Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

23 lis 2007, 19:20

Kochane...
Byłam dzisiaj u Siostruni i wymacałam jej brzuszolo.Wspaniałe uczucie.Malenstwo bawiło sie z nami w szukac i przemieszczało sie niczym łódz podwodna. Siostrze z usg wychodzi juz 36 tc :ico_szoking: (z ost. @ 33 tc), wiec teoretycznie za 2 tyg.moze juz urodzic :ico_olaboga: Kazalam jej spakowac torbe do spzitala i przywieźc juz łózeczko dla dzidzi i ciuszki od rodziców (siostra trzyma je u rodziców, co by nie zapeszyc :ico_noniewiem: ). A i wybralu juz imiona: Wiktor lub Emilia. Stawiam, ze na swiat przyjdzie malutki Wiktuś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A jak tam u Was kochanienkie???

Moja Siostra a cudny duzy brzuniek, Wy pewnie tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

23 lis 2007, 19:26

K@tk@, hej, fajnie ze zajrzałas :ico_buziaczki_big:
K@tk@ pisze:Siostrze z usg wychodzi juz 36 tc (z ost. @ 33 tc), wiec teoretycznie za 2 tyg.moze juz urodzic

to termin jej sie przesunął o 3tygodnie tak?
Jejku my naprawde wszystkie zaraz bedziemy rodzic :ico_szoking: Ja i tak mam termin jako jedna z ostatnich. U mnie między usg a @ jest róznica tylko 2 dni :-)
Pozdrów siostre od nas i ucałuj brzusio.
A jak tam u ciebie kochana? Mam nadzieje ze troszkę lepiej.Pozdrawiam cieplutko. :-)

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

23 lis 2007, 19:28

Ale miałam lekture od swojego wczorajszego ostatniego posta uffffffff
piszecie ostatio jak szalone!
Ja pospałam dzis za dlugo i nie zrobiłam badan i musze isc dopiero w poniedziałek. dam znac jak wyniki.


zostaje u moich rodziców do przyszłego czwartku wiec troche zadziej bede na TT. bede zagladac systematycznie ale pewnie raz dziennie. Mam tu małego brzdąca do opiekowania - mojego bratanka - ma 13miesiecy wiec jest przy nim co robic i na komp anie ma czasu.

trzymajcie sie . dobrej nocki - ja uciekam!!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

23 lis 2007, 19:31

marcia_pod, cześć.
marcia_pod pisze:Mam tu małego brzdąca do opiekowania - mojego bratanka - ma 13miesiecy wiec jest przy nim co robic i na komp anie ma czasu.

oj wierze, taki brzdąc jets naprawde ruchliwy :-) Widze ze praktykę juz bedziesz miała :ico_oczko:
Daj znac jak tam wyniki i miłego pobytu u rodziców :-)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

23 lis 2007, 19:32

madziarka81 pisze:K@tk@, hej, fajnie ze zajrzałas :ico_buziaczki_big:
K@tk@ pisze:Siostrze z usg wychodzi juz 36 tc (z ost. @ 33 tc), wiec teoretycznie za 2 tyg.moze juz urodzic

to termin jej sie przesunął o 3tygodnie tak?
Jejku my naprawde wszystkie zaraz bedziemy rodzic :ico_szoking: Ja i tak mam termin jako jedna z ostatnich. U mnie między usg a @ jest róznica tylko 2 dni :-)
Pozdrów siostre od nas i ucałuj brzusio.
A jak tam u ciebie kochana? Mam nadzieje ze troszkę lepiej.Pozdrawiam cieplutko. :-)



Rozbieznosc terminu porodu to faktycznie az 3 tygodnie, chyba, ze dzidizus jest wyjatkowo duzy :ico_olaboga: :ico_haha_02:
Ucałuje Brzusieczek na pewno :ico_haha_02: w niedziele idziemy do niej na imprezke urodzinowa :ico_brawa_01:


A u mnie bardzo róznie bywa. Raz lepiej, raz gorzej...
Teraz mam akurat dosc dobry humorek i czekam z utesknieniem na dzidizusia.
Ale poprzedni tydzien był masakryczny :ico_placzek:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 lis 2007, 20:23

No dziewczyny jutro zaczyna sie wekend i znów będą pustki.Myślę teraz ciekawe kiedy urodze czy przed terminem czy po............. :ico_noniewiem: :562: :ico_dziecko:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

23 lis 2007, 20:36

Ufff, Patryk wykąpany i po kolacji.
Zaraz spac a mamusia sobie troche odpocznie :-) Pewnie bede czekac na <Macka przed kompem :ico_oczko:
K@tk@, zaglądaj do nas jak najczęściej :-)

mary, ja mysle ze będziesz wiedziała ze to juz :-)
Ja pamiętam ze sprawdzałam to w ten sposób ze jak miałam jakies skurcze kładłam się i jezeli przy zmianie pozycji przechodziły to wtedy to tylko te przepowiadające były, duzo w zasadzie ich nie miałam.
A jak sie zaczęło to na początku tez myślałam ze to przepowiadajace ale po jakims czasie sie nasiliły i zadna pozycja nie pomagała.
Ale kazda kobieta podejrzewam może miec inaczej :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

23 lis 2007, 21:28

Madziu wysłałam do ciebie dwa zdjecia :ico_wstydzioch: :ico_oczko:
mary pisze:Mam nadzieję że będę wiedziała jak się zacznie

Napewno bedziesz wiedziała.Mnie to dzisaj tak boli brzuch,że aż sie boje co to bedzie przy porodzie.Mam nadzieję,ze to na zmianę pogody :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 lis 2007, 21:47

a mój mały naprawdę dzisiaj nie daje mi nic odpocząć, strasznie mu się nie podoba jak siedzę przed kompuretem, jak się położę to daje spokój ale jak siedzę to się wyprężam jak tylko mogę żeby mu było jakoś wygodnie :ico_noniewiem:

Teraz już lecę się kłaść, miłej nocki wszystkim życzę :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

23 lis 2007, 21:59

hej kobitk,i ja juz też idę sie położyć,bo napawdę coś się kiepsko czuję :ico_noniewiem:
Do juterka kochane :ico_papa: :ico_papa:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość