Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 kwie 2009, 21:59

ja to najchętniej powiesiłabym ten karnisz już dzisiaj, ale zrobie sobie go jutro na spokojnie, zanim Przemcio przyjedzie to juz bedzie wisiał

jak w castoramie byłam po niego to spytałam gościa z tego działu o to czy moge zmienic na inny kołek, a on mi jak ktoś pani bedzie go wieszał to bedzie wiedział jaki kołek uzyć, a ja mu... ze sama bede wieszać :-D :-D
no bo kołki mam już w ścianie musze tylko wejsc i powiesić karnisz

ech, mam wrażenie ze bardziej znam sie na remontach od Przemcia, tyle mieszkań już robiłam, u nas w rodzinie kobitki takie zaradne wszystkie... ja to nawet spawać umiem, bo tatko mnie uczył, wiec o czym gadka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D hehe, moze ja miałam być chłopcem???

[ Dodano: 2009-04-09, 22:37 ]
ech... ide spać :ico_spanko: :ico_spanko:
zrobiłam przelew za buciki, teraz trza komara walnąć :-D :-D :-D

rano wielkie sprzątanko

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

10 kwie 2009, 05:29

izuś_85, juz rano!...sprzatasz?
..witajcie,normalnie znow spac nie moge od 4ej sie mecze i nic,no to wstalam was doczytac i cos skrobnac :ico_oczko:
moj M w pracy,mama w odwiedzinki na swieta wczoraj wieczorem przyjechala,to zbyt wiele nie bede robic,posprzatane mam,tylko jeszcze raz podlogi przejade i lux
mam karkowke,schab,kurczaki,mama pasztet zrobila,rybki tez beda i jajeczka pomalujemy w cebulce na brazowo i w zycie na zielono...
...polece pozniej na poczte wyslac moje l4 ,zawsze tak robie :-)
super ze wszystkie dzidzie zdrowe to najwazniejsze:)

[ Dodano: 2009-04-10, 05:45 ]
**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______
________________ (▒█)
______█_█_█_█____ஜ(█▒)
____█_________█(▒█ஜ
___█___________█___ஜ(█▒)
__█_____________(▒█ஜ
_█_e$$$$e__♥♥♥♥_█__ஜ(█▒)
█_$$$$$$$_♥♥♥♥♥♥█_ஜ
█_$$$$$$$$♥♥♥♥♥♥♥█ஜ(█▒)
█_$$$$$$$$$_♥♥♥ஜ █
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓_
_▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓___
___▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓____
____▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓_____
_____▓▓▓▓▓▓▓▓______
…..\\///……\\//..\/..\\//…..\\///…
\\\\////....\\\////....\\\\\/////....\\\////
…..\\///……\\//..\/..\\//…..\\///…
***____***____***____***___***
Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!
***___***___***___***___***

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 kwie 2009, 07:45

witam z ranka :-D :-D

wstałam co prawda niedawno, ale od razu puściłam automat z kocem, nagrzałam wode w bojlerze i zaraz biore sie za bardziej poważne sprzątanko, pościel już przebrana

też w nocy znów nie spałam, dobrze że mam nowy telefon, moge sobie pograć w sudoku, jak widze te cyferki to od liczenia spać mi sie chce, ale spósób mam :-D

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

10 kwie 2009, 11:56

heh hej caly ranek stronka nie dzialala dobrze ze mialam zajecie bo inaczej bym zwariowala z niepewnosci co do dzisiejszego usg :ico_noniewiem:
wysprzatalam cala kuchnie :ico_brawa_01: jak rano wstalam to calkiem inne mieszkanko az lsni :-D
w nocy spac nie umialam ciagle sie budzilam i tylko o tym usg myslalam zaraz jak tam wejde poprosze by serduszko mi zbadala tak strasznie pragne uslyszec jego dzwiek :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-04-10, 12:02 ]
Obrazek

MOJE DROGIE
ŻYCZE WAM WESOŁYCH POGODNYCH ŚWIĄT I MOKREGO DYNGUSA
ŻYCZĘ WAM ŻEBYŚCIE ZAWSZE SPOTYKAŁY TAKIE PRZYJAZNE DUSZE JAKIE JA ZNALAZŁAM WŚRÓD WAS
ŻYCZĘ WAM ŻEBYŚCIE W ZDROWIU DONOSIŁY NASZE NAJDROŻSZE SKARBY JAKIE MAMY W BRZUSIACH I POTEM BY KAŻDA Z NAS BYŁA NAJLEPSZĄ MAMUSIĄ POD SŁOŃCEM

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 kwie 2009, 12:21

a ja właśnie wróciłam z krótkich zakupków, musiałam sie zaopatrzyć w reszte płynów do posprzatania łazienki i wypastowania paneli zaraz będę myła łazieneczkę tylko musi płyn ją wyżreć :ico_brawa_01:

byłam tez w castoramie, po reszte potrzebnych rzeczy, musiałam kupić kombinerki do tych kołków, ech... Przemcio wszystkie narzędzia wynosi do pracy

zrobiłam na dziś śledziki matiaski w śmietanie- wyszły mi pierwszy raz takie jak u mamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chyba dziś mama czuwa nade mna i mi pomaga

[ Dodano: 2009-04-10, 12:22 ]
Betinko czekamy na wieści z usg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

10 kwie 2009, 12:25

izuś_85, super ze bedziesz miala ta firanke wiem jak bardzo chcialas ja wrescie zalozyc :-)
a ty mi znow przypomnialas ze powinnam cos zjesc tylko ze mnie tak zoladek sciska ze nie dam rady chyba do tego biegunke mam :ico_noniewiem:

przypomnialas mi-matki mi esa napisala ze kupila mi 15 rzczy dla dzidziusia bo sie powstrzymac nie umiala kaftaniki body czapeczke :ico_brawa_01: i wszystko w rozmiarze 56-62 bo nie wiedziala fajnie bynajmniej bede miala na poczatek juz wszystko jedynie za cym musze sie jeszcze w ciuchlandach ogladac to koszuleczki bo mam ich malo i bluzeczki z dluzszym rekawem :-D

[ Dodano: 2009-04-10, 12:27 ]
ps.wiesz co moze rzeczywiscie mamusia cie wspierala przy przygotowaniu jedzonka-napewno jest szczesliwa i dumna ze bedzie miec wnuczke/wnuczka :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 kwie 2009, 12:30

Obrazek

Wesołych i spokojnych Świąt kochane sierpnióweczki :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-04-10, 12:34 ]
betina, super ze bedziesz miała troszke ciuszków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

po swietach wielka wyprawa na lumpeksik :ico_brawa_01: mi brakuje śpioszków i półśpioszków, no i trosze koszuleczek z długim rękawkiem

mama na pewno dziś mi podpowiedziała czego zawsze mi brakowało w tych sledzikach- cukru, ze też nie wpadłam na to nigdy wcześniej... a dodawałam zawsze cukier do sosów jogurtowych, tylko ze nie wpadłam na to zeby dodać do sledzi

maleństwo sie dziś bardzo wierci, chyba czuje ze tatuś juz jest w drodze do domku :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-04-10, 12:38 ]
betina, zjedz cokolwiek, za mną od rana śledziki chodziły, ale nie ze względu na takie smaki tylko tradycję mamy, zawsze w Wielki piątek robiła matiaski w śmietanie

możliwe ze te śledziki wyszły też takie bo kupiłam dziś do nich śmietane taką jak kiedyś w butelce zamkniętej sreberkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak dawno nie czułam takiego zapachu :-D :-D

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

10 kwie 2009, 12:57

nareszcie działa stronka.
Dzisiaj post ścisly a ja gotowałam pomidorówke na swojskiej kurce na jutro i na niedziele i sie pokusiłam i zjadłam troche tego pysznego kurczaczka. Mniam.

ZUS: mi listonosz przynosi wypłate do domu, bo jakbym chciała na konto to podobno musialabym jechac do ZUSu i jakis papier wypełniac a mi sie nie chce. I mi nie przynosi w terminie wypłaty z pracy tylko kiedy ZUSowi sie zachce, nieraz jak sie skończy zwolnienie nieraz za dwa zwolnienia czyli dwa miesiace bez kasy.

izuś_85, klapki super. Ja tez musze sobie jakies kupic, bo juz wystarczająco ciepło a nie trzeba sie schylac przy zakładaniu.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

10 kwie 2009, 13:05

olala, nawet mnie nie strasz bo ja nie mam nawet na badanie :ico_olaboga: a za godz musze wychodzic
kolezance ktora jest na zwolnieniu zus placi co miesiac i ma zawsze w dniu wyplaty kase tylko nie wiem czy ma zwolnienie na pelny miesiac i czy listonosz przynosi czy na konto ma :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-10, 13:35 ]
megi5566 juz po usg ciekawe co jej wyszlo bo bym wiedziala co bede miec ja :ico_oczko:
za 20 minutek wychodze a kaski nadal nie ma-od taty bede musiala pozyczyc i na badania i na zakupy ah mam nadzieje ze mi da :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-04-10, 13:48 ]
lece dziewczynki bede dopiero wieczorkiem-trzymac kciuki

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

10 kwie 2009, 14:54

olala weź nie strasz! :ico_olaboga: ja mam zwolnienie do wtorku po świętach i nie wiem co dalej :ico_szoking: nie chce mi się wracać ale jak takie hocki klocki z tym zusem to wolę iść chociaż na parę dni bo nie mogę sobie pozwolić na to, żeby cały miesiąc czy 2 bez kasy zostać :ico_olaboga:

Tak w ogóle to ja mam już posprzątane, poprane i 2 sałatki zrobione :ico_brawa_01:
jutro tylko babka, jajka faszerowane i karkóweczka z czosnkiem :-D i tyle bo święta u mamy :-)

[shadow=yellow]Życzę Wam Wesołych Świąt![/shadow]

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość