Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 lut 2008, 13:56

spinka, mozesz spróbowac dodać troche białej kapusty- gotowanej uprzednio oczywiście- moja mama tak robi jak jej wyjdzie za słony :ico_oczko:
Anuszka, nie miałam ochoty sie kłocić czy dyskutowac, bolał mnie pecherz bo był pełny, ten kretyn wciskał mi ta sonde czy jak to sie nazywa dość mocno w brzuch- bolało mnie czasem ,brrr... chciałam stamtad wyjść jak najszybciej . To mnie wkurza że taki ogólny lekarz zajmuje sie usg wszystkiego- ,moim zdaniem ciążą powinien zajmowac sie gin :ico_puknij:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 lut 2008, 14:01

Hej!

Ja normalnie padam, właśnie wróciłam, poszłam na spacer do sklepu :ico_oczko: , ale nic to nie dało, czekaja mnie cięzkie 2 godziny :ico_olaboga:

Spinka watpię, żeby te maści coś dały, chyba, ze bedę sie smarowała cały czas, a leki odpadają więc pewnie drapiaca się zostanę :-)
A z tym ciśnieniem to myślę (mam nadzieję), ze to wina pogody i ogólnie niewyspania.
Zakupkami to właśnie pochwaliłam się, że kupiła, na foty sił zabrakło :-)
A Twój A. to coś wcześnie z tymi Walentynkami, ale milutko, ze o drugiej małej kobietce tez pomyslał
:ico_brawa_01:

Lulu_ zaprawiaj się, zaprawiaj :ico_haha_01:

Marta najwazniejsze, że dzidzia zdrowa i wszystko jest na swoim miejscu :-) :ico_brawa_01: . Po naszym ostatnim USG mój m. stwierdził, że on nic nie widział, zreszta ja tez niewiele (było widać, ale jak dla nas laików mało wyraźnie), ale myślę, że to dlatego, ze dzidzia jest coraz większa i po prostu muszą oglądać partiami ciała.
Ale to jego zachowanie to po prostu :ico_szoking: Niestety teoria, ze jak nie zapłacisz to maja Cię daleko w d.... potwierdza się :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

13 lut 2008, 14:08

Marta ja bym musiała dodać jeszcze z 1,5 kg kapusty, bo tak przesoliłam że szok, a tylko ja lubie bigos, a jeść go 2 tygodnie mi się nie uśmiecha, więc chyba przemęczę ten chol... słony.

Nowa kontroluj te skoki ciśnienia, one są niebezpieczne dla dziecka. A z tym drapaniem to Ci współczuję, jak pisałam wcześniej A. ma AZS i ciągle się drapie, znowu mu sie maść skończyła i aż mnie w nocy budzi :ico_zly:
A mi właśnie o fotki chodziło, ale jak nie masz siły to ok.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 lut 2008, 14:12

spinka, to może spróbuj sposobu jaki sie stosuje na przesolona zupe- wrzuc parę ziemniaków całych, surowych i one powinny wciągnac soli trochę, tylko żeby Ci się nie rozlazły w tym bigosie tylko pogotuj go trochę z tymi ziemniorami a potem je wyjmij :ico_noniewiem:
Na naszym usg m. widział ta dłon z paluszkami i buzke slicznie i nózki no i mi szkoda że ja nie miałam okazji na to patrzec też. no i nic o wadze lekarz nie wspomniał :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-13, 13:14 ]
ja nawet nie robie chyba fotki z tego zdjecia z usg no b to tylko owal głowki i nic więcej. pewnie lekarka sobie do kartoteki to wsadzi :ico_noniewiem:
Sorki że wam jojkam ale tak sie cieszyłam że poogladam dzidzię, tak na to czekałam i nic nawet przez sekunde mi nie pokazał durny lekarz :ico_placzek: no i zawidziona jestem przeokropnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 lut 2008, 14:16

spinka pisze:A mi właśnie o fotki chodziło, ale jak nie masz siły to ok.

F
otki na pewno zrobię, jak tylko bedę mieć chwilę :-)

A ja wczoraj zarezerwowałam nocleg w Bieszczadach :ico_haha_01: , zabieramy Torę i jedziemy do Wetliny (sobota, niedziela), to tak w ramach Walentynek. To zanczy już wcześniej planowalismy pojechać, ale czasu nie było.
W ogóle w to miejsce jeździmy praktycznie co roku w styczniu (bo w styczniu się poznalismy), wiec to taki romantyczny wyjazd bedzie, Tylko pierwszy raz z dzidziusiem i pieskiem :-D

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 lut 2008, 14:18

NOWA, super pomysł z tym wyjazdem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: my walentynki nie wiem jak uczcimy, pewnie małym baraszkowaniem w łóżeczku o ile m. wróci z pracy o przyzwoitej porze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

13 lut 2008, 14:18

Marta :ico_pocieszyciel: Za to jak prywatnie pójdziesz to wtedy Ci gin wszystko pokaże i po kolei wyjaśni :ico_haha_02:
Spróbuję tego sposobu na ziemniaka, może sie uda :-)

Nowa super Walentynki będziecie mieli :-)
Ostatnio zmieniony 13 lut 2008, 14:20 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

13 lut 2008, 14:18

NOWA, ja miałam skoki ciśnienia, nawet do 140/95, tętno ze 120, lekarz kazał mierzyć dwa razy dziennie, zwolniłam tryb zycia i przeszlo. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 lut 2008, 14:21

Marta26 pisze:Sorki że wam jojkam ale tak sie cieszyłam że poogladam dzidzię, tak na to czekałam i nic nawet przez sekunde mi nie pokazał durny lekarz no i zawidziona jestem przeokropnie


Marta to jak wybierasz sie prywatnie to fundnij sobie może to USG 3D/ 4D rozdzielczość jest o wiele lepsza i na pewno będzie dzidzię dokładniej widać.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 lut 2008, 14:25

NOWA, musiałabym jechac do krakowa bo u nas raczej nie maja takiej aparaturki jeszcze no a parę tyg. temu zastanawiałam się nad tym że musze wybrac jedna z dwóch "rzeczy"- tzn. albo wydam kaskę na to usg, albo kupie monitor oddechu. no i postanowiłam monitor bo wiem jaka jestem panikara i myslę że to urzadzonko pozwoli mi spokojniej spac :ico_oczko: a niestety obu tych rzeczy sobie nie zafundujemy :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość