Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 11:07

Dzień dobry paniom.
Ja od rana dojadłam jednego pączka :ico_wstydzioch:
Trochę ogarnęłam chłopaków szafę i oto efekty. Nie mogłam już patrzec na kotłujące się ciuszki młodego u mnie gdzieś na półce i stwierdziłam, że czas oddać mu jedną z tobikowych półek.

Bobek ma na górze jedną półkę póki co, a Tobiko ma 3 :ico_haha_01: Ale jeszcze mamy jedną półkę nad bobkową, gdzie póki co mamy pościel. Po remoncie i przerobieniu szafy pościele znikną a Tobika rzeczy przejdą jeszcze wyżej, by Bobek miał dwie :-D

Obrazek

tu jeszcze brzuchol z dziś: 08.02.2013 - 18t 2d
Obrazek
Obrazek

I Tobiko który domagał się też zdjęcia:
Obrazek

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 11:11

misia super mebelki i cena też :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tibby
fajny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i synuś przystojniak :ico_brawa_01:

ja stawiam za 19 tydz. :ico_tort:,

ja to muszę porobić porządek w szafach, bo teraz się nie mieszczę, a co dopiero jak będzie drugie dziecko

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 11:30

DONATKA :ico_brawa_01: za 19 tc!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 11:50

donatka, to już można powiedzieć zaczęłaś 20tc czyli zaraz stuknie połowa ciaży! ale fajnie!
Gosia, a jak ty się czujesz? złe samopoczucie z początku ciąży uciekło?
Jenny, jak dziś pt się zaczął?
misia, super że takie okazje miałaś do kupienia! Jak potwierdzi mi się ciąża to z chęcią podeślę ci kilka rzeczy które mam dla dziewczynki ;-) Tobiko miał być z początku dziewczynką więc mam jedną sukieneczkę i taki rampersik malutki. Idealny na lato będzie :-) nawet mam rajstopki dla dziewczynki malutkie. Zaś bym podesłała zdjęcia lub wystawię na sprzedaż na fb to podejrzysz ;-)

my mamy to szczęście z szafą, że mamy trójskrzydłową - w zasadzie tego jednego skrzydła nie używamy i ono zostanie zlikwidowane na wiosnę i tam w tą malutką wnękę pójdzie łózeczko nowe Tobika. Chłopaki będą mieli jedno całe skrzydło dla siebie a my mamy jedno całe dla siebie. Idealnie się mieścimy. Na szczęście będziemy dorabiać szafy w korytarzu to tam pójdą wtedy ew. jakieś kiecki moje czy garnitur M.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 12:18

uff juz szafa przywieziona i szafka mniejsza,teraz mąż pojechał z kolegą po reszte,a jak przyjadą robimy znowu przemeblowanie i zobaczymy jak to wszystko ustawic bo jeszcze musimy znaleźć miejsce na łózeczko :ico_noniewiem: jak juz będę miała pokój zrobiony to wam pokaże powiecie jak wam sie podoba,oczywiscie juz mieszkamy u dziadka w pokoju :ico_oczko:
i widzę, że lozeczko kupione.
Nie jeszcze nie kupione :ico_oczko: dostane od kolezanki łóżeczko :ico_oczko:

tibbyTwój synek to coraz przystojniejszy jest,strasznie ten maluch mi sie podoba :ico_brawa_01:
a brzusiu to ty masz mały :ico_szoking: wydawał sie wiekszy :-)

donatka26 :ico_brawa_01: za 19tc :ico_brawa_01:
Zaś bym podesłała zdjęcia lub wystawię na sprzedaż na fb to podejrzysz
oki,oki ja sama nie wiem czy jeszcze będę teraz cos kupoiwała,albo brała bo mam tego az za duzo :ico_haha_01: teraz to ja juz będę rozgladała sie za kocykami,rożkami,butelkami itd

A mi tak teraz brzuś zaczyna rosnąć,ze masakra :ico_olaboga: waga rosnie i rosnie,woda mi sie w organixmie zbiera koszmar mamo :ico_sorki: i coraz ciężej i te skórcze braxtona ehhh :ico_noniewiem: No to sobie pomarudziłam,przepraszam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 12:30

Misiu bierzesz magnez? Super ze masz juz tyle rzeczy.ehhh zakupy dla maluszka tto baaardzo przyjemna rzeczz:-)

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 12:56

Tibby brzuszek super no a synek to faktycznie przystojniak.

Misiu to widzę, że i Ty zakupy zaczynasz. :-)

Mi trochę laboratorium wczoraj ciśnienie podniosło, aż rozbolała mnie głowa. Dzwonią do mnie o 20:15, ze jeden wynik jest powyżej normy i mam skontaktować się szybko ze swoim ginekologiem. Z laboratorium tylko dzwonią jak ich coś zaniepokoi, więc wyniki wysłałam do swojego lekarza i czekam na odp. , dla mnie to laboratorium przesadza i teraz wyjdzie, że niepotrzebnie lekarzowi głowe zawracam :ico_noniewiem: A tel był z powodu fibrynogenu, który czytam,że w ciąży jest naturalnie podwyższony, tylko oni w laboratorium wiedzą, że jestem w ciąży i w którym tygodniu, więc ich nie rozumiem. A dzwoniła do mnie lekarz dyżurna.

Monika ten brzuszek to pewnie bolał Ciebie ze stresu.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 15:01

32 lata i czujesz że nie jesteś pierwszej młodści na dziecko?
w sumie to już 33 lata :ico_oczko: bo 4 dni to nawet nie ma co liczyć. Ja to się czuję jakbym nadal miała 20 lat, ale czuć się to jedno a zegar biologiczny to drugie
W dzisiejszym świecie, gdzie tyle słyszy się o komplikacjach, o problemie z zajściem w ciąży, o chorobach dzieciaczków.... to wydaje mi się w moim przekonaniu, że tak do 30-tki... choć wiadomo że kobiety i po 40-tce rodzą zdrowe dzieci :ico_sorki:

WIEK uważam (bez urazy :-) ) że ja już miałam w wieku 27 lat ostatni dzwonek na dziecko ... Trzecie dziecko. Potem rezerwuje czas dla sebie to po pierwsze, po drugie robię się wygodna, dzieci coraz samodzielniejsze. W sam raz. Potem chyba za późno jak dla mnie po 28. życia.
Ja miałam 27 lat jak urodziła się Martyna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 16:00

wygrałam kolejne dwie aukcje z ciuszkami.
komplet dresikowy z czapeczką pandą i pajacyk 3-6m za 13,50 :D welurowy z tygryskiem z K.puchatka. super się cieszę.


popołudniu uciekam na kawusię z kumpelą :)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 16:07

Witajcie
misia bardzo ladne meble.
Oj I u nas w mieszkaniu pewnie zrobi sie ciasniej. My kupimy lozeczko razem z komoda z przewijakiem. Tam zaczne ukladac ubranka maluszka. Narazie wszystko pochowane w kartonach, bo i dla chlopczyka I dla dziewczynki mam I nie wiem co jest sens wyciagac. Jeszcze I tak troszke wczesnie. Chce zaczac szykowac pomalutku od konca marca. Po USG.
Narazie mysle intensywnie nad wozkiem. Czytam tez jaka gondola najlepsza. Tylko wiem, ze w Poslce I w Anglii troszke roznia sie te wozki. A Wasze dzieci jak dlugo lezaly w gondoli? Moj Oli tylko 3miesiace. Teraz bym chciala wieksza, zeby troszke dluzej uzywac. Skoro rodze w sierpniu to I w zimie dalej bym miala gondole.
tibby brzuszek sliczny. A Tobik to maly przystojniak ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość