Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

28 paź 2011, 12:59

Bry

jejciu ile Wy juz napisalyscie :ico_szoking: nienadążam :-D

my auta nie mamy bo nikt prawka nie ma, wiec jak musimy gdzies jechac jest moj ukochany tata i nas wszedzie zawiezie :-D
choć mąż ma zamiar w tym roku jeszcze prawko zrobic, ciekawa jestem czy sie zbierze w sobie i zrobi bo czasu to nie wielemu zostalo :ico_haha_02:

kingoza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ruchy i 5 mc :ico_brawa_01:

lece sie ogarnac, milego dnia :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

28 paź 2011, 13:17

Gusia90, moj maz zrobil prawko rok temu,jak Zuzka sie urodzila,a ja w tym roku w kwietniu :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

28 paź 2011, 14:16

iw_rybka, za ktorym razem zdalas? ja mam 9 listopada 4 raz juz mam dosc bo zawsze za nonono mnie oblewaja

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

28 paź 2011, 14:36

Wróciłam z miasta się nadzwigałam :ico_wstydzioch: ale ładna pogoda to poszłam na ryneczek i zadużo zakupów narobiłam.
Ugotowałam pomidorówkę z zup mogę ją jeść na okrąglo a zapiekankę zrobię przed powrotem męża z pracy. Wypiłam małą kawe rozpuszczlną ale bez mleka bo zapomnialam kupić chyba nie zaszkodzi :ico_wstydzioch: .

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

28 paź 2011, 14:38

Asiu widze, ze nie tylko za mna kawa dzisiaj chodzila ;) A pomidorowa tez moge jesc caly czas i bez przerwy!

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

28 paź 2011, 14:39

Ja też prawka nie mam mój P. zrobił w marcu tego roku długo do tej decyzji dojrzewał robił kiedyś jeszcze w technikum jak był ale nie zdał testów i olał sprawę , a że tescie zmieniali samochód to obiecali nam że jak P. zda prawko to nam dadzą i miał motywację a teraz jest zakochany w swoim autku mamy Opla Astrę narazie sie mieścimy ale darowanemu koniowi w zęby sie nie zagląda kiedyś napewno zmienimu na większy :-) .

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

28 paź 2011, 14:41

No ale astra to jest sporo wieksza od mojego bzyka :)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

28 paź 2011, 14:58

monia-80, ja tam sie nie znam na samochodach :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

28 paź 2011, 14:59

wow... ale popisalyscie :ico_brawa_01:
ja nie mam prawa jazdy ale juz wiele razy jedzdzilam samochodem z moim t. mamy przestronny i wygodny samochodzik wiec nie bedzie problemu z wozkiem czy fotelikiem.

Mi tez podobaja sie wozki musty i jeszcze x rider :-D

moja tesciowa mnie dzis dobila.... :ico_zly: :ico_zly: wpadla do nas znajoma krawcowa i zaproponowala mi ze ona sama moze zrobic super zestawy poscieli dla dzidziusia zebysmy tyle wydadkow nie mieli :-D no to moja tesciowa do niej... " MY nie bedziemy kupywac duzo rzeczy dla dziecka (nawet nie zapytala sie mnie o zdanie- tak jakby to dziecko mnie nie dotyczylo mnie i nie bylo moje tylko calej rodziny!!) bo MY kupimy kilka ubranek ( :ico_noniewiem: ) i jakas kolyske - ktora bedzie robic i za lozeczko i za lezaczek :ico_zly: a mnie nie zapytala sie o zdanie :571:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

28 paź 2011, 15:15

[quote="kingoza-Gratuluje za ruchy Maluszka i za 5 miesiac:)
Mi tez podobaja sie wozki musty i jeszcze x rider :-D

moja tesciowa mnie dzis dobila.... :ico_zly: :ico_zly: wpadla do nas znajoma krawcowa i zaproponowala mi ze ona sama moze zrobic super zestawy poscieli dla dzidziusia zebysmy tyle wydadkow nie mieli :-D no to moja tesciowa do niej... " MY nie bedziemy kupywac duzo rzeczy dla dziecka (nawet nie zapytala sie mnie o zdanie- tak jakby to dziecko mnie nie dotyczylo mnie i nie bylo moje tylko calej rodziny!!) bo MY kupimy kilka ubranek ( :ico_noniewiem: ) i jakas kolyske - ktora bedzie robic i za lozeczko i za lezaczek :ico_zly: a mnie nie zapytala sie o zdanie :571:[/quote]

tez byl sie wkurzyla na Tesciowa....kochana po takich tekstach...

ja dzis bylam z Olcia w Parku z 2h...taka slicznie i ciepło....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], KylieTab, Semrush [Bot] i 1 gość