Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

17 mar 2009, 17:54

a ja jestem wsciekła bo u ksiedza nic nie załatwilismy przez moja głupote bo zapomniałam akt urodzenia niuni :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

17 mar 2009, 18:06

przestraszylam sie teraz i ja bo moj synek tez ma jakas wysypke na policzkach taka drobniutka. cos jak potowki. i tez uklada sobie glowke na jedna strone najczesciej...

wkurzylam sie jak nie wiem bo maz mial wrocic dzisiaj a okazuje sie ze nawet jutro nie wroci i az sie poplakalam z bezsilnosci :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

moj synek woli chyba w dzien spac niz w nocy. dzisiaj specjalnie nie chcialam zeby duzo spal w dzien zeby przespal mi noc, ale nic z tego. jak po mleczku zasypia to go orkiestra by nawet nie obudzila :ico_olaboga:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

17 mar 2009, 18:20

mój właśnie wypił 180ml, pomarudił chwilkę, nosiłam i nosiłam żeby odbił i tak nie odbił teraz leży ze smokiem i udaje, że śpi, chyba się porządnie obiad

[ Dodano: 2009-03-17, 17:21 ]
bo zapomniałam akt urodzenia niuni :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
no bez aktu nie załatwisz, nawet peselu nie dadzą

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

17 mar 2009, 18:21

moj synek tez ma jakas wysypke na policzkach taka drobniutka
moja EMi też ma takie malutkie kroestki które wychodzą i potem znikaja a wychodza nowe w innym miejscu i to jest trądzik nie ma się czym przejmować samo zejdzie , maluszki tak mają
a ja jestem wsciekła bo u ksiedza nic nie załatwilismy przez moja głupote bo zapomniałam akt urodzenia niuni
to szkoda że nie mogliście załatwić a akt donieść np. jutro

Moja Emi dzisiaj ma chyba dobry dzień bo teraz ładnie spi, a wcześniej czuwała jakieś 3 godzinki i była grzeczna :-)

Chyba dzisiaj koncze karmienie piersią bo mała sie nie najada bo sie usypia przy cycu zmęczona ciągnięciem a ja cały czas się stresuje czy się najadła czy zaraz będzie płakać z głodu i bedzie dokarmianie.
Jutro planuje iść z nią na zdrowe dziecko to porozmawiam z lekarką na ten temat.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

17 mar 2009, 18:22

przestraszylam sie teraz i ja bo moj synek tez ma jakas wysypke na policzkach taka drobniutka. cos jak potowki. i tez uklada sobie glowke na jedna strone najczesciej...
poradz się lekarza,
jeśli ma taką wysypkę to może to skaza, a ma taką szorstką?

[ Dodano: 2009-03-17, 17:24 ]
wkurzylam sie jak nie wiem bo maz mial wrocic dzisiaj a okazuje sie ze nawet jutro nie wroci i az sie poplakalam z bezsilnosci :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
też chyba bym się popłakała,ale dasz radę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

17 mar 2009, 18:24

A w zeszłym tygodniu zadzwoniłam do pracy dowiedzieć się co z pitem dla mnie i okazo się ze te patafiany mi nie wysłały :ico_zly: bo sobie zapomniały i jakbym się nie zapytała to ciekawe czy by sobie wogóle przypomnieli o mnie. Dzisiaj do mnie przyszedł i jak sobie wyliczyłam pita to mam do zapłaty złotówkę :ico_zly: Dobrze ze się rozliczam z P to mam nadzieje że będziemy mieć jakiś zwrot i nie będe musiała bawić się w płacenie głupiej złotówki.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

17 mar 2009, 18:34

do mnie zadzwonili, że pit gotowy, pojechałam po niego, mama nas rozliczyła i mamy 220 zł do dostania :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

17 mar 2009, 18:50

ja nie pracowalam wogole w zeszlym roku w Polsce. jezdzilam do pracy do Szwecji. przestalam dopiero jak zaszlam w ciaze dlatego mj pit jest zerowy, a maz ma do zwrotu 5 zl :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
na umowie u pracodawcy ma wpisane ze zarabia 1150zl, ale wiecej dostaje po prostu do reki,wiec mamy nadzieje ze dostaniemy tysiaka z pomocy :ico_haha_01: :-D

[ Dodano: 2009-03-17, 17:51 ]
20 mamy isc po becikowe :-D

[ Dodano: 2009-03-17, 17:53 ]
a wczoraj bylam na zakupach i kupilam sobie bluzke i torebke. chcialam jeszcze spodnie, ale uprzymierzalam sie masakralnie i kazde byly beznadziejne no i wiekszosc byla za mala. ale przerazilam sie jak wchodzilam w rtozmiar nr 40 :ico_olaboga: nie wiedzialam ze mam taka nonono. w sumie to prawie nic po mnie nie widac ze bylam w :ico_ciezarowka: a tu taka niespodzianka... :ico_zly:

[ Dodano: 2009-03-17, 18:19 ]
a i wiecie co. moj synek (oczywiscie odpukac) nie ma kolek odkad zaczelam stosowac pewna metode, a mianowicie w dzien przed kazdym posilkiem przepajam go mniej wiecej po 10ml herbatka uspokajajaca z kopru wloskiego, a na noc robie mu rumianek i tez daje przed kazdym posilkiem. kupki robi codziennie piekne, duze i nie sa twarde - zlote i pryka sobie caly czas takze nie boli go brzuszek, gazy sa uwalniane. wczesniej musialam za malo mu dawac pic. no i u nas to jest wazne ze mu daje pic przed posilkiem poniewaz moj synek nie lubi ani rumianku ani koperku wiec po posilku krzywi sie i parska no i wogole nie chce pic, a jak jest glodny to wszystko wypije i jeszcze musze mu sama butelke zabierac. a z kolei mleko NAN jest ciezkie bo ma duza zawartosc zelaza i zawsze daje mu o 10 ml wody wiecej na podana ilosc mleczka. no to chyba tyle. teraz go wlasnie przewinelam i az sie zdziwilam ze takie malenstwo moze uwalic taaaajue kupsko duze. :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
moze to ktorejs z was pomoze...

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

17 mar 2009, 19:41

mój właśnie zaczął marudzić i purtać, po 19 go wykąpie

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

17 mar 2009, 19:53

mój maluch już drugi raz najadł sie tak, ze zwymiotował. wszystko przez ta chorobe - bo nie przystawiam go co 2-3 godz tylko jak chce i je bez opamietania. koniec z tym, taryfa ulgowa sie konczy, wracamy do planu karmien.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości