Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 kwie 2009, 08:55

Beata_Tychy, ja juz dawno wstałam (niestety).

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

14 kwie 2009, 09:02

olala, spać nie możesz?

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

14 kwie 2009, 09:03

hej dziewczynki
ah swieta swieta i po swietach
ja zadnego obzarstwa nie mialam jakos moj Michałek głodny nie byl :-D
wczoraj wieczorem strasznie znow bolal mnie brzuch znow stal sie twardy :ico_olaboga: rano mialam straszne uplawy nawet wkladka nie pomogla byla to taka gesta bezzwonna wydzielina ale w mega ilosci :ico_noniewiem: nie wiem co to moze byc

jestem teraz u mojego K sama bo on do pracy przed chwilka pojechal ale za niedlugo uciekam do chorzowskiego z jego siostra i 2 dzieciakow :-)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 kwie 2009, 09:09

Beata_Tychy, mało w nocy sypiam, bo: moja ulubiona pozycja do spania to na brzuchu, a to odpada, a na bokach mi nie wygodnie, po drugie mój mąż chrapie okropnie a po trzecie Asia raz albo dwa razy w nocy budzi sie na picie a poza tym wstaje Asia o 6 wiec i dla mnie wtedy kończy się spanie.

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

14 kwie 2009, 09:13

olala, a spanie na boku z poduszka do karmienia miedzy nogami i pod glową by ci nie pomoglo,
ja wczesniej tez zwolenniczka spania na brzuszku bylam, ale odkad mam poduszke widze jakies wyjscie nawet sie przekonalam i nie jest najgorzej,
co do meza to z chrapaniem faktycznie przechlapane, moze te plastry z reklam co rozszerzają nozdrza pomogą? nie wiem :ico_puknij:
co do Asi na to chyba rady nie ma ;)

[ Dodano: 2009-04-14, 09:15 ]
taka gesta bezzwonna wydzielina ale w mega ilosci
nieciekawie to brzmi....rozmawialas z polozna albo ginem?



co do twardego brzucha i stawiajacego sie, mi tez tak kiedys kolezanka powiedzial ze taki niby mam na to moj gin kazal sie puknac w glowe, mowi ze maly brzuszek nie duzy to takie wrazenie moze u innych co mialy wielgachne moze robic, ale sluchac nie mam,
a macica dziennie kila skorczy trenuje wiec nie nakrecam sie,
ale warto zebys pogadała z lekarzem :)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

14 kwie 2009, 09:20

na chrapanie rady nie ma, te paski to tylko chwyt marketingowy, nic nie daje, podobnie jak różne specyfiki do psikania na gardło.
Poduszke taką właśnie mi siostra przywiozla w sobote wiec musze spróbować, tylko ze ta poduszka strasznie szeleści. A jeszcze sie pochwale ze siostra przywiozła mi tez 6 ogromnych siat ubranek wiec chyba juz nic nie musze kupować przez pierwszy rok. Moze jedynie body i bluzeczki rozpinane na całej długości na 56 i 62 , bo moja siostra używała takie wsuwane przez główke a ja nie wiem czy bede umiala takiemu maleństwu wsuwać przez główke,

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

14 kwie 2009, 09:25

Beata_Tychy, wrescie wrocilas :ico_oczko:
wlasnie ze nie dzwonilam do gina codziennie mam uplawy ale dzis byly w niepokojacej ilosci :ico_noniewiem:
jesli nadal beda sie utrzymywac jutro jade do gina
dziewczyny ale mi brzuch przez ostatnie dni sie wybil jutro sie pochwale fotka i brzucha i dzidziusia :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

14 kwie 2009, 09:29

tez 6 ogromnych siat ubranek
czyli ubranek juz nie kupujesz :)
te paski to tylko chwyt marketingowy
tak podejrzewałam właśnie oszustyyyy
betina, nadmierna iloscia uplawow bym sie nie przejmowala raczej barwa, chociaz polozna mowila ze czasem moze byc lekko rozowe zewzgledu na rosciaganie sie szyjki macyicy i pekajace naczynka
ale moze zadzwonlepiej :)

aaaa wlasnie powtarzałam glukoze 75g pielegniarka mi ja robiac myslalam ze mi sie pozyga do niej no nie mogla a jak widziała mojego banana na twarzy to nie wierzyla :ico_szoking: przed obciazeniem 97 mialam a po 131 wiec uffff :ico_sorki:
Bo to branie insuliny mnie przerazało

Mebelki dla Grosia-Krzysia przyszły przed swiętami leża grzecznie w kartobnie, fotelik samochodowy tez dotarł - Mop pasuje :)

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

14 kwie 2009, 09:30

malutkaniunia88 dziękuje za pomoc :-D

[ Dodano: 2009-04-14, 09:36 ]
olala super paczke
beata tychy dostalas skierowanie od gina na ta glukoze?
ja za miesiac wybieram sie po komode bo moje plany mieszkaniowe ulegly zmianie zostajemy u mnie mieszkanie ciasne ale wlasne i bedziemy sami to najwazniejsze babcia nie bedzie sie wtracac bo niestety tak lubi mysle ze i dla mnie i dla naszego zwiazku to bedzie lepsze nizeli ciagle obserwowanie i dobre rady drugiej osoby
pokoi mam 2 ja Michalkowi odstapie swoj lozko tam zostawiam i swoja komode i tyle tylko tam jest no i komputer jeszcze miejsce na kolejna komode i na lozeczko sie znajdzie bez obaw i bede mogla wystroic pokoik jak mi sie podoba-bo bede u siebie :-D :ico_brawa_01: w czerwcu pomecze dziadka by mi pomalowal sciany i kupimy naklejki :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

14 kwie 2009, 09:40

betina, fiu fiu caly plan :) extra
co do badan zadne nie mialam ze skierowaniem wszystkie prywatnie
czyli glukoza w granicach 15-20zł

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość