Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 maja 2007, 15:21

Aga my jedziemy w przyszłym tyg na zakupy do hurtowni po reszte rzeczy czyli wanienke kupie parasolke do wózka na lato i w aptece potrzebne rzeczy i pakuje torbe do szpitala i czekam :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 maja 2007, 15:43

Acia placek rabarbarowy mniam mniam.... hihi

asiula i aga... u nas rowniez niespodzianka.... i wszyscy stawiaja i chca chlopaka.... hihi i my jakois tak sie nastawilismy na synka, .... choc gdzies tam po cichu myslimy ze jednak bedzie dziewczynka... ja mialam takie pierwsze przeczucie.... ale potem zasugerowalam sie zdaniem innych hihi wiec tak naprawde,,,, nic nie wiemy....

hania i leatka ale z was cycate na maxa hihi a ja skromna 75A hihi :-D

lucy wlasnie w bootsie zakupilam zielone przescieradelka.... wreszcie znalazlam wlasciwy rozmiar w tym kolorze.. choc w tk maxie ten zielony byl ladniejszy... ale coz za male albo za duze hihi hihi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 maja 2007, 15:59

madziorka bedzie niespodzianka, tak ladnie wygladasz ,ze mowia ,ze to na chlopca :-D ale ze mnie zadna wrozka,kasikowi tez synka przepowiedzialam,a ma corke he he hannah fajowy wasz piesek ....a ty nie plakusiaj,bo nie ma powodu hihi ja jakos w ciazy malo jestem placzliwa,jedynie jak jezdze autem i t na mnie krzyczy :-D ale to norma he he,potem mnie przeprasza,a na drugi dzien to samo hihi...a teraz do mnie dzwonil,ze cos trzeba w aucie wymienic,juz sie wystraszylam,ze cos zepsulam,ale to nie ja ...uffff

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 maja 2007, 19:06

Lucy do wrózenia to sie nie nadajesz :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

04 maja 2007, 19:32

Cześć laski,
Ja dziś pracowity poranek miałam, bo poprałam wszystko dla malucha. Chyba jak wrócę z pracy to się wezmę za prasowania, ale jeszcze nie jestem pewna. Zobacze czy będę miała siłę.

Agniecha przystojnego masz męża jak na mój gust. Z czoła podobny do mojego Jarka hihi, też nieco wytarty hehehe, ale uwielbiam tą łysinkę a co...

Haniu twój piesio jest przesłodki, chyba młody jeszcze, przynajmniej tak wygląda.

Madziorka czas najwyższy na te zakupy, bo to juz teraz nigdy nie wiadomo...
A radocha swoja drogą. Ja tak siedze czasem i jeszcze zaglądam na allegro, ale staram się niczym nie skusić bo juz mam wystarczająco.

Znów mnie ciągnie na siusiu więc idę. A za pół godzinki do domku więc papapa...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 maja 2007, 22:31

dziewczyny, mój mą z okazji własnych urodzinek zrobił mi niespodziankę i zabrał mnie na wycieczkę, na lody do Wisły a potem na wycieczkę krajoznawczą tzw. Pętlą Beskidzką. A potem pojechaliśmy jeszcze nad Jezioro Żywieckie, było naprawdę super. Później jeszcze pojechaliśmy na zakupy bo przecież trzeba jakoś rodzinkę ugościć w weekend

przy okazji pochwalę się zdjęciami z dzisiejszej wyprawy :-D

Obrazek
na deptaku w Wiśle z siostrą męża

Obrazek
centrum Wisły sklep z pamiątkami

Obrazek
nad jeziorem Żywieckim

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 maja 2007, 00:07

ale ladne fotki :-D asiu ladnie wygladasz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 maja 2007, 00:29

asiula super niespodzianke twoj ukochany wymyslil hihi
ladnie sie prezentujesz .. hihi ciaza ci sluzy..

ja jako rowniez zodiakalny byk skladam najlpesze zyczonka urodzinowe!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wrocilismy niedawno z ikei.. zadowoleni.. komoda z przewijakiem zakupiona.. a przy okazji pare pierdolek do domku hihi
spotkalam tam niezliczona ilosc ciezarowek.... ale nas sie porobilo hihi
super!!!! az lozeczek braklo... jutro maja dowiezc 7 sztuk hihi niewiele co?? pewnie neizly boj tam sie stoczy,, dobrze ze my postanowilsimy jeszcze sie wstrzymac.... hihi
lucy rezczywiscie widzialam torby w ikei..pierwszy raz.. ale nie bylo zadnej nadajacej sie do szpitala wg mnie... pewnie wykupili hihi bo widzialam tlyko walizki albo plecaki albo jedna taka miekka wielka... czarna... hihi i tyle...
zegnam sie i dobrej nocki zycze.. do jutra papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 maja 2007, 00:32

to chyba wykupili te torby ;) jak tyle ciezarowek :-D madziorka widze,ze teraz to zakupy pelna para :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 maja 2007, 00:34

jasne lucy.. musze was dogonic... hihi mialam isc spac ale na gg klikam z siorka i TT przegladam hihi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość