Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 sty 2011, 10:16

zoola27, a jak Nataszka reagowała po szczepionce? Bo to mnie właśnie interesuje.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 sty 2011, 10:29

czesc

co do szczepionek to ja strasznie sie ich boje, niby Marcela szczepilismy zawsze tymi skojarzonymi,. ale ja jeszcze bylam wtedy niedoinformowana o skutkach ubocznych
wsumie to raczej nic mu nie bylo, mial zaczerwienione w miejscu wklucia tylko po ostatniej mial goraczke
kiedys chodzilismy do pediatry, ktora odradzala wszystkie szczepienia dodatkowe, swoich wnukow nie szczepila nawet na te obowiazkowe, bo uwazala, ze gorsze sa powiklania po szczepieniach niz same choroby, przeciw ktorym sie szczepi :ico_noniewiem:
zreszta moj brat w wieku 2 miesiecy zachorowal, najprawdopodobniej wlasnie po szczepieniu i jest niepelnosprawny :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

nie wiem, jak to bedzie z druga dzidzia, pewnie nie bedziemy szczepic skojarzonymi

Awatar użytkownika
gosiek-dudek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 92
Rejestracja: 28 gru 2010, 12:14

03 sty 2011, 10:59

Dziewczyny jak bawiłyście sie w Sylwestra? U mnie było spokojnie, z ciążą i z Michasiem to raczej o szampańskich ekscesach nie było mowy :)

Cieszę się za to bo mój mężuś miał okazję w nowy rok poczuć jak maleństwo kopie :)

zoola27, świetnie że z Nataszką wszystko już lepiej :)

Ja mam krew+mocz jutro, z samego rana... jak wrócę do domu to sobie może wreszcie odpocznę od pracy :)

Wczoraj mój mąż wpadł w szał internetowy, siedział na necie i czytał o wszystkich rzeczach jakie "trzeba" kupić dla dzieciaczka :D zrobił sobie listę zakupów na jaką nas absolutnie aktualnie nie stać. Mówiłam mu, że z nim to jak z babą :D ale z drugiej strony cieszę się że się wczuwa :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 sty 2011, 11:06

Motylek22, Nataszka reagowała super !!!!zadnych powikłan ! nigdy po wkłuciach nie miała obrzeków ani temepratury.pamietam tylko ze po pierszwej gdy były 3 wkłucia przespała cały dzien.....z przerwami na jedzenie.tak ze super ......ostatnia ta przypominajaca gdzie miały byc 3 wkłucia kupiłam skojarzona bo Tuska jest bardzo charakterna i był by problem zeby ja utrzymac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 sty 2011, 11:12

Hej dziewczyny :-)
Co do szczepionek ja jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądać- poczytam i wtedy zdecyduję, teraz się tym nie martwię!

Murchinson wielkie dzięki za info! Nawet całkiem niedaleko mojej szkoły :-)
Cieszę się za to bo mój mężuś miał okazję w nowy rok poczuć jak maleństwo kopie :)
Super!! To nie lada sukces! A ja balowałam u znajomych na domówce, bardzo pozytywnie było :-) :-) nawet na parkiecie udało mi się poszaleć :-)
Wczoraj mój mąż wpadł w szał internetowy, siedział na necie i czytał o wszystkich rzeczach jakie "trzeba" kupić dla dzieciaczka :D zrobił sobie listę zakupów na jaką nas absolutnie aktualnie nie stać. Mówiłam mu, że z nim to jak z babą :D ale z drugiej strony cieszę się że się wczuwa :)
Też powoli sporządzam już taką listę, a mój mężuś aktywnie w tym uczestniczy :-) Obiecałam sobie, że po Nowym Roku już zacznę kompletować wyprawkę, mam nadzieję, że się uda. Nie ma co zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 sty 2011, 11:14

witam
zaraz do sklepu trzeba iść,miałam zrobić kopytka na obiad ale nie chce mi się i myślę co by tu innego zrobić,pytam Hani co chce a ona że pierożki :ico_haha_01: zobaczę co w sklepie będzie :ico_noniewiem:

co do szczepionek to my nie szczepiliśmy skojarzonymi bo nas na to nie stać a poza tym jakoś mam większe zaufanie do tych normalnych szczepionek :ico_noniewiem: Hania po pierwszej miała tylko temperaturę i na tym się skończyło :ico_sorki: był płacz okropny,płakałam razem z nią na 1 i 2 szczepieniu,więc jak pojechaliśmy za 3 razem na szczepienie to mąż ją trzymał na rękach i nie płakała no i ja jakaś spokojniejsza byłam

Motylek22 ślicznego masz synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 sty 2011, 11:23

eju jaka jestem wku*****
sprawdziłam stan konta a tam tylko połowe wypłaty za grudzien mi wpłynęło pisze w tytule ze za chorobowe do 15 grudnia normalnie jaja sobie robia wiem ze L4 od 16 .12 do 5 .01 dostali bo przyszło mi potwierdzenie odbioru normalnie mnie szlak trafi ......mam dosc tej firmy....

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 sty 2011, 11:26

zoola27 też bym się wkurzyła i zadzwoniła do nich co oni odwalają bo tak być nie może :ico_zly:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

03 sty 2011, 11:37

zoola27, zadzwoń zadzwoń i dowiedz się co i jak! Trzeba takie sprawy od razu wyjaśnić!

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

03 sty 2011, 11:53

zoola27, zadzwoń zadzwoń i dowiedz się co i jak! Trzeba takie sprawy od razu wyjaśnić!
tylko zeby jeszcze ktos odebrał telefon :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość