Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

19 lut 2008, 10:30

my tez sie meldujemy :-)
nocka ok, poza tym ze Szymona budził zapchany nosek :ico_olaboga:
ale jak poszedl spac o 18.50 to pierwsza pobudka o 2.00 :ico_brawa_01:
o 24.00 dalam mu tylko napic sie herbatki bo sie wiercil ale nawet sie nie obudzil, wiec ok
pozniej pobudka o 6.00 i jeszcze udalo mi sie go uspic i wstalismy o 8.00 :ico_sorki:
heheh no w koncu moje dziecko daje mi choc troche pospac
ale to pewnie dlatego ze spi obok mnie na łózku :-D

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

19 lut 2008, 10:54

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zapomnialam..byłam taka zmęczona
wybywamy z Hanią do nowego yorku na 4 miesiące.mąż po nas przyleci w lipcu:) tak sie ciesze

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

19 lut 2008, 11:58

Lalka, noooo nareszcie zdradzilas :ico_oczko:

to co Twoj M tam pracuje/??? i teraz jestescie same??
nic nie pisalas ze on tam ma wyjechac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

19 lut 2008, 13:04

Hej,nie mogłam wczoraj wejść wieczorem na tt i dziś rano też nie,jakiś błąd :ico_placzek:
Ja dziś w nocy wstawałam co godzinę i to dokładnie co do minuty :ico_szoking: Kacperek dalej kaszle,nie wiem czy iść z nim do lekarza :ico_noniewiem: poszłabym prywatnie ale do tego kolesia niemożna sie dodzwonić :ico_olaboga:
Wiecie chyba jednak pochwaliłam Kacperka bo jednak jeszcze tak apetyt mu nie wrócił,tylko ta zupkę wczoraj tak ładnie zjadł.
Ja dostałam znów okres :ico_olaboga: jak mi sie skończy to pójdę do lekarza po tabletki,przez ten okres mam taka ochotę na słodyczkę,zjadłam już jednego batonika i tak mnie korci żeby sięgnąć po jeszcze jednego :ico_olaboga:
Pogoda u nas taka okropna,pochmurno i mżawka leci.
A zapomniałabym,dostałam wczoraj różyczkę na przeprosiny :-D :-D tylko trochę zwiędniętą :ico_haha_01:

Laka no wreszcie nam zdradziłaś o co chodzi :-D :-D bo już wszystkie umierałyśmy z ciekawości.
Dzięki za miłe słowa dla Kacperka :-D
Moja niunia już się obudziła na jedzonko a miałam wam tyle rzeczy odpisać,później napiszę,oki :ico_sorki:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

19 lut 2008, 13:44

nie chciałam zapeszać przed szczepieniem
mąż pracuje w Polsce i nie może z nami jechać bo nie dostanie urlopu na tak długi okres,przyjedzie na 3 tygodnie w lipcu i razem wrócimy

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

19 lut 2008, 13:55

Dzien doberek!
U nas nocka super. Jasiu obudzil sie o 6.30, potem spal jeszcze do 9, tak ladnie lezal ciuchutko w lozeczku ze ja pospalam jeszcze z nim do 10. Ugotowalam mu wlasnie zupke, ale nawet nie chcial na nia spojrzec. Wiec dodalam przypraw i sama zjadlam. Po prostu woli sloiczki... Myslalam ze taka domowa zupka mu bardziej podejdzie, bo jak dla mnie to te sliczki jakies takie mdle, no ale coz, mylilam sie :-) Jasiu teraz ma pierwsza drzemke a jak wstanie to pojdziemy na spacerek, bo ladnie dzis u nas :ico_brawa_01:

Agnieszka no zawsze to prezenciku nie ma, to chodzi tylko o jakies takie powazne przewinienia, jak juz jestem bardzo zla :-D

Tak sie pytalam o to spanie waszych dzieciaczkow, bo myslalam ze Jasiu spi za malo, ale po odpowiedzi Kocurki i Agnieszki to juz wiem ze spi tak normalnie :-D Bo jak dla mnie to Olus eSKi bije jakies rekordy :) Ja juz nie pamietam kiedy Jasiu spal ciagiem 3 godziny :)

Lalka super! Masz tam jakas rodzinke?? Chcecie tam zostac na dluzej??

Eve super ze Szymonek dal Ci sie wyspac!! Brawa dla niego :ico_brawa_01:

Kicia widzisz byl prezencik!! :ico_oczko: Dobrze ze chociaz rozyczka!! To ze zwiednieta to malo wazne :-D

[ Dodano: 2008-02-19, 12:59 ]
Lalka na wlasnie teraz przeczytalam co i jak :)

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

19 lut 2008, 15:09

Mały śpi ale co chwila budzi sie przez ten kaszel,na dodatek jakieś roboty drogowe przed blokiem :ico_olaboga: i głośno jest.Kacperek w nocy śpi 10 godzin a w dzień to dużo śpi,nie wiem ile dokładnie bo rożnie to bywa ale śpi 4 razy tak mniej więcej 1-1,5 czasem 2.

Miałam wam odpisać ale już zapomniałam co której,wiecie że mam sklerozę :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

19 lut 2008, 15:35

i ja witam

Ja mam dziś powera jak nie wiem. Już wyprasowałam stertę prania zrobiłam nowe pranie, zrobiłam obiadek, posprzątałam w domku i już nie wiem co robić dalej :-D
A noc dziś średnia była. Mały się co chwilę budził i musiałam dawać ciągle Mu smoczek.
Mój śpi zawsze w ciągu dnia 3 razy tak ok godzinki a w nocy śpi 10 godzin z dwiema 10 minutowymi przerwami na jedzonko i beknięcie.

Lalka pisze:wybywamy z Hanią do nowego yorku na 4 miesiące


No to trochę zazdroszczę. Też bym sobie poleciała :ico_noniewiem:

Kicia10 pisze:Kacperek dalej kaszle


Biedny Kacperek :ico_pocieszyciel: Trzymam kciuki żeby wyzdrowiały te Wasze Szkraby.
Dzwoń Kicia10, aż sie w końcu dodzwonisz. Lepiej jak lekarz zbada Kacperka.

[ Dodano: 2008-02-19, 15:01 ]
kurcze Krystianek znów ma czkawkę już 4 dzisiaj. Czasem ma takie dni, że co chwilę czkawka Go bierze. Mają też tak Wasze Maluchy?

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

19 lut 2008, 16:13

Lalka pisze:wybywamy z Hanią do nowego yorku

no w końcu :ico_sorki: ah to taki urlop?? :ico_haha_01:
Kicia10 pisze:Kacperek dalej kaszle,nie wiem czy iść z nim do lekarza :ico_noniewiem:

trzymam kciuki, żebyś się dodzwoniła, bo chyba bym poszła do lekarza :ico_noniewiem:
Kicia10 pisze:przez ten okres mam taka ochotę na słodyczkę

ha ja jeszcze nie mam okresu :ico_sorki: ale ochotę na słodycze jak najbardziej :ico_oczko: :-D
Dominisia pisze:U nas nocka super.

Ty to masz złote dziecko :ico_brawa_01:
Dominisia pisze:to juz wiem ze spi tak normalnie :-D

mojemu to dziś się coś pomyliło :ico_olaboga: rano spał od 9 do 11.30,później spacerek i nawet zupki nie zjadł całej bo już znów chcial spać :ico_szoking: i tak już lulka godzinkę... :ico_brawa_01:
Kicia10 pisze:wiecie że mam sklerozę :ico_haha_01: :ico_haha_01:

:ico_buziaczki_big:
ania0709 pisze:Ja mam dziś powera jak nie wiem

to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to zapraszam do nas na sprzątanko :ico_prasowanko: :ico_duzepranko: :ico_odkurzanie: :ico_smiechbig:
ania0709 pisze:Mają też tak Wasze Maluchy?

a mojemu też się często zdarza ostatnio :-D

lecę po zakupki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

19 lut 2008, 19:11

Wiecie co??Mój synuś zrobił mnie w konia.Byliśmy u lekarza z tym kaszlem bo naprawdę tak mocno kaszle że :ico_szoking: :ico_szoking: i na dodatek nacisnęłam mu koło uszka a ten w ryk,więc za długo sie nie zastanawiałam i pojechaliśmy do laryngologa,babeczka go zbadała a ten zdrowy jak ryba :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: i patrzała mu na dziąsełka i mówi że ma strasznie opuchnięte i bardzo się ślini i najwyraźniej krztusi się tą śliną :ico_szoking: i stąd ten suchy kaszel.To ja nie wychodziłam z nim na spacer ani go nie kąpałam,dawałam syropek a ten krztusił się śliną,ale głupia matka jestem :ico_puknij: :ico_puknij: no ale kto by pomyślał.

Ania Kacperek jak był mniejszy to miał czkawkę co chwila,nawet 5 razy dziennie ale teraz już dostaje tylko raz na jakiś czas.

[ Dodano: 2008-02-19, 18:18 ]
A wiecie jak sie wkurzyłam,kupiłam małemu body takie liczne z napisem kocham moją mamę na rozmiar 80 i były akurat takie większe na później,ja dziś zakładam je małemu a one akurat na niego :ico_zly: :ico_zly: chyba się skurczyły w praniu :ico_zly: :ico_zly: ja to mam pecha do tych bodów,a Eve myślałam że te rajstopki z h&m były droższe,a 19.99 to jeszcze nie tak dużo,u nas tradycyjna cena za rajstopki to 14-15zł.

[ Dodano: 2008-02-19, 18:23 ]
Kacperek ciągle kaszle tzn się krztusi,kurcze ale to chyba niebezpieczne jak tak się krztusi co??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość