Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

08 mar 2012, 20:11

hej dziewczyny - rozstep ktory dzis dojrzałąm na piersi okazal sie odciskiem od poduszki :P a juz zrobilam cyrk mężowi,ze ma mi zamowic ten krem i koniec. No i pomimo,ze kasy brk to maz kupil,a potem sie okazalo ,ze rozstepu nie ma :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
A ja zaraz sobie zrobie jajeczko na miekko :-)
Brwi zrobione wiec w koncu wygladam jak czlowiek :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 mar 2012, 20:29

Brwi zrobione wiec w koncu wygladam jak czlowiek :-D
_________________
Jejku,ja tez muszę się zabrać za siebie bo ciągle coś. Jak pracowałam to czasu nie było na wyskok do fryzjera i kosmetyczki a teraz w chacie siedzę i weny brak :ico_szoking:
Ale chociaż chatę odświeżymy troszkę bo mieszkamy dopiero 2 lata a dzieciaki tak ściany załatwiły że patrzeć nie mogę. W poniedziałek wchodzi malarz :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 mar 2012, 21:22

No i pomimo,ze kasy brk to maz kupil,a potem sie okazalo ,ze rozstepu nie ma
no ale krem się przyda :ico_sorki: co do rozstępów też słyszałam że jak się ma tendencję to nic pomoże. Ale uważam że i tak warto smarować bo może chociaż trochę ich mniej będzie :ico_sorki: Ja na szczęście po Tomku nie dostałam :ico_sorki: stosowałam mustelę dwa razy dziennie. Teraz ją stosuję raz dziennie a często zapominam :ico_wstydzioch: mam nadzieję że mimo to nie dostanę :ico_sorki:
a dzieciaki tak ściany załatwiły że patrzeć nie mogę
u nas też by się przydało odświeżyć mieszkamy 3,5 roku Tomek nie pobrudził ale już się brudzi samo z siebie. Dom to jednak skarbonka :ico_olaboga:

Marta a nie możesz na leżąco do nas zaglądać :-D Współczuję leżenia ale jak mus to mus.
to mnie też wieczorami boli tak, że nie mogę się przekręcić, to może to to... :ico_noniewiem:
no i mnie przy przekręcaniu strasznie bolało :ico_olaboga: teraz to bajka w porównaniu do tego co było. Myślę że też miało na to wpływ że wtedy 12h w pracy albo w drodze do pracy a jednak teraz odpoczywam często.

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

08 mar 2012, 22:22

Witam dziewczyny

Niepisze bo jakos niemoge sie zebrac :-) musze wstecz poczytac zeby was jakos rozpoznawac bo tak w ciemno .... :ico_oczko: troche ciezko .Podczytuje w kazdym razie .

Zycze wam Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet :ico_prezent: [/hide]

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 mar 2012, 22:35

musze wstecz poczytac zeby was jakos rozpoznawac bo tak w ciemno ....
szkoda czasu na czytanie wstecz. Na bieżąco czytaj. Pisz co tam u Ciebie a zobaczysz że niedługo sama nas dobrze poznasz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 mar 2012, 22:47

ktosiek, Ty się nie obijaj bo z Twoim tempem pisania u nas na forum to do 10 posta zdążysz urodzić :ico_nienie:
Ale uważam że i tak warto smarować bo może chociaż trochę ich mniej będzie :ico_sorki:
Pewnie, przynajmniej skóra tak nie swędzi jak się posmaruje :ico_sorki:

ktosiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2012, 09:59

09 mar 2012, 08:50

No to jestem

U mnie wiosna ,zyc sie chce :-) sloneczko swieci pieknie .

Troche ogarnelam a zaraz lece malego do przedszkola odprowadzic i czekam na wozeczek dla Ani :ico_haha_02:

Jak sie czujecie ? mi ostatnio po wysilku troche brzuch sie napina ch yba musze przystopowac .

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

09 mar 2012, 11:01

Ja właśnie wybieram się do laboratorium zrobić krzywą cukrową bleeeee dzwoniłam i u Nas trzeba mieć własną glukozę wodę dają oni i można cytrynę ale najpierw należy spróbować bez a jak się nie da rady wypić to w tedy wciskają dopiero wrrrrr.... trzymajcie kciuki bo czuje już :587: :587: :587: w gardle...

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

09 mar 2012, 12:13

Kasiala, Trzymam kciuki !!
Ja teraz we wtorek mam dostac skierowanie na glukozę... brrrr
a ja coraz bardziej chora,gorączka,zatkany nos,migdal boli jak cholera.Musze isc do apteki zeby mi dala cos dozwolonego ;/

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

09 mar 2012, 12:52

Wrociłam mega wku***ona ja pierdziele ale s ię zdenerwowałam wrrrrr nie zrobili mi badania ponieważ po pierwsze nie miałam skierowania od lekarza ( lekarz mi go nie dał) i móię ze ja prywatnie robię badania a nie na NFZ to nie ma znaczenia bo na glukoze zawsze trzeba mieć skierowania w dodatku jak kobieta w ciąży to już w ogóle a druga rzecz to baba mnie rozbiła totalnie... mówi ze badanie na glukoze robi sie do godziny 11 fakt byłam tam 10:50 a ja mówię ze przecież jestem na czczo a ona do mnei ze glukoza najlepiej się wchłania miedzy 07:00-08:00 wiec zapytałam jak to się ma do każdego orgaznimu skoro ja wstaje koło 10:00-11:00 codziennie a jłąde się spać koło 00:00-01:00 wiec to dla mnie bez róznicy chyba no ale cóż badania nie zrobiłam dzisiaj musze iść po skierowanie do loekarzaz i w poniedziałek jechać jeszcze raz ja pierdziele :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :506: :506: :506: :534: :534: :533: :533: :533: jejku dziewczyny z nerwów aż ryczeć mi się chce aaaaaaaaaaaaaaa

[ Dodano: 09-03-2012, 16:01 ]
zdjęcie brzuszka na 22 tyg i 1 dzien
Obrazek Obrazek

oraz zdjęcia spodni i bluzeczki obiecane :-D
Obrazek Obrazek
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość