Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 sie 2008, 22:01

Marta- ja tez jestem za Krakowem, jako że jak ty sie tutaj sprowadzisz to chyba bedzie nas najwięcej z jednego miasta bo az 3 :-D A tak na serio to zawsze w przyszłe wakacje ja moge zakwaterowac w moim mieszkanku tyle,że to jeszcze kopa czasu.
A wieczór jest w ta sobote więc zapraszam jak masz chrapke!!! Temat strojów niegrzeczne uczennice :-D

Aga Może mi sie mojego Marka uda namówić na jakis wypad do was na jesieni, ja we Wroclawiu byłam wieki temu a tak jak Ci móiwłam, siedziba jego firmy na ślasku jest to może i jakiś nocleg fundną :ico_haha_01: A wiesz z wakacjami to ja zapraszam jak moi rodzice chałpe postawia nad morze :-D

[ Dodano: 2008-08-21, 22:03 ]
A ja tutaj sobie prawdziwa impre robie, męża nmowialm na pifko i sobie razem muzyczki słuchamy :-D

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

21 sie 2008, 22:09

Boziu... Wrocław, Kraków... toż to drugi koniec świata...
Prudence, jak Twoi rodzice będą mieli domek nad morzem, to może będzie trochę bliżej do mojego zadupia.
Dobranoc babeczki... mam nadzieję, że Hanka da mi dziś odespać wczorajszą noc.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 sie 2008, 22:10

Mala-mysz- mnie się Szczecin kojarzy ostatnio z książkami Szwaji, a że je lubie to kojarzy mi się pozytywnie, ale rzeczywiście daleko nam z Krakowa niemniej kiedyś zamirezam odwiedzić!!!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

21 sie 2008, 22:46

ooooo :ico_placzek: poszłyście sobie buuuuu

więc papapa robaczki :ico_papa:

ciekawi mnie co oznacza ten emotikon :556: ?????? ależ ja mam myśli :ico_wstydzioch:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

21 sie 2008, 22:53

Aga ty świntuszko :-D
Ja mam dalej chumor do du... sa dni ze mi sie zyc nie chce z mazem elektrycznie tak sobie mysle ze przecietne malzenstwo powinno trwac 5 lat i ani dnia dluzej....
co do spotkania to ja jestem za Wroclawiem :ico_oczko:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

21 sie 2008, 22:59

Anitka uśmiechnij się !!!! a na poprawę humoru polecam :556: :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

21 sie 2008, 23:00

Preudenc w związku z wstawaniem to juz masz przej... zacznie wstawac to na sekunde nie zostawisz a jak to opanuje to bedzie sobie myslala ze umie chodzic ...
Kasia bidulek Łukaszek z ta kielbasa to rzeczywiscie przesadzili....
Karolinach grunt ze Anelce humorek dopisuje dobry znak...
pozatym dolanczam do grona alkoholiczek znowu drineczka pije :ico_zdrowko: na poprawe humoru...

[ Dodano: 2008-08-21, 23:02 ]
a i Aga gratuluje podpisania umowy i zarobionej kaski do szczescia tylko życze zdrowka dla Adryjanka...

[ Dodano: 2008-08-21, 23:03 ]
na raty pisze bo na raty czytam sorki...

[ Dodano: 2008-08-21, 23:10 ]
ide spac... dobrej nocki i pospijcie dziewczyny bez pobudek...

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

22 sie 2008, 08:01

Łukaszkowi powoli przechodzi juz nie wymiotuje biegunki też nie ma ale humorek nie wraca ciągle jest oslabiony (malo je) i przez to jest smutny i ciągle śpi a ja juz mam dosyć wieczorem kręgosłup nawala jak u staruszki a co to będzie jak mi dwójka na raz zachoruje? :ico_olaboga:
pozdrawiam was serdecznie

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 sie 2008, 08:07

No to mamy Wrocław albo Kraków jak na razie...Hmmm wiecie fajnie tu i tu wiec w sumie ostatecznie mozna zrobic głosowanie.Tylko kiedy??

Aga oj Ty śwtuszko!!!!!!! :-D Dziewczyny to sie rozkrecamy ostatnio w 2 strone i nie tylko Mamuskowanie nam w glowie!!!!Ale to super bo nie tylko Mamuśki z Nas przeciez :ico_oczko:

Anita wiesz moze to taki okres....jakis kryzysik macie i minie...a moze faktycznie potrzeba Wam świetnie, aktywnie spędzonej nocy :ico_oczko: :556:

Cholera znow u mnie nie ma cieplej wody!!! :ico_zly: A zarz musimy z domu wychodzic i jak tu sie umyc????Ide grzac w czajniku :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-22, 08:11 ]
Kasia jeszcze kilka dni i Łukaszek bedzie jak nowo narodzony!!!!
Mnie tez nawala kregosłup od ciazy codziennie a Tobie wspolczuje bardzo bo wyobrazam sobie jak Ciebie boli!!!! :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

22 sie 2008, 09:04

Dzień doberek!

Kasia Ciesze sie, że Łukaszek już lepiej. Mam nadzieje ze apetyet i humorek wróci szybko!!!

Aga Emotikonek pierwsza klasa :) Mysmy wczoraj zrobili pożytek z naszego imprezowego humoru :-D

Anita Ja tez sie tak czasami czuje a potem mi przechodzi, może macie chwilowy kryzys i tyle.

Ja się znów nie wyspałam ale w sumie to przez to moje gardło bo Tosia ładnie dziś spała, oczka mi się zamykają a niebawem muszę leciec na zakupy przed jutrem :ico_olaboga: Miłego dnia!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość