monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 16:33

Monika pewnie od stresu Cię brzuszek rozbolał :ico_puknij:
monikaA88 ze stresu kochanie cie brzuszek bolał brzuszek na pewno no-spa by pomogła :ico_sorki:

Monika ten brzuszek to pewnie bolał Ciebie ze stresu.
byc moze macie racje. ale na szczescie przeszlo po tym jak spedzilam chyba z 10 min. w wc :ico_sorki: :ico_olaboga:

MONIKA stres robi swoje. Myślisz, że to dobry pomysł jechać do szpitala? Możesz to mocno odczuć a to nie będzie dobre.
juz dzisiaj sie tak nie stresuje bardzo choc i tak nie wiem jak tam dzisiaj z tesciem jest ale wiem ze mam taka potrzebe jechac do szpitala. chce poprostu w kazdej chwili czy zlej czy dobrej byc tez przy mezu. ja jakos dam rade a maluszek mam nadzieje ze na nim sie jakos to zle nie odbije.

tibby brzuszek rewelacja :ico_brawa_01: ............. A misia jak zwykle sie czepia ze maly brzuszek :-P oczywiscie bez urazy misia. Ale moim zdaniem nie ma co komentowac czy maly czy duzy bo kazdy ma inna figure i u kazdego brzuszek wyglada inaczej!
to taka moja mala uwaga :ico_oczko:
A synus Tibby uroczy maly mlodzieniec z niego :-D przystojniaczek ... bedzie miec branie u dziewczyn :-D

donatka za 19 tc :ico_brawa_01: oho to juz niebawem polowa ciazy za Toba ale ten czas leci :ico_szoking:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 16:39

jeszcze tak sobie wspomne o tym ze Wy juz szykujecie miejsce w szafie na ubranka dla nowych maluszkow a ja to w ogole nie mam zadnej szafy wolnej :ico_noniewiem: iiiiiii jeszcze co najlepsze poki co nie robie nigdzie miejsca zeby to miejsce na te ubranka miec :ico_noniewiem: jakos nie chce mi sie do tego zabierac... w ogole to nie wiem czy znajde jakiekolwiek wolne miejsce w szafie na rzeczy dla malego... chyba trzeba bedzie kupic jakas komode albo co bo nie wiem gdzie ja to wszystko pomieszcze... :ico_noniewiem: a mi juz tak w sumie nie wiele czasu zostalo te dni tez tak uciekaja a ja nie mam nic przygotowane ehhh ... bosz kiedy ja sie za to wezme to tez nie wiem .... najlepiej to by bylo jakby ktos to za mnie zrobil hihihihih :-P

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 16:41

ja już bym chciała układac te ciuszki, ale wiem, że nie ma sensu bo będzie szafa przerabiana to i kurzu będzie sporo i po co kurzyć te tycie kompleciki.
Poczekam spokojnie aż remoncik się skończy. Ja planuję pranie i prasowanie na czerwiec. Na świeżo.

mi się wydaje, że w rzeczywistości on jest o wiele większy ten mój brzuch.
ale na zdjęciach jakby się wciągał :-D

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 16:48

mi się wydaje, że w rzeczywistości on jest o wiele większy ten mój brzuch.
ale na zdjęciach jakby się wciągał :-D
no bo pewnie jest wiekszy. na zdjeciu zawsze wszystko inaczej wyglada :ico_oczko: ale jak dla mnie to brzuszek super :-D jaki by nie byl wazne ze juz widoczny a najwazniejsze ze maluszek zdrowo rosnie :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 16:51

ja ubranka to mysle prac gdzies albo pod koniec marca albo na poczatku kwietnia zaraz po swietach. wczesniej nie ma sensu bo sie tylko beda kurzyc nawet w szafie. a tak swiezo wyprane beda lepsze :-D tylko nie wiem czy z takim duzym brzuchem bedzie mi sie chcialo je potem prasowac oto jest pytanie :-P

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 16:52

wygrałam kolejne dwie aukcje z ciuszkami.
komplet dresikowy z czapeczką pandą i pajacyk 3-6m za 13,50 :D welurowy z tygryskiem z K.puchatka. super się cieszę.
pochwal sie tym komplecikami :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 17:02

ooooooooooooo dziewczyny przypomnialo mi sie jeszcze mam do Was taka prosbe :ico_noniewiem:
bo mam zrobic badanie na ta glukoze z obciazeniem i ja nie wiem jak to badanie sie robi :ico_noniewiem: trzeba ta glukoze kupic w aptece tak??? ale jaka??? w ogole jak to sie bierze??? to sie jakos rozpuszcza w czyms ??? i ile tego trzeba wypic ??? matko moj ginek mi nic nie wytlumaczyl a ja sie jak glupia zastanawiam teraz jak ja mam to wszystko zrobic :ico_noniewiem: prosze pomozcie mi :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 17:27

ooooooooooooo dziewczyny przypomnialo mi sie jeszcze mam do Was taka prosbe :ico_noniewiem:
bo mam zrobic badanie na ta glukoze z obciazeniem i ja nie wiem jak to badanie sie robi :ico_noniewiem: trzeba ta glukoze kupic w aptece tak??? ale jaka??? w ogole jak to sie bierze??? to sie jakos rozpuszcza w czyms ??? i ile tego trzeba wypic ??? matko moj ginek mi nic nie wytlumaczyl a ja sie jak glupia zastanawiam teraz jak ja mam to wszystko zrobic :ico_noniewiem: prosze pomozcie mi :ico_sorki:
Kupujesz glukozę w aptece, a później już tam gdzie będziesz miała robione badanie to ci ją rozpuszczę w wodzie.
Najpierw badają poziom cukru na czczo, z tego co pamiętam to norma <100mg%, później wypija się 50g glukozy rozpuszczonej w ok 200ml wody w ciągu 3-5min i po 1godz robi się drugi pomiar (norma <140mg% )
Z własnego doświadczenia to radzę wypić w miarę szybko i mi pomogło że zatkałam nos :ico_oczko: A widziałam że nie które dziewczyny nie mogły przełknąć.
Nie wiem od której u was są badania, ale bądź tak żebyś zdarzyła wypić. Bo jak pójdziesz przed zamknięciem to ci nie zrobią.
A pamiętam że ja dostałam od nich glukozę i zapłaciłam za nią 2 zł

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 17:44

ja dziś trochę pochodziłam po mieście kupiłam Szymkowi spodnie dresowe i bluzkę w 5-10-15, bo były promocje,
potem w pepco kupiłam kartony tekturowe na zabawki, chce pochować trochę, bo większość się kurzy ,a mały się nimi nie bawi,
właśnie zrobiłam sobie frytki, Szymek gra, maż pojechał zrobić coś w aucie przy kole,

dla dzidzi nic na razie nie kupuje, mam sporo po Szymku, w maju przejrzę te ciuszki i zobaczę co by się jeszcze przydało,

Monika ja Ci nie pomogę, bo ja nie piłam tego , nie zalecił mi w pierwszej ciąży, ani teraz, ale na następną wizytę mam zrobić cukier, ale z krwi i chyba lepiej, bo jak o tym czytam i słyszę, to nie wiem czy bym to przełknęła

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 17:56

Moniko, teraz chyba standardem jest wypicie glukozy 75g o ile sie nie mylę. Ja w poprzedniej ciąży piłam 50g dlatego warto choćby spytać ginka o to ile badać. Mi to smakowało. Chciało mi sie w ogóle po tym całym badaniu jedynie pic i zaś chciałam snickersa. :D
ciuszkami pochwale sie jak wrócę do domu.
Ja do prasowania zaciagne M. mojego

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: koszulaula i 1 gość