Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

09 sie 2007, 21:33

echh ja dalej mam skurcze teraz co 10 min, ale cięzko mi powiedzieć czy sa mocniejsze czy nie :ico_szoking: mam nadzieje, że dotrzymam do rana bo nie widzi mi się noca napastowac szpital :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-09, 21:34 ]
acha zmykam z sieci, jakby cos to będe pisać smsy do Kasi1983 bo do niej mam numer
A jak nie to zamelduje się jutro po ktg...
Miłej nocki

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

10 sie 2007, 09:28

Pruedence urodziła !!!!!!!!!!!!1 n radosnych ogłoszeniach napisałam więcej

[ Dodano: 2007-08-10, 09:34 ]
Kasia3 u nas są one są pakowane po 2 i tobie też radzę kupić conajmniej dwa bo je po każdym karmieniu musisz wyparzyć więc lepij mieć zapas

dla mnie te kapturki to zbawienie chociaż i przez nie troche boli i dlatgo w nocy karmię z butli odciągniętym mleczkiem

mój wózek też się wydawał lekki le jak podnosiłam go w sklepie a łazić z nim po schodach to co innego no ale za to ma pompowane kola gdyby wziąć taki z malymi plastikowymi bylo by duuuużo lżej

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

10 sie 2007, 09:37

:ico_szoking:


super ze wszystko szybko poszlo. a ja wciaz czekam :ico_placzek:
:562:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

10 sie 2007, 10:11

Pruedence, jeszcze raz, Kochana, wszystkiego naj naj naj :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

My tez bylismy dzis na pierwszym spacerku. Trwał 20 minuta, bo dłuzej nie dałam rady isc. Nawet nie wiedziałam, ze jestem az tak słaba. :ico_szoking: Rana goi sie super. Miałam 2 szwy. Jeden rozpuszczalny, drugi zwykłay. Zwykły wyjeli mi jak wychodziłam ze szpitala, a ten rozpuszczalny nadal sie rozpuszcza, ale niewiele go juz zostało. Tak własciwie to bolało mnie (tak na prawde) 3 dni, ale tabletki na ból brałam ok tygodnia bo jednak szwy daja o sobie znac. :ico_wstydzioch: Ale i tak jestem zadowolona, bo myślałam, ze bedzie gorzej.

Dzis Mały zasnał bez problemu. Tak wiec ten wczorajszy wystep to byl prawdopodobnie ból spowodowany moim mlekiem :ico_placzek: Niestety musze brac te tabletki, zeby sie nie odwodnic. :ico_noniewiem: Ale przystawiam Szymona do piersi za kazdym razem jak jest pora karmienia. Najgorsze jest to, ze on nawet nie umie złapac tak jak powinien. Przez cały ten czas walki udało mu sie pociagnac 2 razy i sie zniechecił, bo nic nie poleciało... Ale walczymy dalej.

Oki, ide spac, bo u mnie jest 4 nad ranem :ico_haha_02: Własnie skonczylismy nocne karmienie. :ico_brawa_01:

Odezwe sie jutro. Buziole!!! :ico_buziaczki_big:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

10 sie 2007, 10:47

Pruedence,
Obrazek
Obrazek
Obrazek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
super że tak szybko poszło
beata84, teraz twoja kolej :ico_brawa_01:
a u mnie cisza :ico_placzek:
ja kupiłam takie kapturki ,zobaczymy jak to będzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

10 sie 2007, 11:37

Aga 78 też się dziś rozdwoila :ico_brawa_01:
wisienko nie poddawaj się i próbuj ciągnać laktatorem wtedy brodawka będzie miękka i maleństwo zlapie ją napewno nie poddawaj sie

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

10 sie 2007, 11:42

Pruedence, rewelacja i mamy pierwszą dziweczynkę. Gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Cieszę się bardzo. :-D :-D :-D
No ja dzisiaj idę na ktg, może się czegoś dowiem. Później do apteki po kapturki i maść na pogryzione sutki. Nie mam pojęcia kiedy, będę mogła to wykorzystac, bo jak na razie u mnie nadal nic się nie dzieje. Brzuch wysoko, nic nie wypada i do tego żadnych skurczów przepowiadających. JA nie wiem co za leniwe dziecko. A najbardziej wkurzają mnie rodzina i znajomi, którzy jak jeden mąż dzwonią i pytają czy coś się dzieje. :ico_zly: Mam ochotę na nich wrzeszczeć i w ogóle nie odbierać od nich telefonów. :ico_zly: No jakby coś było, to chyba bym powiedziała. :ico_zly: Ja naprawdę mam wrażenie, ze ta ciąża potrwa jeszcze z dwa miesiące.
Czy u Was też jest tak nieznośnie duszno. U nas po prostu nie ma czym oddychać.

[ Dodano: 2007-08-10, 11:46 ]
Aga 78 Gratulacje. Super i dzielne dziewczyny. :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

10 sie 2007, 11:51

no to sie zdublowałysmy Kacha na Radosnych ogł. trudno :ico_oczko: ale dzisiaj dzien jak rodzic to razem co :ico_oczko: WIELKIE GRATULACJE DZIEWCZYNY
ja oczywiscie mało czasu jak dzisiaj sie nam uda przed deszczem to moze mały spacerek Rys pojechał po karete :ico_oczko: ja dzisiaj jakos lepiej funkcjonuje mały dal pospac z zegarkiem w reku karmienie co 3 godz bez rozbudzania :ico_brawa_01: u nas to sukces :ico_oczko: a nie pisalam wam urzadzilismy malemu przedwczoraj wycieczke do szpitala o 24.00 maly nam plakal mial pierwsza kolke- chyba- polecamy jazde samochodem :ico_oczko: ale bylismy przerazeni jak nie moglismy go uspokoicprzez 3 godz. koszmar jak nie mozesz pomoc :ico_placzek: a dla odmiany dzisiaj aniol je i spi mam nadzieje ze te kolki nie beda zdazac sie zbyt czesto bo ja oszaleje - straszna kwoka sie ze mnie zrobila :ico_oczko:

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

10 sie 2007, 15:24

Aga78
Obrazek
Obrazek
Obrazek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

10 sie 2007, 16:25

Cześć dziewczynki !!!!!!!!!!!!
ALe się porobiło pod czas tej nocki, rewelka tak się ciesze dziewczynki !!!!!!!!!!
Jeszcze raz gratulacje !!!!!!!!!
Yvona wózek jest miejwięcej taki, http://desen.com.pl/index.php?page=shop ... &Itemid=36
Wiem to spacerówka ale tył rozkłada się do końca i na nóżki to możesz podnieśc całkowicie do góry i tak tworzysz zamkniętą przestrzeń. A wózek wyłoże różkiem, powinno być dobrze.
Kasia 1983 dzięki za słów kilka, ile kosztują kapturki ??
Wisienko 24 Leż z dzieckiem przy piersi non stop nie tylko na zawołanie, kiedy jest pora karmienia i naprawdę, zmień podejście, ciężko jest wiem ale dasz radę.
Tak się cieszę twoim szczęściem, musi być miło, że SZymonek jest Aniołkiem.
Anitko 79 powodzenia !!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość