 22:40

trzymam kciuki!!!! :ico_brawa_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

10 mar 2011, 13:19

No to dobrze Martuuniu, ze już jesteście w domu.

Janiołku trzymam kciuki.

A ja nie wiem w co ręce włożyć, tyle pracy. Ale dobrze, że jest.

Za to lokatorzy mi się wyprowadzają. Powiedzieli dwa tygodnie wcześniej, ale też mam wrażenie, ze myślą, że mieszkają od 10 do 10 a nie od 1 do 30. A miesiąc zaczyna się 1. a płaca do 10. każdego miesiąca. Dopiero teraz doszło do mnie, że właściwie, to chyba tak zakładają. No nic, będę musiała wyjaśnić i powiedzieć, że za te 10 dni będą musieli zapłacić.

Pochwalę się wam. Amelka i jej kolega zostali wybrani na przedstawicieli przedszkola do konkursu recytatorskiego. Jest ich dwójka, ale pojedzie jedno. Dwójka, jeśli jedno zachoruje, to drugie w zapasie, ale jeśli będą zdrowi, to będą wybierać panie w przedszkolu, kto ma jechać. Tak więc jeśli ona pojedzie, to będziemy w sobotę jeździć po konkursach. Jestem z niej bardzo dumna.

To tyle u nas

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

10 mar 2011, 13:55

To ja mam jutro szkolenie :-D okazalo się ze płacą lepiej niż pisali w ogłoszeniu tj. 1200 zl na rękę, więc jestem zdecydowana. Jeśli chodzi o zajęcia - nie ma problemu - dwa dni w tygodniu będę na 10tą.
A praca jest ciekawa - dostajemy zawiadomienie o wypadku i musimy znaleźć osobę poszkodowaną, przekonać, że warto ubiegać się o odszkodowanie i umówić ją z konsultantem prawnym.
Ale najważniejsze - śliczne wnętrza, wiele inspiracji do mojego domku :-D (już mam zboczenie :ico_oczko: )
Yvone, My się zbieramy, żeby powiedziec naszemu właścicielowi o przeprowadzce. Myślę ze 3 miesiące wcześniej jest uczciwie, zwłaszcza, że mieszkamy tu 4,5 roku

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

10 mar 2011, 17:25

WIesz Yvone moi lokatorzy też płaca do 10go bo tak dostają pensję ale myśmy się tak wcześniej umawiali. Gratuluje Amelce, że ją wybrali na przedstawiciela przedszkola :ico_brawa_01:

Justyna gratuluje pracy :ico_brawa_01:

Ja dzisiaj złożyłam wniosek do komisji bioetycznej, posiedzenie za dwa tygodnie, muszę się przygotować na ewentualne odpieranie zastrzeżeń. Dostałam też pracę w przychodni koło mnie dwa razy w tygodniu popołudniu, zawsze to jakiś grosz dodatkowy, jeden dzień mam dziecko zdrowe a z tym nie mam styczności u siebie więc się cieszę:) W drugiej przychodni mam tez umowę zlecenie na zastępstwa za koleżankę jak nie może iść. Więc mam sporo roboty, ale im więcej mam obowiązków tym lepiej mi się zorganizować.

Adaś zaczyna powoli coś mówić, na razie pojedyncze słowa, ale już umie pokazać co dokładnie chce, np, ostatnio zakłąda sobie kurtke i pokazuje na drzwi bo uwielbia chodzić na spacery. Wie też gdzie trzymam chrupki i podchodzi zawsze pod szafkę i mówi daj:)A jak go gdzieś ostatnio zabrałam to myśleli że ma 2 lata bo jest taki wysoki, ważą z tosią prawie tyle samo, a wzrostem sięga jej do wysokości oczu.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość