Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

15 lis 2007, 15:21

patrz jaka spostrzegawcza no :):):):) fiu fi fiu ladnie wyszlam???? :)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

15 lis 2007, 15:46

karlka sliczne białe i zadbane ząbki :-D

aga zajefajny ten stoliczek hm... :ico_noniewiem: pomysle

młoda moja dzis spała 3,5 godziny :ico_olaboga: a ja o0blatałam ti i tam starszy tez chory szpital normalnie :ico_olaboga: mnie brało ale przeszło ..... teraz odpoczynek na kawusie :ico_kawa:

wiecie co spodnie mi zlatuja z d.... znak ze chudne :ico_brawa_01: nareszcie

[ Dodano: 2007-11-15, 14:53 ]
karolka ty maasz chyba bloka na gg na kontakty nieznajome bo ja do ciebie pukam i pukam a tam cisza :ico_placzek:


a ja sie zaraz zabieraz za robote musze troszke wózek wyczyscic stelaz ,umyc koła bo sprzedaje ,a babka ma byc w niedziele i zabrac

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

15 lis 2007, 15:57

Aga zoabcz mamy tyle samo posto ciekawe co nas jeszcze laczy heheheh
ja siedze i pije soczek Maciek na balkonie ciekawe ile pospi mam nadzieje ze jeszcze z godzinke chcoiaz u niego to ciezko zespaniem:)
ale wiecie co zjadl dzis prawie cala zupke ale ile ja sie nad tym narobilam no coz taki los ale wydaje mi sie ze to przez zabki, tylko narazie niczym mu ejszcze nie smarowalam chcoaiz dzis w nocy myslalam ze juz to zrobie ale nie :)
ale zimno :( brrrrrrrrrrrr ide chyab po herbatke komus zrobic???

[ Dodano: 2007-11-15, 14:58 ]
ze co??? napsiz do mnie na gg bo ja nie widze Twojego gg Beti

[ Dodano: 2007-11-15, 14:59 ]
podaj mi swoj numer to napsiz e do ciebie niewiem czy mam bloka

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

15 lis 2007, 19:36

To my wieczorową porą

Dobre wieści : Majka posiew jałowy. Miki wyniki lepsze, chociaż jeszcze nie idealne. Ja morfologia bezbłędna. :-D :-D :-D Dzięki za trzymanie kcikasów, jak widać znów pomogło. Zawsze mogę na Was liczyć :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ale żeby nie było za różowo znów dopominają się o mnie w pracy. Ustalenia zeszłotygodniowe już nieaktualne. Chyba będę wracała jednak jeszcze w tym roku. Najprawdopodobniej 10 grudnia. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 15-11-2007, 18:39 ]
A teraz odpisuję na posty:

gozdzik nieźle mnie pokąsałaś

nana dobrze, że jakoś ten dzień wraca do normy, a Maksia kuruj.

beti wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za utratę wagi.

karolina24 fajne łóżeczko, ale materac masz bardzo gruby i pewnie dlatego Maciuś sięga tak wysoko.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

15 lis 2007, 20:24

super że wyniki wyszły dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo mnie to cieszy
hihi mówisz ze cie niezle pokasałam :578: hihi polecam sie jutro
kurcze to troche kijowo ze juz bedziesz musiała wracać do pracy ale co zrobic

[ Dodano: 2007-11-15, 20:28 ]
a wy gdzie sie podziwacie :583:
Jula dziś padła zaraz po kapieli plamki dalej sie utrzymuja mam nadzieje ze jutro juz bedzie lepiej

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

15 lis 2007, 22:36

Jestem na posterunku :ico_haha_01: Dzieciaszki już śpią, a ja labe! Co do Maksia,to przetoczę wam tekst jaki palnął mój mężuś "jak on jest chory,to jestem kobietą"tyczyło się to Maksa,któremu rzeczywiście nic niedolega :ico_brawa_01: Nie wiem co mu było w przedszkolu,ponoć bolał go troszkę brzuszek,a przedszkolanki narobiły paniki :ico_olaboga: Fakt, że panuje grypa jelitowa,ale spokojnie! Jak przyjechał do domu pytam co mu było,a on że troszke źle się czół,ale juz jest ok i zachowywał się normalnie,a jadł aż zanatto!
urmajo, No widzisz jak trzymamy mocno kciuki :ico_brawa_01:cieszy mnie, że juz wszystko dobrze :ico_brawa_01: A jednak do pracy wcześniej :ico_olaboga: A Majeczka z kim zostanie???
gozdzik, no te plamki,niebawem będą zanikały,ale pociesz się że to juz koniec tego badziewa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

15 lis 2007, 23:48

:ico_olaboga: urwanie glowy ... młoda 20 min. temu zasneła ...

cholerka dawałam jej EURESPAL chłopaki juz w łozkach byli a ta sie tak kreciła ni chciała zamykała buzie i wszysko poszło na szyje i na czystego pajaca , za chwile ja przebrałam dałam znowu łyzke a ta to samo zrobiła :ico_zly: wylała na siebie jesooo sie kleiła jak lep a ja juz wyszłam z siebie obudziłam starszaka i mówie -TRZYMAJ JĄ! :ico_zly: bedzimy wlewac to cholerstwo

NO sie gotowiłam z mezem gadac ,a cos rozłancza i nie ma go :ico_zly: juz myślałam ,ze se jaja robi ,az tu wkoncu przychodzi sms << kochanie system mi sie wysypał :-D >> mysle se :ico_noniewiem: no to ładnie juz se pogadałam ,a miałam kilka waznych spraw do omówienia .....no zanim od nowa wgra windowsa to troche minie pewnie juz pójde spac ..ehhh... :ico_spanko:

TO TERAZ KILKA FOTEK
:one:


prawdziwa ze mnie buszmenka :ico_haha_01:


Obrazek

akuku-tu jestem :-D fajny daszek niema co :ico_oczko:

Obrazek

spodobał mi sie ten domek ...od jutra zamieszkam pod ławą :ico_noniewiem: :ico_brawa_01:

Obrazek

strasznie jestem dziś pociągająca ..... :-D wisi mi sopelek :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

16 lis 2007, 00:39

beatris75 pisze:wisi mi sopelek
nie no rozbawiłaś mnie do łez.... :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Beti, a co do Eurospalu,to zadko które dziecko ten syrop lubi. Michał na początku go lubił,a później było wpychanie i dostawałam splazmy. Teraz jak co, to daje do jedzenia,bo można jak najbardziej,nie traci na wartości!!Ale Ami dziś zaszalała i tak późno poszła spać. Ach wkleję też troszke,cio tam :ico_haha_02:
Obrazek

Obrazek

Tak wyjadał mi dzisiaj obiad :ico_oczko:
Obrazek

Karola proszę oto łózeczko!
Obrazek
DOBRACO WSZYSTKIM :-)

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

16 lis 2007, 09:54

czesc kobitki
wczoraj sluchajcie jaka historia :) wykaplismy Maciejke ja zrobilam kaszke P zaczal karmic a ja wyszlam do samochodu, wsiadam wsadzam kluczyk do stacyjki a tu nonono niemoge odpalic a byla godzina 20,30 a do kina mialam na 21,15 (dodam ze cala warszawe musialam przejechac) zadzwonilam do moejgo P ktory jest mechanikiem wrocilam do domu on poszedl do samochodu i swierdzil ze akumulator padl no i nonono ale szybko zamowilam sobie taksowke i zdazylam :):):) bylam 21,10 w kinie :):):)
a dzis juz z samochodem ok bo razem z tesciem naladowali akumulator wiec juz dzis smigne z kolezankami do kina :):):) te moje wariatki wymyslily zebysmy po kinie poszly na piwko a potem poszly na dyskoteke hehehe ale niewiem czy bedzie mi sie chcialo :) i czy nie zasne :)
ja zaraz bede robila rizotto Maciejka probuje zasnac, a ja musze sie ogarnac bo jakas zaspana jestem wrocilam o 0,30 do domu :):):)
kawki ???????????? :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

16 lis 2007, 11:07

witam :-D

gosia niop bo EURESPAL taki gorzkawy jest to sie nie dziwie ,że go nie lubią
misio wygląda przeuroczo z uświntulonym buziaczkiem tylko buziaki rozdawac :ico_smiechbig: oooo jaa chyba podziękuje :-D

karolka no to przeboje miałaś
ale za to poszalejesz sobie :ico_brawa_01: ehh... czas tylko dla siebie kiedy to było :ico_noniewiem: , ja to juz niemam ochoty na takie spodkania nawet , jednym słowem gratuluje siły zeby po nockach brykac :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-16, 10:16 ]
GOTUJE SIE MŁODA DO SPANIA.... TERAZ SIE JEJ GODZINY CO POPRZESTAWIAŁY I WIECZOREM TEZ ZASYPIA PÓZNO 22-22.30 :ico_olaboga: :ico_sorki: Z góry przepraszam za CAPSA

[ Dodano: 2007-11-16, 10:18 ]
CO TU WOGÓLE JEST GRANE!!???? :ico_olaboga: OD RANA TYLKO JEDEN POST I MÓJ?

a to juz po 10 :ico_zly: czekam z kawą :ico_kawa:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość