Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 paź 2007, 16:04

PARE nowych fotek :-D Nowa zabawka od Psiapsiulki Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 paź 2007, 17:13

Frydza córa to juz duza pannica :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 paź 2007, 17:16

witajcie kochane po przerwie wrrrr :ico_zly:
wczoraj zdarzylam was poczytac, ale niestety zaraz potem forum sie zawiesilo na wieki hihi
mam jednak nadzieje ze bedzie juz sprawne... wrrr :ico_zly:

nadal jestem w szoku tragedia naszej k@tk@ :ico_placzek: !!! nie moge przestac o niej myslec... i nie moge pojac co ona czuje i dlaczego tak sie stalo??? :ico_placzek:
taka kochana osoba... ciepla.. i takich przykrosci (delikatnie ujmujac) doswiadcza!!! jedyne co mozemy to wspierac ja duchowo, i pomoc uwierzyc ze pewnego pieknego dnia doczeka sie upragnionego malenstwa...
ach tylko ze mnie dobrze mowic... mam leona.. bez problemu. komplikacji... i jakim ja moge byc pocieszeniem dla niej?????
ale pewnie (niestety) sa dziewczyny ktore przezyly podobna tragedie i ciesza sie obecnie zdrowymi slicznymi dzieciaczkami i one wlasnie moga dac jej najwieksza wiare i sile. namacalny dowod na to. ze jednak bedzie kiedys mamusia.... tak bardzo jej tego zycze!!!! i tak mi cholernie smutno.. ze to zycie potrafi byc tak okrutne i niesprawiedliwe... :ico_placzek:
ach...........


dziewczyny dziekuje w imieniu leoska za komplementy pod jego adresem. nie sposob sie z wami nie zgodzic... hihi

kamila co do kupek.. 9 dni dla mnie szmat czasu. ale nie moge poradzic bo nie wiem ile dni moze to potrwac..
leon tez jest tylko na cycu i robi codziennie rano 1-2 kupki. czasem mu sie zdarzy czesciej.
ale pamietam, ze pisalas, ze kupka co kilka dni to oznaka dobrego pokarmu.. no wiec widac moj taki nie jest, ale dopoki leon sie najada i rosnie to nie ma powodu do niepokoju...
a ty daj znac jak pojawi sie znajoma musztardka w pieluszce o charakterystycznej kwasnawej woni... hmmm hihi
i koniecznie zdaj relacje z baseniku. mozna u was pstrykac fotki? w uk niestety jest to zakazane..
ale czasem po kryjomu i zanim dostrzega to ratownicy mozna porbowac hihi
a i widze zakupki szalone udane hihi
co do jednoczesciowych strojow... ja tez zakupilam ostatnio na swe plywanko hihi
i powiem ci, ze tutaj mozna kupic fajny speedo badz nike za 8f... takze 150zl to sporo.. zwlaszcza na polskie warunki....
moglabym ci przeslac. ale lepiej nie ryzykowac z rozmiarem. sama nie wiem.. ale wczesniej musialabym porobic fotki. to jest taki sklep gdzie jest duuzzo taniej i nie zawsze jest wybor. ale ja znalazlam ok hihi
daj znaka jakby co. sluze pomoca :ico_oczko:
a moze na allegro albo na ebayu poszukaj. mozga byc rownie rozsadne ceny..

lucy pamietasz jak leos tez siedzial z nami do pozna??no i jakos samo mu sie to przestawilo.. ok 20-tej zaczyna juz sie niepokoic . domagac kapieli, jedzenia spania... a co najlepsze spi nadal do pozna... wiec taka zmiana jest wlasciwia hihi zasypia zwykle po 21,
ale zdarza sie jeszcze ze do 22-23 potrafi niespac.. ale to juz rzadkosc i wtedy nie bywa juz aktywny tylko marudny i spiacy hihi

julie fajna knajpka. taki klimat od razu przywodzi mi na mysl wakacje w egipcie...hmm chcialabym tam wrocic... hihi
a kierunek studiow mysle ze jak najbardziej wlasiwy dla ciebie.. pozytywna rozgadana z ciebie babeczka. mysle ze niejednego zagubionego czlowieka wyciagniesz z dołka!!! wierze w ciebie !!!
super nosidelko.. kolorek rewelka. a maly krzys.. coz.. normalnie cudny i taki duzy... hihi
swietna kurteczke Gapa wynalazlas na allegro.. moze ktoras z dziewczyn sie skusila??

jasnie pani ja wiedzialam ze sie nie obrazilac.. raczej fochy nie w twoim stylu co?.. napewno znajdziesz cos ladniejszego dla luski hihi wyslalam ci wczoraj kilka linkow allegro na gg.. akurat przegladalam i tak na chybil trafil kilka dziewczecych zobaczylam hihi ale do chrztu sie nie nadaja niestety hihi

asiu no niesamowite, ze emi juz zaczyna zabkowanie.. oby szybko sie skonczylo...
emilka jest przeslicznym aniolekczkiem hihi a tobie widze wloski odrosly.. i zamierzasz znow sciac czy zapuszczasz na zime co by uszy ogrzaly?? hhi
tak czy siak. ladnie ci w obydwu dlugosciach hihi

martaja gratuluje zaliczenia egzaminow..
co do znieksztalconego kciuka przez ssanie, ja rowniez slyszalam o takich przypadkach ale leos na szczescie nie ssie go tak intensywnie i nie sadze aby mu to grozilo.
ale owszem polubil swoje raczki ostatnio i lubi sie nimi uspokajac hihi
a twoj babelek naprawde pocieszny hihi
mam taka sama posciel ale w nieco innych kolorkach...zoltych hihi

hanna witaj!! juz myslalam ze przepadlas na zawsze hihi szkoda ze nas opuszczasz ale napewno cieszysz sie ze wracasz do domku.. nie ma to jak u siebie co??
mala wspaniala.. rosnie slicznie1! zycze wam powodzonka w polsce i mam nadzieje ze jeszcze kiedys nas odwiedzisz

alinko swietne foteczki hihi no nie wiem czy my bysmy cos lepszego wymyslili hihi naprawde fajna zabawa z tym pampersem!!!! hihi

aniu historia twojej kolezanki rzeczywiscie sprawia nadzieje, ze jednak nawet po takich strasznych tragediach... mozna jeszcze doczekac sie malenstwa...i nie nalezy tracic nadziei nigdy :ico_nienie:

acia kochana z ciebie siostrzyczka.. tak sie troszczysz o brata

madzia udane zakupki!!! super!!! a chrzciny tuz tuz.. hihi

frydza pozdrow nasza kochana k@tk@ !!! mam nadzieje ze sie podniesie i nie straci nadzieji na to ze bedzie kiedys szczesliwa mamusia jak my!!!
a wikusia swietna i zabaweczka super!!

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

09 paź 2007, 17:22

witajcie.......
Muszę się pochwalić: Natalka wczoraj sama kopyrtnęła się z plecków na brzuszekObrazekObrazek
A ostatnio rwie sie do siadania co widać na tym zdjęciuObrazek
a tu podnosi głowę i pół siebieObrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 paź 2007, 17:27

Madziorka pisze pisze do K@tk@ ale nic nie odpisuje pewnie jej ciezko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: pocieszam ja i pzdrawiam od wszystkich wie ze ma ogromne wsparcie rowniez na tt :ico_placzek: :ico_placzek: ,ABEGANO to brawa dla coruni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 paź 2007, 17:28

Abegano moj tez wyrywa sie do siadania :ico_brawa_01:
Mam pytanie czy waszym dzieciom wytarly sie wloski bo mojemu tak z tylu w sumie bardziej na bokach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 paź 2007, 17:34

madzia leos ma wytarta glowke z tylu.. hihi smiesznie wyglada

abegano brawa dla natalki.. silna kobitka hihi leos rwie sie do siadania ale tylko kiedy jest w pozycji siedzacej ... to pcha sie do przodu
na lezaco tylko fika i nogami sie odbija do gory

frydza k@tk@ nie pisze ale napewno twoje smsy sa dniej wazne. czuje ze ma wsparcie.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 paź 2007, 17:36

Madziu mojej niuni wytarly sie z boku i z przoda a tyl nie :ico_oczko: a pozatym to juz ma nowy meszek z przodu :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 paź 2007, 17:38

a co u nas???
wczoraj byl "dzien lenia" w waszym kalendarzu nie zostal wyszczegolniony?
no coz... wasza strata hihi :ico_oczko:
leniuchowalismy w lozku do 13 hihi skonczylo sie na tym, ze adam wrocil z pracy szybciej bo juz o 15-tej i zastal nas w pizamach hihi :ico_wstydzioch:

wstyd sie przyznac ale dopiero o 19-tej wyszlismy z leonem, przy okazji odebralismy kolege z metra bo wpadl na wieczor zobaczyc leosia po raz pierwszy hhihi

a dzis wtorek czyli joga a co sie z tym wiaze wczesna jak dla nas pobudka. budzik ustawilam przed 10 a i tak nie potrafilam sie podniesc wczesniej niz o 10.3o hihi
i wszystko na szybko hihi
leon oczywiscie spal w najlepsze.. na nic sie zdalo moje halasowanie, suszenie wlosow itd sama musialam go obudzic po 11 a tak slodko spal moj szkrabek hihi

pogoda od rana . :ico_zly: .. leje.. na maxa..bleee :ico_olaboga:
i co sie okazuje?? :ico_szoking:
ze w domu nie ma ani jednej parasolki..wszystkie 3 woza sie autem z adamem...
zawsze wkladam jedna do wozka w razie "w" a adam po spakowaniu wozka do bagaznika gdzies tam je wrzuca i nigdy nie wyciaga.. a ja za kazdym razem inna parasolke do wozka wkladalam.. az wyczerpalam limit.. i dzis dopiero przedf wyjsciem zajarzylam..
i co mialam robic????

na szczescie znalazlam adama kurtke ortalionowa, w ktorej gra w pilke w trakcie takiej mokrej pogody hihi
i zalozylam ja siebie, obwiazalam sie kapturem i dawaj hihi deszcz mi nie straszny..,
ale buty i skarpetki mokre.. zwlaszcza po tym jajk zostalam potraktowana kaluza, kiedy jakis debil za kierownica nie wyhamowal..
i taka zmokla dotarlam na joge hihi

po powrocie sniadanko, zmiana skarpetek i butow na suche i kolejna rundka do przychodni. tym razem na szczepienie... :ico_placzek: wrr
leos tym razem dluzej plakal i uspokoil sie dopiero w drodze powrotnej. za to w dom spokojniejszy... nawet sie troche powyglupialismy, zrobilismy fotki itd
potem dalam mu paracetamol na wszelki wypadek i zasnal//
teraz je i na razie odpukac-spokojny.. :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 paź 2007, 17:47

Madziu my 16 pazdziernika na szczepienie ja tez bardzo przezywam to ale ostatnio Marcinek byl dzielny tylko sie skrzywil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-09, 17:57 ]
a tu marcinek jedzacy marcheweczke z jabluszkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
http://pl.youtube.com/watch?v=I_ySCgUExys

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość