Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

30 cze 2011, 12:26

tosia, dobrze ,że jestes w domu. Bedziesz spokojniejsza tak jak napisała martasz, z dzidzia w domu juz będziesz mniej sie bała czy nie jest jej nic w brzuszku...ja . poradzisz sobie :* masz tydzien czasu, przynajmniej wiesz kiedy ;)
trzymamy za ciebie kciuki :) może bedziesz przedemną jeszcze hehe :)
główka do góry :* Kubus to duzy chłopacek :) poradzi sobie świetnie i będzie straszym bratem :) zobaczysz jak to motywuje malca do odpoiwedzialnosci , musisz mu juz od dzis tłumaczyc czmeu cie nie bedzie i co będzie jak wrócisz, z kim wrócisz , że będzie teraz starszym bratem , że bedzie ci pomagał, i mów mu teraz jak najczesciej ,że go kochasz i okazuj :) to prawie 3latek...
nie zawiedzie Cie napewno :*
Ostatnio zmieniony 30 cze 2011, 12:27 przez Malinkax33, łącznie zmieniany 1 raz.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

30 cze 2011, 12:27

tosia, nie wpadaj w żadna deprechę!!! Kochana Ty w przyszły czawartek bedziesz tuliła swoje dzieciątko!! Jestes w takim tygodniu, że juz nawet jak maluch jest mały, to wszystko ma rozwinięte. NIc się nie martw naprawde. czekaj na swój dzien, wiesz juz kiedy, co i jak. Przygotuj sobie wszystko .... Zadręczasz sie tym co sobie zaplanowałaś i co dla dzodzi chciałaś...a tu klops i jest inaczej. Zaakceptuj sytuacje, bo wpadniesz w niepotrzebnego stresa.
Ja na chwile obecną też bym sie ucieszyła z wiadomości, żę w czwartek urodzę. Czuję się tak źle, duszności w nocy tak mi sie nasilły, że dzisiaj nie spałam cała noc. Nad ranem juz sie działam jak dziecko i buczałam do chusteczki :ico_noniewiem: Malinkax33,
urosły wam piersi w ciazy ? bo mi zmalały normalnie :(
miseczka mniejsza a obwód wiekszy :ico_sorki:
mi tez nic nie urosło !:ico_haha_01: Wydzeliny o brązowawym zabarwieniu chyba tez nie miałam, więc nie wiem skąd ten kolor. Ale byłas na badaniach to widocznie wszystko jest ok.martasz, ja nie planuje M. przy porodzie. NIe czuję absolutnie takiej potrzeby :-D Tak, że ja akurat nie doradzam ani nie odradzam męzów przy sobie.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

30 cze 2011, 12:29

beti, ja to zawsze jestem inna, jak mi ciąży znaleźć nie mogą to znów pokarm od 6 miesiaca to jakas wydzielina i chudniecie ehh... kosmitka. :ico_sorki: :D
a ja cos tak dzis skurcze mam z krzyża takie nieregularne... mała sie mniej wierci , ten ból w pachwinach.. a moze może może :ico_brawa_01:

z OM mam termin dziś...
z USG 6.07...
robimy zakłady kiedy urodze :D u mnie w rodzinie juz obstawiaja :P

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

30 cze 2011, 12:30

No i pierwsza się wyłamała. Ladybird Mega Gratulacje. Niech Kalinka rośnie zdrowo i czekamy na zdjęcie malutkiej.[/b]
Ostatnio zmieniony 30 cze 2011, 12:56 przez Joanna24, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

30 cze 2011, 12:33

Jak wchodziłam na forum to sobie pomyślałam, że raczej już się żadna nie wyłamie..a tu niespodzianka:) Chociaż jeszcze 12 godz czerwca, może Malinka jednak się zdecyduje :D:D

A co do biustu to mi się powiększył, obwód raczej nie ale miseczka zdecydowanie.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

30 cze 2011, 12:34

beti, :ico_nienie: nie wolno płakać :*
wszystko nam dokucza ojjj wszystko :( wiem cos o tym.
Mimo ,że jak spie jak suseł, po 12 godzin, nic mi nie puchnie, zbytnio nic nie dolega...
to użalam sie tak nad sobą, marudze, denerwuje sie, stresuje i czasem tez mam gorszy dzien... ,że coś boli dokucza martwi... jak każda z nas. i nie ma co sie załamywac.
don't worry be happy i do przodu :)
słonice mają gorzej 24 miesiące ! :D

[ Dodano: 30-06-2011, 12:35 ]
no proszę... haha ! :)
a jednak mnie wyprzedzili :)
super
LADYBIRD :*gratulacje kochana :*

[ Dodano: 30-06-2011, 12:36 ]
martasz, Malinka to tez duzo do gadania nie ma ;) jak Liwka sie zdecyduje to i ja wam zrobie niespodzianke hehe

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

30 cze 2011, 12:45

Powiem Wam, że ja się czuję całkiem ok..no może gdyby nie te ostatnie codzienne mdłości :( Specjalnie nie puchnę nawet w upał, nie mam deprechy, a jak trafi się gorszy humor Małż zaraz rozweseli, gdzieś pójdziemy, pogramy sobie w coś i jest lepiej :)

Ogólnie to wczoraj położna powiedziała, że jak zaczną mi się regularne skurcze to najpierw ciepła kąpiel, wyciszyć się i potem przyjechać, jeśli dalej będzie akcja, no chyba, że wody odejdą to nie czekać :) Wcześniej też tak sobie planowałam, a co z tego wyjdzie..okaże się :)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

30 cze 2011, 12:48

Joanna24,
No i pierwsza się wyłamała. Ladybird Mega Gratulacje. Niech Kalinka rośnie zdrowo i czekamy na zdjęcie malutkiej.
Joanna kochana, takie newsy to się pisze gruba czcionką!!! Własnie przeleciałam kilka stron do tyłu, bo nie mogłam po tej nieprzespanej nocy zakumac o co Ci biega!
Ladybird urodziła? Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
Czekamy na zdjęcie.

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

30 cze 2011, 12:50

Ja rowniez Gratuluje :))

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

30 cze 2011, 12:55

beti, ja przez ból zeba nie myślę.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość