Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

23 lis 2007, 22:00

Hej Dziewczynki!!

... No faktycznie piszecie jak szalone! :ico_haha_01:

Marcia,
Daj znac jak wyniki!! I milej zabawy z siostrzencem! :-)

K@tk@,

Super, ze do nas zajrzalas!! Pozdrowienia dla siostry i jej Maluszka... :-)

Ja tez mam nadzieje, ze rozpoznam ze to juz.... i zdaze na czas do szpitala, tez nie mam zielonego pojecia jak wygladaja skurcze..... :ico_szoking:
Ja stawiam, ze urodze po terminie :ico_oczko:

Zycze Wam spokojnej nocki!!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

23 lis 2007, 22:11

mz74 pisze:Daj znac jak wyniki!! I milej zabawy z siostrzencem! :-)


Dam znac ale tylko jak bedą dobre he he!
No i nie z siostrzencem(moja siostra dopiero 16 lat ma :ico_haha_01: ) tylko z bratankiem hi hi.


Jak bede miec chwilke to postaram sie wkleic fotke tego mojego urwisa.


Dobranoc kochane. do juterka.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 lis 2007, 22:27

cio do boli to ja pamietam ze w dzien przed terminem kolo 19 zaczelo mnie cos dziwnie pobolewac myslalam ze to nie to ale za jakies 2 godzinki bole zaczely sie nasilac i coraz czesciej mniej wiecej co jakie 15 minut no i na drugi dzien urodzilam bo biole juz nie ustaly tylko sie nasilaly

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

24 lis 2007, 00:27

Czesc Dziewczyny..
Ja mam teraz taki problem i nie wiem co jest.. Czy to normalne czy moze cos powazniejszego. Chodzi o to ze wczoraj wieczorem zaczela pobolewac mnie lewa piers tak pod spodem. Dzisiaj rano jak wstalam to juz masakra - nawet dotknac jej nie moglam i tak przez caly dzien sie mecze. Dotykiem wyczulam ze jest twardsza i chyba lekko spuchnieta. Nawet nie mam czasu pokukac w necie.. a zajrzalam na jedna strone to zostawilam ja bo lekko sie przerazilam. Mam nadzieje ze przejdzie. :ico_placzek:

Uciekam sie kapac i lulki.. Jutro znowu do pracy :ico_placzek: . Ten tydzien mnie wykonczyl. Dobrze ze jeszcze tylko 2 tygodnie i bede wypoczywac.

Dobranoc Wam g:(\

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 lis 2007, 09:09

Dzien dobry.
Witam z rana :ico_kawa:
Monia śliczny avatarek, nie wiedziałam jak mam zmniejszyc te drugie więc w razie jakbys chciała na jeszcze mniejsze to powiedz to Ci wysle mniejsze :-)
U nas nocka w miare spokojna. Zaraz jem sniadanie, ogarne mieszkanie i ma przyjsc siostrzenica Macka pomóc mi myc panele tzn ona zrobi czarną robote bo bedzie myła sufity :-)
Moze w koncu bede miała czyste ściany :ico_oczko:

CleoShe, trudno mi napisac co to moze byc na podstawie tego co napisałas. Mnie tez często bolą piersi, tak jak opisałas to bolało mnie ale jak karmiłam Patryka :ico_noniewiem: Moze to jakies zapalenie piersi? :ico_noniewiem: Jak nie przejdzie to lepiej zebys poszła do lekarza, niech obejrzy. Nie martw sie bo to na pewno nie jest nic powaznego, jesli nawet to zapalenie to dostaniesz antybiotyk i rozgoni to. Daj znac czy boli dalej czy przeszło :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 lis 2007, 09:57

No dzieńdoberek :ico_haha_01:
ja też właśnie wstałam, idę zjeść jakieś śniadanko i posprzątać, w tym tygodniu to moja robota bo mężuś w pracy :-) a i dobrze bo jak on sprząta to mi jakoś tak nie fajnie i widzę że tego nie zrobił czy tamtego i się trochę złoszczę.

A i dzisiaj robię pierogi więc pewnie nie będzie mnie za często :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

24 lis 2007, 10:37

Renia0601, jakie pierogi robisz? Podrzuc trochę :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-24, 09:38 ]
A nam dzisiaj rozpocząl się ósmy miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dla wszystkich :ico_tort:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 lis 2007, 11:22

madziarka81, z kapuchą i grzybkami :-) zapraszam, podzielę się, nie braknie napewno, bo już mi mąż powiedział że mam duuuuuuużo zrobić bo on przepada

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

24 lis 2007, 11:34

czesc dziewczyny dzisiaj poszlam na zakupy bo pustka w domu a maz przyjedzie dopiero kolo 15 wtedy juz nic nie kupie bo mieszkam w malej miejscowosci no i wedliny mieso to juz popoludniu ciezko kupic cos fajnego.troche tego mialam w sumie sklep mam bliziutko bo jakies 2 minutki ale zmeczylam sie strasznie reszte kupi maz.Musze zaczac sprzatac ale nie mam werwy. :ico_olaboga: Całe szczescie ze jutro jade do szwagierki na obiad wiec odpada gotowanie to troche poleniuchuje.Dzisiaj bol brzucha narazie nie dokucza mi oby tak dalej ale amelka kopie ze hej. :ico_ciezarowka: Dobra uciekam zabiore sie za cos. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 lis 2007, 12:20

cześć dziewczyny
Madziarka gratuluję ósmego miesiączka :ico_brawa_01:
CleShe może to na prawdę zapalenie? masz już siarę? być może pokarm Ci się zebrał i trzeba cos z tym zrobić? :ico_noniewiem:
pierogi lubię każde-byle nie z mięsem oczywiście :ico_oczko: ale ja najczęściej robię ruskie... tych z kapuchą sie najem na święta :ico_haha_01: a to już nie długo!
zabieramy się za pokój-jeszcze spory kawałek roboty został, dobrze, że większość to robota dla Kuby :ico_oczko:
idę na śniadanko

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość