cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

21 kwie 2010, 14:14

hej Wam. Ja dzis byłam w U pracy bo miałąm 19 isc i zapomnialam musiałam nazwyślać że dizeck chorowalo itp. I do tego kazali im isc jutro do posrednika pracy do tego s...o urzędu musze znowu jechac... boszzz jak mnie to wk bo i tak nie podejme pracy mając dziecko małe bo kto z nią zostanie J zaczyna prace Jutro ale kasy nie weznie bo wziol w grudniu i nonono, ale sjkonczyc musi...
Ja nie moge podjac pracy bo On podejmie chyba dzialanosc załozy.. :ico_olaboga:
ja małej nie mam szans oddac do złobka bo w moim zafajdanym miescie jest ylko jeden i prowadzi go jakas znana zona aktora, ale nie wiem kto cięzko się dostać czeka sie z rok chyba w ciązy sie trzeba zapisywać i do tego w h.... pieniędzy kosztuje i do 12. reszta ich nie obchodzi. Takze masakra nie mam jak isc do pracy, a oni mnie tylko wk.... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

21 kwie 2010, 15:25

z tym UP nie ma lekko...
ja niestety tutaj mam to samo...
i prawdopodobnie w predszkolu beda chciali mnie zatrudnic na 2 godz dziennie...
ale to sie raczej nie oplaca...
a tutaj jest tak, ze jak ci ktos prace proponuje to musisz ja wziac, niewazne jaka by byla..

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

22 kwie 2010, 11:58

Hej wrociłam z tego przybytku wk...a. Bbasko zaczeło sie wydzierac na mnie szok dostałam od nich ofertę pracy i kiedy zapytala sie czy mam co zrobić z dzecikiem a ja ze nie to sie zaczeło ze przeciez pdpisałam rok temu ze jestem gotowa podjąc prace, a teraz mowie ze nie.Rok temu to moze bo moja mama w dom była a teraz nie ma. Że nie zgodnie z prawem stara rura jakim prawem wogle głos na mnoe podnosi ja nie jetem jej corką zeby darla ryja. No co za baba!!!!!!!!!!!! mowie ze nie mam z kim małej zostawić zeby tam isc a ona ze nie wolno z dzieckiem isc (jak bym nie wiediała) i z ryjem na mnie no wk jestem jak nie wiem co i musze isc prada na kasie za psie pieniądze... Pojde dowiem sie odmowią i musza pieczątke postawic i date. I doczepila sie bo pjak wam pisalam miałam te kartki zeby chodzic po pieczątki i ze mam 6 za mało ze dat nie ma no sluchJCIE paranoja@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 kwie 2010, 15:20

cyn_inspiration, ja tutaj tez cos takiego musze robic...
a jeszcze nie zaczelam...
ciekawe kiedy sie ktos przyczepi hihih

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

22 kwie 2010, 16:44

Sejana rozumiem, ze moze podobnie, ale nie z ryjem na petenta!!!!!! no bezczelna baba.
A tak na marginesie, jak kobieta widnieje jako samotna matka i wciska jej się coś to jest kompletna glupota :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 kwie 2010, 20:18

cyn_inspiration, u nas jest niestety to samo...
jak dziecko skonczy 3 lata to musi obowiazkowo isc do przedszkola, nawet miasto przedszkola szuka, a potem to juz spokoju nie ma...
Tak jak ja, juz 2 kurs robie...
A potem trzeba do firm podania wysylac i wypisywac taka kartke, gdzie sie wyslalo, kiedy, dane firmy i jaka odpowiedz...

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

22 kwie 2010, 20:28

pochwalic sie chcialam:

dzieciaczki moje
Obrazek
a tu sama Lenka
Obrazek

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

22 kwie 2010, 20:34

dorotaczekolada, hihi jaka panienka ci rośnie :)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 kwie 2010, 20:36

dorotaczekolada, przesliczna masz corcie...

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

23 kwie 2010, 10:38

Dorotka dzieci kropla w krople takie jak Ty :))))) ja mam rachunki nie poplacone ponaglenia pr\ychodzą niedlugo mi net odetną i musze jeszcze telefon doladowac bo sobie kłopotów narobie a 2 raz to nie dartują mi mam plusie i miksie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość