lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 cze 2007, 22:41

kasik wspolczuje :ico_pocieszyciel: a co do mieszkania to to jest super cena wg mnie ,bo za 3 pokoje ,to jest szeregowiec...musze obejrzec,bo w bristolu za taka cene to ja jeszcze nie spotkalam ,ale to znajomi sie wyprowadzaja,bo dostali mieszkanie od szefa szczesciarze :ico_brawa_01: w ten weekend pojdziemy zobaczyc,czy rzeczywiscie takie fajne jak mowia...tomek juz nie protestuje ...hi hi ...twierdzi,ze zle zrozumialam :-D jak zwykle ...ehhh faceci...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 cze 2007, 22:45

czesc`dziewczyny!
pisala, juz po poloudniu, ale lenka mi wyaksowala posta i tak sie wściekłam, ze wyłaczyłam komputer, kuba bierze laptopa do pracy, a moj stary dziad-komputer stoi jeszcze na podlodze i lenka noga wlazla na klawiature i wcięło mi wszystko :ico_oczko:
Fela, no to ja juz z tym mlekiem nie wiem, bo ja juz lence ze trzy miesiące daje krowie :ico_noniewiem: teraz tylko z płatkami, bo przez te bobkowate kupy musialam kaszki odstawic. serki i jogurty daje jej codziennie, bo bardzo lubi i szybko moge ją tym zapchac na troche, bo jadla by non stop, najlepiej mięcho :ico_oczko:
Kasiunia, mam nadzieje, ze ta maść choc troche ulży Vikusi, bo taka malutka, a caly czas cos jej sie przytrafia :ico_noniewiem: dobrze, ze poszliscie do lekarza i on zareagowal jak należy. trzymajcie sie kochani!
Madzia, moje gratulacje, wreszcie jest łóżeczko :ico_brawa_01: barzdo sie ciesze, ze jest takie jak chcialas :ico_oczko: a co z tą chustą, kupujesz?
Jaśnie Pani, dzisiaj, kiedy bylas u lekarza, to mi sie mózgownica przegrzewala tak sie skupialam na twoich skurczach...ale fale musiały sie odbić od twojego brzucha, moja energia wyprodukwana z najwyższej jakości szarych komórek uderzyła w panią obok i dlatego ta mamuśka urodziła w 5 minut...dzięki mnie oczywiście :-D
Lucy, bardzo dobrze przygadałas mu o tych fajkach! tak trzymac i nie popuszczac :-D rzeczywiscie taka chatka by wam sie teraz przydala i chyba warto rzucic palenie. truj mu codziennie po kilka razy!!!! :ico_oczko:
Marta, a ty bys chciala wlasnie w wodzie rodzic? koło nadmuchaj w razie czego :ico_oczko: tu chyba zadna w wodzie nie rodzila, ale gdyby tobie sie udalo to wreszcie ktos by nam o tym opowiedzial, bo ja nie ma pojecia jak to wygląda. np: nago sie wchodzi do tej wanny?
Felicity, mam nadzieje, ze te zębolki szybko Oleńce wyjdą :ico_noniewiem:
Fitney gdzie szukalas ofert pracy? w gazetach czy agencjach czy i tu i tu? wiesz najlepeij to prace znalezc przez znajomych, moze niech mąż sie popyta, tak łatwiej, jak cie ktos poleci. trzymam kciuki :ico_oczko:
Delfinko, a na te plecy to nie ma zadnej rady? moze jakies masaze rehabilitacyjne albo cos takiego?

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

08 cze 2007, 23:36

Kasia na te plecy moze mama cos w Polsce poradzi, moze laser mi zrobi, takie skrzywienie poszlo, ze tylko :ico_placzek: mi zostalo, ale to moja glupota, garbienie sie itp :ico_puknij:
Kasik a dla hv i gp :502: :503: :503: a dla Vikuni :ico_buziaczki_big: . Kasik, jak Ona tak placze sprobuj jej brzuszek suszarka posuszyc, trzymaj blisko swoja dlon zeby jej nie poparzyc. I popros o oilatum plyn i krem, bo jak ma te krostki to i pewnie swedzi, a oilatum lagodzi zmiany naskorne, wiec moze troche pomoc, gp wyda ci recepte.
A tak wogole to nasze cory maja takie same sukieneczki z dzdzowniczka :ico_haha_01:
Lucy mama juz dotarla???

Nie dalam za wygrana z wozkiem i do Nowego Yorku dotarlam, bo tam maja go na skladzie, moga mi go wyslac ale za 130 dolarow :ico_szoking: to prawie rownowartosc wozka :ico_puknij: niestety przegralam pozostalo mi zakupic ten co mi sie nie podoba :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 cze 2007, 23:44

kasik jakie to przykre kiedy takie malenstwo musi sie juz tak meczyc :ico_olaboga: .... ah te okropne uczulenia i chorobska :ico_placzek: !!!!!!!!!! i najgorsze, ze my nie mozemy nic zdzialac..... :ico_zly: niech twoja malutka szybko wraca do zdrowka!!!!!! :ico_pocieszyciel:
a propos porodu to ja specjalnie pytalam polozna o to czy bede mogla polezec w wodzie przed porodem i wlasnie ona zdecydowanie zaprzeczyla.. !!! z powodu tej kroplowki!!!! :ico_zly: zobaczymy co powiedza w szpitalu..

marta wspolczuje tych hemoroidow!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: ja sie boje tego na maxa!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: bo to przeciez w kazdej chwili moze sie pojawic!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga:

fela my placimy tylko 25f mniej niz ty... za to samo... one bed w bloku.. miejsce parkingowe.. ale na parterze i mamy cos a la tarasik... wyjscie na trawke.. z salonu.. hih ale nieogrodzone... jednak grilowac mozna i pranie suszyc... taki plus

lucy mam nadzieje, ze mieszkanko wam sie spodoba :ico_brawa_01: czyli to jest 2 bed? za taka cene? super. u nas nie byloby szans.. :ico_szoking:

kasia na chuste wciaz jestem napalona.. :ico_brawa_01: dzis wlasnie ogladalam znow na ebayu... i :ico_brawa_01: kilka mi sie spodobalo...aler wciaz nie moge sie zdecydowac :ico_noniewiem: nawet jedna z polski sprzedaja ..taka bardzo popularna.. tylku na ang ebayu chca dwa razy wiecej cwaniaki hihi :ico_puknij:

wlasnie wrocilismy z asdy.. kupilismy wreszcie pieluszki... nie wiem czy hugiesy lepsze czy pampresy... wybralismy na razie hugiesy.. od 2-5kg ... i kupilam tez takie sspray MIlton do denzyfekcji powierzchni sprzetow zabawek.. bo cche to lozeczko nim wyczysic..to jest specjalne dla dzieci hihi

a propos rodzenia w wodzie..widzialam filmik na zywo amerykanski.. :-D babka lezala naga.. i maluszek taki spokojny wyszedl... super!!!! :-D
jak chcesz marta to poszukam gdzies i wysle ci linka... ale nie wiem czy juz wam nie podawalam... chyba ze tylko na czerwcowkach... :ico_noniewiem:
u nas sa dwie sale z wanna i polozna powiedziala , ze nie zdarza sie, aby obie byly zajete... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-08, 23:50 ]
delfinko ja tez mam skolioze i o dziwo w ciazy mi nie dokucza.. ale kto wiec co bedzie pozniej... ah to wszsytko przez nasze zaniedbania...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

09 cze 2007, 00:03

Delfinka, nie myslalam, ze az tak cie wygięło :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze mama cos na to zaradzi. a to od garbienia sie? ja tez prosta nie chodze...tylko ciebie to pewnie biust przewaza...mi to nie grozi :-D , a ja po prostu często okularow zapominam i musze patrzec pod nogi :ico_oczko:
Madzia, jak znajdziesz to wklej tego linka, bo mnie starsznie ciekawi to rodzenie w wodzie, szczegolnie wlasnie jak to wygląda od strony mamy, pływa tam na golaska, czy tylko siedzi, musi tak jakos chyba lezec, bo tak to na dziecku by usiadła :ico_oczko: starsznie mnie to ciekawi, wklej prosze :ico_oczko: bardzo dobry pomysl z tym srodkiem dezynfekującym, szczegolnie na uzywane łóżeczko, ale pamiętaj, zeby nie przesadzac, bo troche bakterii i zarazkow to nawet maluszek potrzebuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 cze 2007, 00:31

kasiu nie zamierzam tym plynem czyscic wszystkiego co maluszek dotknie hihi bezprzesady.. ale zakupilam z mysla o lozeczku... no i przewijak i cos tam moge wyczyscy jednorazowo.. a potem to juz nie bede sie przejmowac.. hihi
tu sa filmy z porodow...:))) milego ogladania
http://www.babycenter.com/videos/view/? ... ideoplayer

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

09 cze 2007, 01:20

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-09, 01:22 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-09, 01:23 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-09, 01:24 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-09, 01:26 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-09, 01:27 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-06-09, 01:30 ]
zakochalismy sie z mezem w tych schodach, planujemy taki salon sobie w domu zrobic
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 cze 2007, 07:38

Madziorka dzieki za linka, no i w moim przypadku rodzenie w wodzie byloby super bo mam hemoroidy a na to dobrze ciepło wpływa :ico_brawa_01: kurcze laduje mi linka 25 minut i nic, jakos nie moze otworzyc, moze pozniej :ico_placzek:
Kasia do wanny wchodzisz nago, lub w t-shircie, staniku, , jak Ci pasuje i do tego gazu mozesz uzywac, ja chba sie zdecyduje, co mi szkodzi? najwyzej poprosze o epidural, chociaz chciałabym nie.
Delfina córeczka super, a schody mi sie podobaja
Kasik jak tam Viki? pisz
Jasnie Pani co tam?????

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

09 cze 2007, 09:43

kasi.k pisze:
Fittney glowa do góry, będzie dobrze :ico_pocieszyciel: i z praca i męzem...

A powód mojej nieobecności - nastepne klopoty z malutką :ico_placzek: my się chyba nigdy od nich nie uwolnimy :ico_placzek: A tym razem Vikusia od wtorku nie chce nas wogóle spać w dzien tylko non stop płacze... obojętne co robimy i jak ja zabawiamy jest płacz, uspokaja się jedynie gdy ją tulimy... No i nie pamiętam czy wam pisałam ze w zeszły weekend wyszla jej na buzi okropna wysypka a HV stwierdziła ze to normalne u niemowlaków i dała jakąs maśc, ale tej wysypki było coraz wiecej :ico_olaboga: Vikusia drapała sie okropnie, a krostki przeniosły sie na cała głowke (nawet we włosach) i zrobiły sie z nich czerwone, suche plamy... Dzisiaj bylismy u lekarza i okazało się, że to skaza białkowa :ico_placzek: Dostalismy maść Hydrokortyzon, która jest na sterydach ale podobno zmiany skórne sa tak duże, że tylko sterydy jej szybciutko pomogą... no i od dzisiaj pijemy tylko mleczko sojowe (które smierdzi i ma ohydny smak-próbowałam)... No i wg lekarza płacz Vikusi jest od tej skazy, bo to podobno ogromny szok dla żołądeczka, wogóle całego organizmu, że juz nie wspominając o tym jak baaardzo ją to swedzi :ico_placzek:

czytam twego posta i widze to co ja przezywalam :ico_placzek: niestety taka wysypka nie jest normalna i to objaw alergii ktora wiele osob ignoruje poczytaj sklad tej masci bo mozliwe ze tam znjdziesz bezposredniego sprawce uczulenia,moj Adi do tej pory cierpi najbardziej przez kwas cytrynowy ktory powoduje okropne kolki,my nie mozemy na zmiany na buzi uzywac zadnych masci bo one wlsnie ten glupi citic acid zawieraja i malemu zamiast pomagac to szkodza :ico_zly: co do sterydow,to uwazaj z ich uzywaniem szczegolnie na buzce bo pozniej mala bedzie miala plamy jak bedzie starsza i bedzie sie opalala.Niestety bardzo czesto przy skazie bialkowej soja tez uczula wiec obserwuj mala czy jest poprawa bo i ono moze jej szkodzic :( u mnie lekarka niestety na niewiele sie zdala bo Adi mial dziwna wysypke przez kilka tygodni a ona nie wiedziala od czego to moglo byc :ico_noniewiem: dopiero moja scisla dieta i wnikliwa obserwacja pokazaly winowajcow wysypki,kolek.przez 2,5 roku karmienia nie spalam zadnej nocy calej,ale Adi to wyjatkowy przypadek i mam nadzieje ze twoja mala szybko sie z tym upora :ico_oczko:

fela pisze:.kurde nie ma jak z cycka mamy malenstwo sobie poje chociaz z pol roku...najlepsze co moze byc,i nie ma kolek,antycialka,i wogole...
:-D

owsszem mleko mamy najlepsze ale kolki niestety wystepuja i to czessciej niz przy mleku modyfikowanym,wszystko zalezy tez od tego czy mama lub tato sa alergikami.ja o tym dowiedzialam sie dopiero jak zobaczylam jak Adi sie meczy,a wczoraj odkrylam u niego liszaje od mleka,ktore od niedawna dopiero dostaje i wiem ze jako male dziecko tez mialam uczulenie na mleko ale wtedy nikt nie przejmowal sie takimi rzeczami :ico_szoking: :ico_szoking: pamietam tylko ze latem u babci zawsze najbardziej byly widoczne i niktt nigdy nie powiazal ich z mlekiem,a ja za mlekiem zawsze przepadalam :ico_szoking: i do niedawna bylam pewna ze nie jestem alergikiem :ico_olaboga:

kaasiaa79 pisze:Fitney gdzie szukalas ofert pracy? w gazetach czy agencjach czy i tu i tu? wiesz najlepeij to prace znalezc przez znajomych, moze niech mąż sie popyta, tak łatwiej, jak cie ktos poleci. trzymam kciuki :ico_oczko:

sęk w tym że nawet w jobcenter nic nie znalazlam,na londynku po kilka razy dziennie sprawdzam,tak samo na innych stronach no i w coolturze i takich tam :ico_noniewiem:
pracy dla mezczyzn jets zdecydowanie wiecej niz dla kobiet :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 cze 2007, 09:47

delfinamama przyjechala,wlasnie jej fotki pokazywalam i mowi ,,ooo,jaka piekna dziewczyna ,, :ico_brawa_01: no widzisz,nawet moja mame powalilas :-D schody super :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość