Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 mar 2008, 09:52

Z okazji dnia kobiet dnia na cześć poległych feministek - życzę sobie i wam kobitki samych pełnych słonecznych promyków i uśmiechów dni wypełnionych radością naszych pociech. Zeby nam się wszystko udawało i tak jak chcemy układało :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

08 mar 2008, 12:24

Kobitki, wszystkiego najlepszego z okazji naszego Dnia Kobiet :-D

Kwiatek od Maksia dla wszystkich małych i dużych forumowych kobietek :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Obrazek

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

08 mar 2008, 23:22

Hej!
Dzięki mery, że zauważyłaś moją obecność. Jako jedyna...
Pozdrawiam i do napisania

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

09 mar 2008, 11:42

ja tylko wpadam podtrzymać topik i życzyć pogodnej niedzielki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

09 mar 2008, 23:22

jak pusto wszystkie świetuja do dzisiaj :-D Wszystkiego dobrego samych szczęśliwych chwil drogie Panie :ico_haha_01:

Anetko- ja tez wpadłam cos skrobnąć, bo jutro laski nie będą miały co czytać o ile sie pojawią :ico_oczko:

Edulitko- jak w pracy????

Chloe- a jak Dzień Kobiet w szkole pewnie kwiaty dostałaś w piątek ? a może coś jeszcze?

A ja właśnie wczoraj okna sobie pomyłam na dole wszystkie tak świętowałam :-D

Miłej nocy do jutra :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

09 mar 2008, 23:47

a my byliśmy dziś na dłuuuuuugim spacerku tak wiosennie było i cieplutko :-)
to spokojnej nocki.pa

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

10 mar 2008, 09:36

ja byłam w weekend u rodziców, wracam a tu pustki

choróbsko prawie minęło, jeszcze czasem suchy kaszel napadnie ale od tego, że cały tydzień absolutnie z nikim się nie widziałam to takiego doła załapałam, że teraz powoli się staram z niego wygrzebać ;) w tym tyg muszę już się z kimś umówić bo zwariuję

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

10 mar 2008, 12:02

1. z główką Różysi OK :-D po usg !!!! jupi :ico_brawa_01:
2. my dostałyśmy od Bartusia po tulipanie na D.K. i śniadanko + truskawki :-)
3. wczoraj kino - Mgła - taki sobie :-)

4. zdrowia kochane - dla chorych naszych forumowych ;-)
5. pieniędzy - Chloe trzeba walczyć o swoje, w końcu urodziłaś Maciusia - kolejnego ucznia w przyszłości - by ta pinda dyrektorka miała pracę, czy emeryturę - to jest motywacja :-) prawda?
6. Lila została wczoraj z dziadkami i nabiła limo pod okiem - wg teściowej, bo wiesz spódnicę miała za wąską :ico_puknij: nie byłam zła o guza, bo każdemu może się zdarzyć ale o jej teorie walnięte i nie omieszkałam powiedzieć, a już tak miło było jak się nie odzywała nieproszona...
7. nie czytam - wybaczcie, ostatnio ciągle spać mi się chce, bo Różyś chyba skowronek, nie to co my czy Lila - sowy :-D i wstaje ćwierkając o 6, 6:30 :ico_noniewiem:

tęsknię za Wami - same rozumiecie, Różynek coraz starszy, coraz więcej potrzebuje uwagi :-) jest taka kochana śmieszka :-) ciągle się uśmiecha, wystarczy spojrzeć na nią a ta sie cieszy :-D gorzej jak nikogo w pobliżu nie ma...
Lilunia szałaput, wszędzie włazi, ale przy tym taka kochana, zalotka taka - patrzy w oczy a noga już w zakazanym miejscu ;-)

idę czas już na mnie :-/

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

10 mar 2008, 12:42

Czesc

Maritko-super, że badanie ok., narobiłaś mi smaka tymi truskawkami :-D Bartolini to wie co dobre :ico_oczko:

Elu- zdrówko lepsze to na pewno humorek też się poprawi, chociaż rozumiem cię, też wariuje jak tylko tak siedzę z małym, wczoraj byliśmy u znajomych to trochę inaczej ale co z tego znowu poniedziałek i cały tydzień sami

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 mar 2008, 12:55

Witam u nas dziś od rana piekna pogoda właśnie przyszłysmy ze spaceru no i mała poszła spać. Weekend owocny, sobota pochodziliśmy po biurach podróży bo do końca miesiaca promocje na wakacje. No i chyba Kreta, zamiast chorwacji wychodzi taniej :-D A niedziela 1.30 godz. na basenie superrrrrrrrrrrrr, nogi tak mnie bolały po nim, potem smaczny obiadek i spacerek :-D A co do mojego remontu to skończony ale jeszcze nie kupiłam mebelek i to chyba musi troche poczekać. AAAAAAAAA dzień kobiet był to u mnie panowie się nie spisali ani mąż ani tata ani brat ani teść poprostu niciiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość