Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 mar 2008, 10:39

Ide sobie kawke zrobić kto chętny ? wczoraj miałam pyszną babeczke do kawy ale nikogo chętnego nie było więc sama zjadłam :ico_oczko: a dziś nic do kawy nie mam :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 mar 2008, 10:40

No wiecie napewno nie dogonie tych co tam mają chyba z 7000tyś ale może kto wie, jak moja mała ma takie szczęście to może jakąś paczke pampersów dostanie :-D

[ Dodano: 2008-03-12, 09:42 ]
Ja juz godz. temu kawke wypiłam następna będe o ok 11, a też nic nie mam do kawy chyba jakiś batonik mi od wczoraj został. Teraz czekam na @ to mam taką chęć na słodycze że głowa boli :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 mar 2008, 10:47

Ja powoli zastanawiam się co upiec na święta ale chyba tradycyjnie jakieś małe babeczki w ty jedna do święconki powędruje i może murzynka, bo więcej chyba nie ma sensu i tak pojedziemy do jednych i drugich rodziców więc nie damy rady więcej przejeść. Pieczecie same na święta ? jak tak to napiszcie co no i co gotujecie i przygotowujecie?

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 mar 2008, 10:52

Wiesz co edulitko ja tam tylko koszyczek przygotowuje kupuje troche wędlinki na śniadania i to wszystko święta zawsze spędzamy z rodzicami to nie ma sensu piec i wielce się wykosztowywać, no oczywiście słodkości muszą być ale to wszystko :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 mar 2008, 10:59

Mazia masz racje ja w tamtym roku pierwszy raz robiłam u nas i troche przesadziłam bo piekłam kurczaczki, mielone, schabowe, pieczarki, robiłam sałatki, bigos i piekłam babke i babeczki, murzynka, ciasto z kruszonką i jescze sernik - później jak ktoś do nas przychodził to karmiłam ile wlazło i jeszcze do domu pakowałam - żeby się nie zmarnowało. Narobiłam się i jeszcze musiałam się martwić kto to zje :-D . W tym roku skromniej :ico_oczko: przynajmniej się postaram :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 mar 2008, 11:08

noooooooo to faktycznie się narobiłaś :ico_olaboga: Ja właśnie mojej przymieżyłam już adidaski po martynie i pasują teraz niechce ich ściągnąć. łazi po domu w buciorach a jak jej kapcie zakładam to ściąga :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 mar 2008, 11:14

Moja całą zime latała w adidaskach - bo nie mogłam nigdzie dostać na nią kozaczków no ale nic się nie stało bo przecież prawdziwej zimy tak naprawde nie było. Teraz czekam aż zacznie chodzić w nowych adidaskach bo ma takie słodkie pumki - kupiłam na alegro pod koniec lata zestaw 5 par butków zamałych na inne dziecko wszystkie nowiusie a zapłaciłam za nie 150 zł najeczki, pumy, sandałki ze skóry, trzy pary papci :ico_brawa_01: lubie czasami coś wyczić na allegro :ico_brawa_01: czekam zawsze z taką niecierpliwością na paczke.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

12 mar 2008, 11:34

dzięki Edulitko za info o szczepieniu, nie podoba mi się tylko, że tyle ukłuć będzie :ico_olaboga:
ja nic nie przygotowuję na święta, jedziemy do rodziców

MAziu, oddałam głos - żółta sukienka, różowe rajstopki? na pewno dobrze znalazłam?
przypominaj codziennie i wkejaj link to będziemy głosować :-D

A gdzie jest Iwcia???? :ico_szoking: Już tak długo się nie pokazywała!!!! :ico_olaboga:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 mar 2008, 11:46

no jestem musiałam troche małą się zająć bo jak jej się nudzi to wydziwia niestworzone rzecz, i nawet dostałam z listwy której jeszcze nie przykleiłam :-D Edulitko a nieboisz się że kupisz a potem małej nie będzie pasować bo wiesz albo bedą już zamałe albo jeszcze zaduże. Elu tak tak to moja mała z ta żyrafą, też wczoraj kuzynka mówi ale ona duża a mi w rzeczywistości wydaje się mała :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 mar 2008, 11:56

Wiesz maziu właśnie ten komplet butków kupiłam i tylko jedne były dobre odrazu dopiero na zime dorosla do jednych adidasków a teraz już dobre są następne :-) fakt zawsze coś może być inaczej z tymi rozmiarami ale podane są zazwyczj wkładki wewnętrzne w cm. trzeba tylko dobrze zmierzyć - co nie jest łatwe. Jakoś zawsze udawały mi się zakupy przez internet - no raz tylko kupiłam pumy dla siebie były śliczne i każdy pytał gdzie kupiłam bo nikt nie widział takiego modelu :ico_szoking: nie dziwne raz je kompletnie przemoczyłam w wszystkie znaczki się odkleiły a pod spodem jakaś inna firma :ico_haha_01: , ale i tak dopuki były kalkomanie na nich to były śliczne i niepowtarzalne :ico_oczko: .
My dużo rzeczy kupujemy przez internet np. cały sprzet agd kupiliśmy w necie bo taniej a pozatym są dostępne najnowsze modele które nie zawsze są już w sklepach.
Czasami nawet możesz się dogadać ze sprzedawcą że jak rozmiar nie pasuje to ci wymienią tylko że koszty przesyłki pokrywasz na własny koszt - raz tak wymieniałam strój kąpielowy. Trzeb dokładnie prześwietlać komentarze sprzedającego przed zakupem.

[ Dodano: 2008-03-12, 10:57 ]
Iwci - to ja nie widziałam od mojego powrotu na TT :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości